Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 17:45


Riesenie datoveho obmedzenia

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
lol
Post subject: RE: Riesenie datoveho obmedzenia  PostPosted: 16.10.2007 - 21:09 #57912
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

By si sa divil do akej diery vieme dotiahnut net. Na internet pripajam obce ktore nemaju kanalizaciu,plyn,vodovod ani pevnu linku. Ale ked chces byt "provider" tak sa trap, vsetko najdes len treba vediet hladat. Je to fakt primitivne napisat taky script alebo si to aspon odsledovat
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
AKgate
Post subject: RE: Riesenie datoveho obmedzenia  PostPosted: 16.10.2007 - 22:20 #57916
Basic


Joined: Dec 24, 2005
Posts: 19

Da se pouzit spousta moznosti - m0n0wall, mikrotik, IPCop, Brazilfw, do kterých se dá skriptama dodelat cokoli. Ale pokud clovek neumi programovat, tak mu i ten skript bude delat problemy. Pak jedine neco hotoveho, jako napr. AKgate server.
Rozhodne bych snahy o vytvoreni takove site neodsuzoval, naopak. Treba je to zarodek vetsi site, ktera sice dnes vyuziva ne zrovna idealni pripojeni, ale pak v budoucnu, az bude mit vic lidi a vetsi moznosti, tak si poridi mnohem lepsi linku.
Nase sit (a vetsina vasich siti urcite taky) zacinala na lince, ktera dnes vyvola na tvari akorat usmev Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Riesenie datoveho obmedzenia  PostPosted: 16.10.2007 - 22:26 #57917
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
hej to poznam robia sa zazraky, do skriptovania sa neviznam, , a obec ako taka s tym nemusi mat nic je na tvojej sikovnosti co vies vybavit.... ale hlavne aky postoj zaujmes voci niektorim skutocnostiam ( ked som zacinal bol som na tom tak ako ty a pri predstave ze budem tam kde som sa mi podlamovali kolena- teraz pripravujem prerabku bodov a jeden co teraz mam na stole rozrobeny na hodnotu asi 15-20tisic) a to som tam volakedy mal ovislink 5460)
PS: caf AKgate, myslim ale ze s tym serverom v tomto pripade neuspejes.....
nikto ho neodsudzuje prave naopak posuvame ho mierne dopredu... len aj on musi chciet nieco pre to spravit.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
marsl
Post subject: RE: Riesenie datoveho obmedzenia  PostPosted: 17.10.2007 - 12:58 #57942
Basic


Joined: Dec 08, 2006
Posts: 401

o tak neviem ci moze byt nieco horsie pre pokrytie ako je Ždiar a predsa sa mi to podarilo Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Riesenie datoveho obmedzenia  PostPosted: 17.10.2007 - 15:45 #57945
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
marsl: myslim ze na take Podspady alebo Javorinu by sa ti to tahalo este o kus horsie (aspon pokial by si chcel connect zo Slovenska a nie z Polska), ale inac suhlasim, Zdiar je tiez celkom dobre zasity medzi kopcami Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
marsl
Post subject: RE: Riesenie datoveho obmedzenia  PostPosted: 17.10.2007 - 16:37 #57948
Basic


Joined: Dec 08, 2006
Posts: 401

Heh a tahal by som to pre medvede a jednemu horarovi ze... Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Riesenie datoveho obmedzenia  PostPosted: 18.10.2007 - 07:44 #57963
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
marsl wrote: ›Heh a tahal by som to pre medvede a jednemu horarovi ze... Very Happy

Tak co si pamatam tak na Podspadoch naozaj boli tusim 4 domy, z toho jedno bola sprava tanapu, druhe krcma a 2 neake usadlosti, ale Javorina je o neake to poznanie vacsia Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
marsl
Post subject: RE: Riesenie datoveho obmedzenia  PostPosted: 18.10.2007 - 10:00 #57972
Basic


Joined: Dec 08, 2006
Posts: 401

No ale skus sa ist pozriet po domoch uz tam fakt malo kto byva tusim nieco okolo 100 ludi a vacsina stare babky...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Riesenie datoveho obmedzenia  PostPosted: 18.10.2007 - 10:11 #57973
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
marsl: no mozno niekedy buduci rok ked sa budem v tych koncinach ponevierat tak sa zajdem pozriet Smile ale teraz mi to je z BA troska daleko Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)