Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.04.2024 - 08:01


wifi manager pre pocket PC

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
airbilly
Post subject: wifi manager pre pocket PC  PostPosted: 31.12.2006 - 01:11 #43844
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Nemate niekto aplikaciu pre pocket PC, ktora scanuje okolite siete a zobrazi aj uroven signalu ?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
dusky1
Post subject: RE: wifi manager pre pocket PC  PostPosted: 31.12.2006 - 02:47 #43845
Basic


Joined: Máj 17, 2005
Posts: 231
Location: BA
ministumbler
http://www.stumbler.net/download.php?si ... _0_4_0.exe
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
wsk
Post subject: RE: wifi manager pre pocket PC  PostPosted: 31.12.2006 - 09:45 #43847
Basic


Joined: Mar 17, 2006
Posts: 312

Kup si nokiu e60, ma podla mojich skusenosti lepsi prijem signalu, ako vacsina pda. Aj sw je k tomu. Koncova cena je do 15000, a este budes mat aj perfektny telefon s najlepsim displayom na trhu Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: wifi manager pre pocket PC  PostPosted: 31.12.2006 - 10:40 #43848
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
wsk wrote: ›Kup si nokiu e60, ma podla mojich skusenosti lepsi prijem signalu, ako vacsina pda. Aj sw je k tomu. Koncova cena je do 15000, a este budes mat aj perfektny telefon s najlepsim displayom na trhu Smile

Uz som si kupil MDA Vario II, nechcel som uz symbian. Nakoniec som nasiel dake softy, netstumbler na WM5 nefunguje.
Na to wifi je to daka univerzalna aplikacia pre nokie alebo len na e60?
Lebo manzelke som kupil NOKIU N93, tak by som to tam hodil.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Robert
Post subject: RE: wifi manager pre pocket PC  PostPosted: 31.12.2006 - 11:48 #43851
Majster


Joined: Okt 19, 2003
Posts: 2339
Location: Bratislava
Quote: › Uz som si kupil MDA Vario II, nechcel som uz symbian. Nakoniec som nasiel dake softy, netstumbler na WM5 nefunguje.

Preco nechces Symbian? Tiez mas s tym zle skusenosti? Kolega vo firme si zohnal nejaky nadupany telefon (Nokia Communicator alebo nieco take) so Symbianom, ktory mu surovo vymrza. Ja som radsej dal prednost klasike - Nokia 6230i pred telefonom so Symbianom. Potrebujem len telefonovat a pouzivat SMS, nic ine.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
wsk
Post subject: RE: wifi manager pre pocket PC  PostPosted: 31.12.2006 - 11:54 #43852
Basic


Joined: Mar 17, 2006
Posts: 312

http://shop.psiloc.com/en/Application,2 ... pot+Finder

ale su aj ine, buduci tyzden Ti poslem na mail.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger  
Reply with quote Back to top
wsk
Post subject: RE: wifi manager pre pocket PC  PostPosted: 31.12.2006 - 11:57 #43853
Basic


Joined: Mar 17, 2006
Posts: 312

Robert wrote: ›
Quote: › Uz som si kupil MDA Vario II, nechcel som uz symbian. Nakoniec som nasiel dake softy, netstumbler na WM5 nefunguje.

Preco nechces Symbian? Tiez mas s tym zle skusenosti? Kolega vo firme si zohnal nejaky nadupany telefon (Nokia Communicator alebo nieco take) so Symbianom, ktory mu surovo vymrza. Ja som radsej dal prednost klasike - Nokia 6230i pred telefonom so Symbianom. Potrebujem len telefonovat a pouzivat SMS, nic ine.


9300 9500 su dost pomale fony. Ale treba skusit aj radu E alebo N90, N93. Ja som skusal uz vsetky hadam, ale tie nove su fakt dobre.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger  
Reply with quote Back to top
mynickname
Post subject: re:  PostPosted: 31.12.2006 - 12:53 #43854
Basic


Joined: Mar 04, 2006
Posts: 57
Location: PD / BA
celkom dobry je aj WIFIFOFUM http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=418
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: wifi manager pre pocket PC  PostPosted: 31.12.2006 - 17:43 #43856
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Robert wrote: ›
Preco nechces Symbian? Tiez mas s tym zle skusenosti? Kolega vo firme si zohnal nejaky nadupany telefon (Nokia Communicator alebo nieco take) so Symbianom, ktory mu surovo vymrza. Ja som radsej dal prednost klasike - Nokia 6230i pred telefonom so Symbianom. Potrebujem len telefonovat a pouzivat SMS, nic ine.

Symbian ma uz omrzel a viac mi vyhovuje dotykovy displej(uz budem robit len montaze AP, tak ho snad nikde nerozbijem) a windows a okrem toho to bol jediny normalny mobil v akcii.
Uz ma zo sebou nebavi nosit diar a ntb a wifi pokrytie mam takmer vsade kde sa pohybujem.
Ako druhy telefon mam stale 6310i - netreba 4 dni nabijat a je spolahlivy.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: wifi manager pre pocket PC  PostPosted: 01.01.2007 - 15:49 #43871
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Robert wrote: ›Preco nechces Symbian? Tiez mas s tym zle skusenosti?


tie najhorsie, mal som telefon so symbianom 3 dni (dajaku nokiu aj s WIFI + SIP) a taku hrozu som este nezazil. traja technici na tom neboli schopni rozchodit wifi+sip ani s pomocou dokumentacie a googlu. neprehladnejsie nastavovanie si snad ani nedokazem predstavit. jednoducho priserne.

to som uz tiez radsej skombinoval PDA a GSM do jedneho a zveril som komunikaciu do ruk MDA Variu II.. po chvilke tweakovania registrov som z toho spravil pomerne chodive zariadenie Wink ale uzasne ma na tom serie spolupraca s mojim bluetooth autoradiom (parrot CK5100).. z tejto kombinacie sa dovolat, to da riadne zabrat... nie raz sa mi stalo ze pri povele na vytocenie cisla cez bluetooth MDA vytuhne, takze namiesto pohodlneho a bezpecneho telefonovania za jazdy musim vyhrabat MDAcko, vytiahnut stylus, zresetovat, pockat, zadat PIN, vypnut/zapnut autoradio, dufat ze sa sparuju, a potom skusat znova... eech

ale kombinaciu PDA a GSM povazujem za skvelu. mam do toho nacucnuty aj SIP klient takze tam kde je wifi, mam so sebou svoju klapku z firemnej IP ustredne.. plus bluetooth GPS prijimac v aute, takze tato jedina masinka mi pokryje este aj navigaciu. dobijanie cez USB je uz ceresnicka na torte, uz ziadne stresy ze nemam pri sebe vhodnu nabijacku, miniUSB kabel sa najde vsade, ja to proste zeriem.

a ze je tu airbilly... nevies splasit k MDAcku drziak do auta? najlepsie priamo na toto zariadenie, z univerzalneho mi to vypadava... aj s nabijanim.. ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: wifi manager pre pocket PC  PostPosted: 03.01.2007 - 21:21 #43971
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
pixall wrote: ›
a ze je tu airbilly... nevies splasit k MDAcku drziak do auta? najlepsie priamo na toto zariadenie, z univerzalneho mi to vypadava... aj s nabijanim.. ?

Veru neviem, skus v tmobil-e.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
bacon
Post subject: RE: wifi manager pre pocket PC  PostPosted: 04.01.2007 - 09:46 #43973
Basic


Joined: Jan 20, 2004
Posts: 37

Ja pouzivam na mojom ipaq4355 nasledujuce :

Hitchhiker http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=808
WiFi Graph http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=456
WiFiFoFum http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=418

a pre testovanie siete :

vxUtil (Personal) http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=4
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)