Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.04.2024 - 11:23


trochu na zasmiatie

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
sef
Post subject: trochu na zasmiatie  PostPosted: 23.10.2010 - 00:33 #85748
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

Dnesna montaz:

poschodovy dom, od vysielaca nejakych 200 metrov, namontovane Nano Loco5, kabel UTP cca 15 metrov. Hned po napojeni na PC signal vypisalo -55. Vysielac RB433, karta R52, MK 4.10 antena vsesm. 5GHz.


Este sme nestihli nalozit veci do auta a uz kricia ze nejde. Pozriem nano tak signal -89, kua co sa stalo. po chvilke prepinania tak asi odislo nano, davame wisp s gentle boxom-to iste, davame PW25 s buletom - to iste. Zakaznik uz nadava ze nemal nas volat a aky sme ko... a pod. Kua tak podme pozriet na vysielac a tam prekvapenie.

6 chlapcov vo veku od 8 - 10 rokov nemali co robit tak kazdy mal loptu a kto skor trafi do anteny umiestnenej na OcU asi vo vyske 9m na kraji budovy a jeden trafil. Ostala len folia na antene co je vo vnutri a ten kremik ci co to je na zemi rozbity.

po vymene anteny vsetko OK. zakaznik ked to zbadal tak uznal ze to nebola nasa chyba a sa nam ospravedlnil za urazky.

A co s chlapcami, nuz nic ved aj my sme boli mlady a aj ja som bol skoro ako emil z lunebergu a jeho kvolnicka.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: trochu na zasmiatie  PostPosted: 23.10.2010 - 00:35 #85749
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

este oprava, chlapci ako partizani nikto nic, kazdy ticho a samozrejme ze mi nie
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: trochu na zasmiatie  PostPosted: 23.10.2010 - 09:53 #85750
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
keby tito chlapci urobili toto iste napriklad pomarancom tak maju podmienku, ohrozenie verejnej telekom. siete. Ak mate niekdo osobnu skusenost s nimi, tak viete o com hovorim.....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: trochu na zasmiatie  PostPosted: 14.02.2011 - 23:03 #88426
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Buď rád, ja som sa raz takto o 3tej ráno vytrepal na osamotený vysielač na kopci za mestom, 40 minut cesty autom cez horné dolné a nenašiel som tam nič Smile ....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)