Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 21:59


najom stoziar

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Author Message
eXplorer
Post subject: RE: najom stoziar  PostPosted: 01.10.2010 - 20:16 #85287
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
pixall wrote: ›s tebou sa vzdy tak dobre diskutuje, ohnivo a od temy, vedel som ze nesklames Smile

a btw, ano, to co je v mojich ociach seriozne, urcujem ja. si predstav, tolka drzost, mat vlastny nazor.. jeden by neveril Wink


Linky nepovazujem za tvoje (ani po tom co napisal gyro), vsetko som myslel vo vseobecnej rovine.

Ano, to je v pohode, ty mozes mat vlastny nazor a ostatni musia mat ten tvoj Very Happy Usetrim ti starosti, nabuduce nebudem reagovat vobec (nie verejne), spravim si veci po svojom a hotovo ... Tentokrat sa na to vykaslem, xpajkox kup si Fibernet.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: najom stoziar  PostPosted: 02.10.2010 - 10:52 #85291
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
explorer ty si fakt trieda... sa mi zda ze sa ti nejak zoranzieva... vsade kam kuknem doporucujes ludom fibernet, to si fakt este nevidel nic lepsieho? Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: najom stoziar  PostPosted: 02.10.2010 - 14:07 #85297
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Chalan wrote: ›explorer ty si fakt trieda... sa mi zda ze sa ti nejak zoranzieva... vsade kam kuknem doporucujes ludom fibernet, to si fakt este nevidel nic lepsieho? Smile


Precitaj si celu diskusiu od zaciatku a potom tu pis. Chcel som to spravit inak (rozumej nie cez fibernet), ale pixall (!) sa do toho obul s tym ze to uz rovno mozem odporucit Fibernet, tak som to spravil a zase je problem, sak sa nejak dohodnite lebo uz fakt nerozumiem Very Happy

Ale inac, ano, Fibernet, pretoze ak napisem co je v BB lepsie tak ma tu asi niekto rovno zabije aj cez IP protokol Laughing Inac v pripade vlakna BA-Karadzicova som Fibernet neodporucil ja ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
someboy
Post subject: RE: najom stoziar  PostPosted: 07.12.2010 - 20:42 #86876
Basic


Joined: Aug 17, 2007
Posts: 104

riesili ste niekto najom u Towercomu?? ak ano, uspesne?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: najom stoziar  PostPosted: 07.12.2010 - 23:05 #86879
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

riesli, ale neuspesne. Skoncilo to tym, ze mi poslali cenu najmu. Za cenu rocneho najmu troch anten a miesta pre baterky a zdroj v budke chceli viac ako ma stoji postavenie vlastneho stoziarika, nie sice tak vysokeho, ale menej hrdzaveho Smile V cene stavby je samozrejme zaratana jedna vrtula, velky solar, 160Ah baterky, projekt a prenajom pozemku na 10 rokov. Bolo to ale pred par rokmi, mozno uz isli cenou dole.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: najom stoziar  PostPosted: 08.12.2010 - 07:32 #86883
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
vy ste tu naozaj podaktory trulovia,!!! gyro napisal hned svoj prvy prispevok v tomto vlakne a dovolim si ho citovat:
"A vies mi povedat jeden padny dovod preco mam radit a pomahat konkurencii ? " a preco by nemal mat rovnaky nazor orange, t-com/t-mobile alebo towercom???? Ked mas v oblasti dominantne postavenie a si dobry, tak mas dost korun a zaplat aj nam! ak nemas dominantne postavenie na trhu, si trtko co bonduje dsl-ky, tak ty nam tu v biznise nezavadzaj......toto je odkaz velkych poskytovatelov. Skuste to podakotry pochopit, nie je dovod aby vas niekto podporoval za 10 evri mesacne. Bohuzial toto je biznis v ktorom sa tocia velke prachy a prave mi alternativny sme do toho zasiahli takym spoosbom, ze museli zlacnil aj tam kde neplanovali.......
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: najom stoziar  PostPosted: 11.12.2010 - 15:03 #86944
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
421 wrote: ›vy ste tu naozaj podaktory trulovia,!!! gyro napisal hned svoj prvy prispevok v tomto vlakne a dovolim si ho citovat:
"A vies mi povedat jeden padny dovod preco mam radit a pomahat konkurencii ? " a preco by nemal mat rovnaky nazor orange, t-com/t-mobile alebo towercom???? Ked mas v oblasti dominantne postavenie a si dobry, tak mas dost korun a zaplat aj nam! ak nemas dominantne postavenie na trhu, si trtko co bonduje dsl-ky, tak ty nam tu v biznise nezavadzaj......toto je odkaz velkych poskytovatelov. Skuste to podakotry pochopit, nie je dovod aby vas niekto podporoval za 10 evri mesacne. Bohuzial toto je biznis v ktorom sa tocia velke prachy a prave mi alternativny sme do toho zasiahli takym spoosbom, ze museli zlacnil aj tam kde neplanovali.......

keby sme boli na facebooku, dal by som ti "paci sa mi to" Very Happy zdielam tvoj nazor...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)