Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 23:01


HP dc7700 iny OS ako original

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
server3
Post subject: HP dc7700 iny OS ako original  PostPosted: 22.01.2012 - 08:22 #96128
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

Vcera som nainstaloval na toto hpčko win 7 home premium origo z disku + kluc a pri aktivacii a zadani kluca mi naraz vyhodilo ze tato kopia asi nieje prava,co je teda hovadina lebo je. Original win co tam bol aj s klucom ( nalepka je na bedni) je win xp profesional.
Neviem ci mate skusenosti s tym niekto lebo ja nie, ale to sa tam neda nainstalovat nic ine, alebo ako to je?

To do smrti tam musim mat win xp prof? Smile lebo samozrejme ze cracknut sa to da,ale na co ked mam originali.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bakula
Post subject: RE: HP dc7700 iny OS ako original  PostPosted: 22.01.2012 - 09:51 #96129
Ucen


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 792

Niektore HP sa daju zaregitrovat iba cez aktivacnu linku microsoftu. Aj som sa toho chlapika pytal ze preco je to tak a moc sa mu to nechcelo vysvetlovat. Proste zas nejake blbe licencne podmienky.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
deelite
Post subject: RE: HP dc7700 iny OS ako original  PostPosted: 22.01.2012 - 11:55 #96137
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

Presne tak, zavolaj na aktivacnu linku microsoftu a bezproblemov ti to zaktivuju.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: HP dc7700 iny OS ako original  PostPosted: 22.01.2012 - 12:50 #96138
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Ja som origo disk co bol k NTB zahodil pretoze ta instalacka okrem win nainstalovala tonu debilin a ja som chcel som cisty system. Ziadal som CD od Microsoftu, tam som dostal odpoved ze si mam pytat od HP, tak som si pytal a dostal som opat kopiu povodneho tj aj s tonou debilin Very Happy

Tak som si stiahol z netu Win7 Pro 64bit (necracknuty, neaktivovany) nainstaloval som to a dostal som rovnaku hlasku pri aktivacii. Zavolal som na "aktivacnu linku" MS a aktivacia zbehla v pohode.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)