Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 05:13


Mikrotik + prism = hrozne malo moznosti v porovnani s hostAP

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
jmi
Post subject: Mikrotik + prism = hrozne malo moznosti v porovnani s hostAP  PostPosted: 27.10.2007 - 21:23 #58187
Guru


Joined: Feb 19, 2003
Posts: 1133
Location: blizko Trencina
Caute. Mal som XI-625ku v mikrotiku 3.0rcX(asi 4) a nedovolovalo mi nastavit skoro nic, dokonca ani retry limit a tx power. Ma niekto v mikrotiku rozchodeny prism? Nechybaju vam tieto veci (a kopa inych, ktore ma ale moc netrapia) v nastaveniach tiez? Ak nie, aka karta je to presne a aka verzia mikrotiku? dik
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bakula
Post subject: Mikrotik + prism = hrozne malo moznosti v porovnani s hostAP  PostPosted: 28.10.2007 - 08:36 #58191
Ucen


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 792

jmi wrote: ›Caute. Mal som XI-625ku v mikrotiku 3.0rcX(asi 4) a nedovolovalo mi nastavit skoro nic, dokonca ani retry limit a tx power. Ma niekto v mikrotiku rozchodeny prism? Nechybaju vam tieto veci (a kopa inych, ktore ma ale moc netrapia) v nastaveniach tiez? Ak nie, aka karta je to presne a aka verzia mikrotiku? dik


Retry limit som v zivote nepouzil ani na inych kartach takze neviem ci tam je.
TX power ide nastavit ale len cez konzolu najdi si niektore z mojich starsich prispevkov je tam popisane ako.
Jednu kartu co mam tak je XL 626 druha je nejaka do pcmcia slotu. Obe chodia ako hodinky takze do toho nejak nesprtam Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
jmi
Post subject: RE: Mikrotik + prism = hrozne malo moznosti v porovnani s hostAP  PostPosted: 28.10.2007 - 13:44 #58197
Guru


Joined: Feb 19, 2003
Posts: 1133
Location: blizko Trencina
mna zaujimaju hlavne minipci prevedenia momentalne. Konzola je dobry hint, skusim. Dik

retry limit pouzivam vzdy tak 1 pripadne 2, nech nejaky klient co ma problem nezabije apcko
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)