Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 00:01


well ata 172 problem s dhcp serverom

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Chalan
Post subject: well ata 172 problem s dhcp serverom  PostPosted: 10.01.2012 - 12:23 #95855
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
caute, mam totalne zahadny problem. mam tento router nasadeny u klienta, robi voip branu a nat a teda aj dhcp server. k nemu je pripojeny switch a do switchu 1pc 1settopbox (satelitny)... pc je od routeru cca 3m, box cca 20m... pc bezproblemov dostava ipcky, box nie, so statickou ip chodi bezproblemov. pripojil som notas na kabel miesto boxu bezproblemov slape. vymenil som vsetko za nove aj box aj som precvakol kabel ale nepomohlo. pomohla len vymena ata172 za tplink router Smile s tym box bezproblemov dostava ip.

neviem si to vsak technicky vysvetlit vie mi niekto poradit?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: well ata 172 problem s dhcp serverom  PostPosted: 10.01.2012 - 12:53 #95856
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Neries to Very Happy nepouzivaj ATA172 ako router, pretoze je to v ulohe routra uplny shit.

Skusal si merat speed ? mne viac ako 8-10Mbit cez to neprelezie a pingy narastu na 100ms. Nechaj tam TPlink, ATA172 do neho pripoj cez WAN port (nezabudni povolit management cez WAN). Ja som sa s tym hral kedysi davno a vzdal som to.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: well ata 172 problem s dhcp serverom  PostPosted: 11.01.2012 - 11:18 #95880
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
tak jedine ata172 ako bridge a len voip branu... skoda no... preto hladam nejaku rozumnu nahradu ako all in one riesenie cize wifi+voip+router aby nemal klient tolko krabiciek v byte, ale v rozumnej cene ale nic som nenasiel zatial...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)