Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 13.05.2024 - 17:07


co sa deje?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 5 of 5 < 12345
Author Message
server3
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 19.09.2009 - 18:56 #75333
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

ewew wrote: ›
Zdielať DSL neni až také zložite. Samozrejme sem nebudem písať ako sa robí. Tiež už keď vymysleli DSL tak mohli do USB modemov implementovať vlastný ovladač pripojenia aby nedalo zdielať.
Ja tiež súhlasim s tým, že IQ test je zbytočnosť na tomto fóre. Aj keď by opýta sa niekoho iného a tak vyrieši danú IQ otázku.


Ty by si nim asi nepresiel hehe
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 19.09.2009 - 19:01 #75334
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

server3 wrote: ›
ewew wrote: ›
Zdielať DSL neni až také zložite. Samozrejme sem nebudem písať ako sa robí. Tiež už keď vymysleli DSL tak mohli do USB modemov implementovať vlastný ovladač pripojenia aby nedalo zdielať.
Ja tiež súhlasim s tým, že IQ test je zbytočnosť na tomto fóre. Aj keď by opýta sa niekoho iného a tak vyrieši danú IQ otázku.


Ty by si nim asi nepresiel hehe

Vysvetli prečo si to myslíš.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 19.09.2009 - 19:47 #75335
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

Z tvojich prispevkov mi niekedy rozum zastava...

Napr hned teraz tvoj posledny s tym USB.Cez usb pripojim k netu pc a dalej ho dam zdielat cez lan a nic mi v tom nezabrani.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 19.09.2009 - 19:58 #75336
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

server3 wrote: ›Z tvojich prispevkov mi niekedy rozum zastava...

Napr hned teraz tvoj posledny s tym USB.Cez usb pripojim k netu pc a dalej ho dam zdielat cez lan a nic mi v tom nezabrani.


To zdielanie jem ožné obísť ak máš router. To znamená, že ak sa pripojíš k tomu routru cez Wifi alebo Ethernet, tak to môžeš zdielať. Ale ak to máš cez USB tak by na to mal byť ovládač upravení tak aby tam chýbala možnosť zdielania. Len toľko som chcel tým povedať. Dúfam, že teraz si ma pochopil.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 19.09.2009 - 21:40 #75342
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
ewew wrote: ›
server3 wrote: ›Z tvojich prispevkov mi niekedy rozum zastava...

Napr hned teraz tvoj posledny s tym USB.Cez usb pripojim k netu pc a dalej ho dam zdielat cez lan a nic mi v tom nezabrani.


To zdielanie jem ožné obísť ak máš router. To znamená, že ak sa pripojíš k tomu routru cez Wifi alebo Ethernet, tak to môžeš zdielať. Ale ak to máš cez USB tak by na to mal byť ovládač upravení tak aby tam chýbala možnosť zdielania. Len toľko som chcel tým povedať. Dúfam, že teraz si ma pochopil.


uz len pre takto sptupidne podane vysvetlenie ako sa neda zdielat USB dsl toto forum upada. Pritom ti bolo jasne povedane ako sa to da urobit 5timi slovami ale ty to obkecas slohovou pracou. Cudujes sa ze sa ti vsetci cudujeme. ale na tvojom mieste by som sa trosinku zamyslel a obcas pozrel do zrkadla pred tym ako sem nieco napisem.

MXG poprosim ta tu knihu tam nechaj akurat k nej dopln ze je podmienkou si ju zakupit ak chce niekto robit nieco viacej zo sietou ako si v obchode kupit patch kabel a prepojit nim switch s PC
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 19.09.2009 - 22:05 #75344
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

cobain wrote: ›
ewew wrote: ›
server3 wrote: ›Z tvojich prispevkov mi niekedy rozum zastava...

Napr hned teraz tvoj posledny s tym USB.Cez usb pripojim k netu pc a dalej ho dam zdielat cez lan a nic mi v tom nezabrani.


To zdielanie jem ožné obísť ak máš router. To znamená, že ak sa pripojíš k tomu routru cez Wifi alebo Ethernet, tak to môžeš zdielať. Ale ak to máš cez USB tak by na to mal byť ovládač upravení tak aby tam chýbala možnosť zdielania. Len toľko som chcel tým povedať. Dúfam, že teraz si ma pochopil.


uz len pre takto sptupidne podane vysvetlenie ako sa neda zdielat USB dsl toto forum upada. Pritom ti bolo jasne povedane ako sa to da urobit 5timi slovami ale ty to obkecas slohovou pracou. Cudujes sa ze sa ti vsetci cudujeme. ale na tvojom mieste by som sa trosinku zamyslel a obcas pozrel do zrkadla pred tym ako sem nieco napisem.

MXG poprosim ta tu knihu tam nechaj akurat k nej dopln ze je podmienkou si ju zakupit ak chce niekto robit nieco viacej zo sietou ako si v obchode kupit patch kabel a prepojit nim switch s PC

Dobre môže byť,že sa niekedy prerieknem a napíšem to oklukou.
Chceš povedať, že si neomylný.
Možno keby som sa nespojil s mgx možno by doteraz padal MySql.
To fakt mám sem uploadovať obrázky aby niekto pochopil čo chcem povedať.

Ak by bola kniha platená tak tento portal premenujte na SKCOM.net a titulok by mal byť SKCOM is portal for creating and building profit wireless and IP6 networks in Slovak Republic.
Asi tak
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 5 of 5 < 12345
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)