Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 23:29


asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
andreas4all
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 20:41 #81865
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

to dino_bs > broli99 je koncovy pouzivatel a nie provider.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
broli99
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 23:57 #81875
Basic


Joined: Mar 01, 2009
Posts: 107
Location: PD
No nainstaloval som si Aviru a zapol Windows FW. Toto opatrenie som vykonal na vsetkych PC v domacnosti.

Antivirak a FW som davnejsie odinstaloval kvoli hram... vkuse otravovali a blokovali multiplayer.

Ten clovek v T-come mi presne povedal kedy sa vyskytol spam utok (dost davno, mohli mi pristup na SMTP logicky povolit ked sa uz nic nedialo) , kolko bolo poslanych mailov, presne aj casy a cez kolko SMTP serverov.

Zajtra im zavolam, ze mam "odvireni pocitac" nech mi to odblokuju.

PS : Inak haluz, ze som si toto vsimol az nedavno, Gmail funguje vkuse dobre ale to preto lebo ich SMTP server bezi na porte 587. Ten neblokli.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 07.04.2010 - 09:14 #81879
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
dino_bs wrote: ›Nic v zlom, ale co tak porozmyslat o vlastnom SMTP.
Jednak ze Ta "nikto nebude blokovat" a jednak budes mat "vlastny problem"
By si sa prekvapil co vsetko sa deje (alebo chce diat) na porte 25.
Ani sa nedivim ze to niekto (mozno) obmedzuje.
To mozu byt az tisicky mailov...


A ked mu uz tak skvele radis zabudol si napisat ze ziska este jednu vec a to , ze maily od neho obcas skoncia niekde v riti palovej alebo mu ich odmietnu niektore servery prevziat uplne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 08.04.2010 - 06:27 #81901
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
zelmar nazdar, kamarat moj, kde si sa mi stratil? Smile nemohol som sa ti dovolat.
k prispevkom vyssie : jasne najlepsie je mat vsetko svoje, vlastny smtp server, vlastny webhosting, vlastnu serverovnu,vlastnu IPTV ale aj vlastne auto, vlastny dom, vlastny ostrov, vlastne lietadlo, vlastnu banku, vlastne deti....... Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 08.04.2010 - 09:13 #81902
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
421 wrote: ›zelmar nazdar, kamarat moj, kde si sa mi stratil? Smile nemohol som sa ti dovolat.
k prispevkom vyssie : jasne najlepsie je mat vsetko svoje, vlastny smtp server, vlastny webhosting, vlastnu serverovnu,vlastnu IPTV ale aj vlastne auto, vlastny dom, vlastny ostrov, vlastne lietadlo, vlastnu banku, vlastne deti....... Smile


A susedovu manzelku...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
dino_bs
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 08.04.2010 - 12:05 #81904
Basic


Joined: Dec 28, 2009
Posts: 59

andreas4all to vysvetlil.
Nevedel som ze broli99 je "uzivatel DSL"
Ale suhlasim s nazorom 421 + dodatok s manzelkou
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)