Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 14.05.2024 - 21:40


Antena JOY Line Wifi Antenna Logper 16.5dB

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
richie
Post subject: Antena JOY Line Wifi Antenna Logper 16.5dB  PostPosted: 22.04.2005 - 09:15 #19080
Basic


Joined: Feb 24, 2004
Posts: 12

Jedna nemenovaná firma na Slovensku ponúka túto anténu.
Chcem sa opýtať, či má niekto k nej bližšie informácie
prípadne aj nejaké skúsenosti.

http://www.agem.sk/mainpict/a_d/ant1.jpg

Vopred všetkým ďakujem.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: Antena JOY Line Wifi Antenna Logper 16.5dB  PostPosted: 24.04.2005 - 09:52 #19106
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

Mam kupene dva kusy ma to trosicka horsie parametre ako 15 dbi Pacific Wireless - nerobil som merania je to len moj pocit, a ma blby uchyt musis ju montovat inac ako by sa mala lebo by si ju nemohol natacat jednym smerom, Myslim ze za tie prachy je OK ked si vezmem ze je lacnejsia ako Micro 8 nie je o com.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
richie
Post subject: Re: RE: Antena JOY Line Wifi Antenna Logper 16.5dB  PostPosted: 24.04.2005 - 18:43 #19111
Basic


Joined: Feb 24, 2004
Posts: 12

tulo wrote: ›Mam kupene dva kusy ma to trosicka horsie parametre ako 15 dbi Pacific Wireless - nerobil som merania je to len moj pocit, a ma blby uchyt musis ju montovat inac ako by sa mala lebo by si ju nemohol natacat jednym smerom, Myslim ze za tie prachy je OK ked si vezmem ze je lacnejsia ako Micro 8 nie je o com.


Ďakujem.

Mal by som ešte jednu otázku: Aké má rozmery,
lebo z toho obrázku to nie je jásné.
Kto je výrobca (ak by bol nejaky link)?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: Re: RE: Antena JOY Line Wifi Antenna Logper 16.5dB  PostPosted: 24.04.2005 - 22:43 #19115
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

vyzera to ako odpadova rura z hajzla z takym plechovym obojkom na konci /nakoniec vydiet to na obrazku/ dlhe je to cca 35 cm vahu neviem, zajtra ich v robote mozem odfotit vedla pravitka, Fabo ich vozi z polska predava ich tam firma http://www.joycomputer.com.pl/ ta ich pravdepodobne aj vyraba ale nic blizsie som tam aj tak nenasiel, ale ako som povedal za tu cenu stacia
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: Re: RE: Antena JOY Line Wifi Antenna Logper 16.5dB  PostPosted: 24.04.2005 - 22:46 #19116
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

mimochodom tie sektorky v "nemenovanej firme"su tie iste co predava ten pajac na *REKLAMA*.sk tie sektorky co som tu zhanal asi pred dvoma mesiacmi. Nakoniec som kupil horizontal z ecce mastne ako svina ale ficia ako hodinky.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
richie
Post subject: Antena JOY Line Wifi Antenna Logper 16.5dB  PostPosted: 25.04.2005 - 06:37 #19118
Basic


Joined: Feb 24, 2004
Posts: 12

Ďakujem.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Antena JOY Line Wifi Antenna Logper 16.5dB  PostPosted: 25.04.2005 - 08:14 #19119
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
to tulo: Tie mastne svine maju za 2220Sk vo *REKLAMA*.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)