Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 17.05.2024 - 19:32


rockety

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 4 < 1234
Author Message
gyro
Post subject: RE: rockety  PostPosted: 25.11.2010 - 16:26 #86599
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
cobain wrote: ›ako skfree je zajtra a co teda mam sa rozkrajat add moje auto je pokazene zenine mi nabural pako na bagri kym nezacnu mrazi musim dokoncit betonarske prace.
a este par padnych dvovodov preco tochtorocne stretko nie mozno niekto chape

na novozaleznom poratli pre ISP bude aj videozaznam zo stretnutia a aj clanok o tomto zariadeni a realne skusenosti z nasadenia. Vsetko po Skfree.
Wink
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: rockety  PostPosted: 25.11.2010 - 16:27 #86600
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
pixall wrote: ›kokso, pozeram tie ceny a specifikaciu, a rozmyslam ci uz ste sa docista spochabeli... freeband za cenu drahsieho licencu? OMG. porovnatelne zariadenia stoja 5% ceny. komu vadi ze rocket nema gigovy port, nech si strci SR71A do nejakej dosky s gigovym portom a chvilu sa s tym pohra. kto najde dobru dosku a vhodnu krabicu tak to moze nazvat napriklad mojesuperwave a predavat po 7tisic eur, po prvom predanom kuse ma naspat vsetky naklady a zarobene este na pol roka dopredu. netvrdim ze to spominane zariadenie nemoze fungovat, ale ze je MIMO, a to nielen technologiou, ale predovsetkym cenou.

tie ceny tam niesu pravdive, aspon podla toho co viem ja su niekde na tretine. Ale nazoaj neviem len mne to tak bolo odprezentovane. Gyro.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: rockety  PostPosted: 25.11.2010 - 16:32 #86601
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
ok na ten novy portal sa tesim teda
a tie ceny aj tretinove su dostatocne vysoke. ale budis uvidim co si pozriem o prednaske
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: rockety  PostPosted: 25.11.2010 - 16:39 #86602
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

to all > novy rocket s GPS ma 2 eth porty. Rocket controler pre AirBeam ma 1G port.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: rockety  PostPosted: 25.11.2010 - 18:34 #86604
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
s tym GPS modulom to vypada velmi dobre....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: rockety  PostPosted: 25.11.2010 - 18:43 #86605
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
este k tej diskusii okolo super masinky v 5GHz.....ja som kubiikovi na predchadzajucom stretnuti hovoril, ze az pocka na cenovu ponuku odomna na 24GHz radio, ze mam nieco rozbehnute ale nemam odpoved. Inak dopytoval som to len kvoli nemu......nemam rad 24ku radsej dam 26tku a zaplatim si za licenciu.....ale pani ubehla presne jedna perioda medzi skfree stretkom a skfreestretkom a dosla mi z poza velkej mlaky odpoved. Ponukaju mi 24ku za necelych 2tis eciek bez dopravy. Dam teda doviest jeden spoj, potestujeme ho a uvidime co to je ako sa to sprava.....predpokladam, ze cena sa moze navysit iba o par eciek za dopravu. kapacita spoja je uvadzana na 90Mbit...vzdialenost je do 2,5km alebo mile nepamatam presne. Ale zda sa mi to zaujimavejsie ako pchat peniaze do 5ky. Myslim, ze v tomto obdobi nie je uz priestor na tahanie chrbtice v 5ke.
PS: teraz neviem ci sa kubiik tolko modlil alebo co sa udialo......jeho slova o lacnej 24ke boli asi vypocute...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 4 < 1234
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)