Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.04.2024 - 01:51


Dve anteny na jedno zariadenie

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
mafian
Post subject: Dve anteny na jedno zariadenie  PostPosted: 02.01.2006 - 11:51 #27165
Basic


Joined: Dec 25, 2005
Posts: 29

Cafte, mam Asus WL500g a chcem nanho pripojit dve anteny. Pozeral som na Ferimex stranku a nasiel som tam toto http://www.ferimex.com/product.php?Signal_Splitters podla mna je to dost drahe neda sa tam dat len obycajny zlucovac?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: Dve anteny na jedno zariadenie  PostPosted: 02.01.2006 - 21:42 #27191
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

normalne tam supni spojku Tcko rataj so stratou 3 dbi podla pana Hromadu tym vsak prides o citlivost?????? som to nepochopil alebo kup splitter maju vo *REKLAMA*

http://www.*REKLAMA*.sk/shop.php?result= ... =WSP-2F-WP 1150 bez DPH
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
dusky1
Post subject: RE: Dve anteny na jedno zariadenie  PostPosted: 02.01.2006 - 22:08 #27194
Basic


Joined: Máj 17, 2005
Posts: 231
Location: BA
tulo wrote: ›... podla pana Hromadu tym vsak prides o citlivost??????


...to akoze T-ecko napadne a zozerie MW cast primaca a znizi tak jeho citlivost? ...darmo niet nad radu odbornika.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Dve anteny na jedno zariadenie  PostPosted: 02.01.2006 - 22:17 #27196
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

bolo to tu niekde rozoberane. to s tym teckom nieje dobre riesenie. pokles o 3db, co je na polovicu vykonu (tusim), nie je to impedancne prisposobene. Normalne antena ma 50ohmov, ak teda pripojis dve paralerne, vysledom mas 25ohmov. vznika zbytocne rusenie z odrazov napr. od budov a podobne, teda aspon podla mojho nazoru. s tou citlivostou neviem ako to je ale myslim si ze asi na citlivost to nema vplyv, pretoze to je vlastnost chipsetu ktory je pouzity v tom zariadeni, ale ako konecny dosledok sa to moze tak javit.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
dusky1
Post subject: RE: Dve anteny na jedno zariadenie  PostPosted: 02.01.2006 - 22:27 #27198
Basic


Joined: Máj 17, 2005
Posts: 231
Location: BA
to co sa stane pripojenim T-cka nieje mozne presne definovat ale asi najblizsie je k tomu spojenie: "totalne sa to poserie". Poznam ale instalacie kde to napriek tomu funguje. V ziadnom pripade to nedoporucujem, pretoze vsetko ostatne je uz len vecou nahody. Mimochodom nedoporucujem ani Spliter, v tak vysokych pasmach (2,4 GHz) je to viac ducharina nez nejak RF prax. Za tu cenu uz mas skoro nove AP.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: Dve anteny na jedno zariadenie  PostPosted: 03.01.2006 - 10:04 #27204
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

dusky1 wrote: ›
tulo wrote: ›... podla pana Hromadu tym vsak prides o citlivost??????


...to akoze T-ecko napadne a zozerie MW cast primaca a znizi tak jeho citlivost? ...darmo niet nad radu odbornika.


Mozno som ho spravne nepochopil................
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)