Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.05.2024 - 08:06


Zvolen a okolie

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 10 of 18 < 1...78910111213...18 >
Author Message
popo
Post subject: RE: Zvolen a okolie  PostPosted: 29.10.2003 - 08:04 #4381
Ucen


Joined: Aug 20, 2003
Posts: 598
Location: Zvolen
mathew, je to neuveritelne, ale tak krasne vidim na tu antenu ze az. Takze ako sme sa dohodli tak ta nedela platii. Presny cas sa dohodneme neskor. Zatial ideme len testovat. Nie? Ci ak testy dobre dopadnuu tak to spravime na fest?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
xp1
14 Post subject: RE: Zvolen a okolie  PostPosted: 06.11.2003 - 17:02 #4499
Basic


Joined: Nov 06, 2003
Posts: 3
Location: Zvolen
Very Happy Very Happy Very Happy
Takze mam konecne dobru spravu pre vsetkych, ktori cakaju na lacny net!!!!!! Sme neziskova org. a ziskali sme podporu od statnych organov na budovanie siete vo ZV! Od Januara zacneme sidliskami Zapad a Podborova a v maji by mal byt hotovy stred mesta a Zlaty potok spolu so Sekierom. V priebehu Decembra budu rozmiestnene AP-cka na Kovacovej, Sliaci a Zapade.
Ceny MW su nasledovne: 32 garant /nemerana......900 Sk
64 garant/nemerana.....1800 Sk
128 garant/nemerana.....3400 Sk
ceny inych na poziadanie.
Ceny su pevne, nemenne a su vyjadrenim nakladov na siet a linku. Sme neziskova organizacia a preto nase ceny budu vzdy odrazat len skuto0cne naklady na prevadzku siete /neziadajte nas prosim o nizsie ceny/.
Samozrejme sa mozte delit napr. traja si kupite 64-ku a postavite si v bytovke router.
V januari bude rozchodeny aj nas web, kde najdete ajnejaky HW, pripadne ine zaujimavosti.

Prosime vsetkych, ktori maju predbezny zaujem a chcu sa dozvediet viac aby nam pisali na:

S pozdravom
Mkulas Weissmann
spolocnost pre rozvoj Internetu zvolen

Mily Patrik,

neviem co to tu pises za "chujoviny" ale predpokladam ze len tak trepes, nakolko ziadna spolocnost pre rozvoj internetu mesta zvolen IMHO neexistuje. Ak by som sa aj mozno mylil, tak minimalne IP adresa a tvoje meno (odlisne od toho vymyslu co si napisal hore) by malo stacit na to, aby si o tebe ludia urobili svoj nazor a to ze klames. Necham to na nich.
Dnes som volal na statne urady, o ziadnom spolocenstve nikto nic nevie a ziadne prachy na rozvoj internetu sa z eurofondu nepridelovali

Navyse, ak to este tvojej zadubenej hlave nedoslo, mi tu siete staviame a nie predavame, takze svoju klamlivu inzerciu si davaj radsej na avizo. Tu ziadne podvodne obchodo maniere tolerovane nebudu.

V pripade, ze budes mat funkcnu siet s danymi parametrami a cenami, tak sa ozvi, inak si budes musiet zaplatit inzertny priestor a neotravovat vo foore, kde naozaj nemas co hladat.

Admin
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: Zvolen a okolie  PostPosted: 06.11.2003 - 18:33 #4500
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
Zaujalo ma to celkom, doteraz som si myslel že lacnejšie sa to už nedá ale zakaždým ma niekto prekvapí. ))


Asi začnem naozaj štrikovať tie svetre.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bob
13 Post subject: RE: Zvolen a okolie  PostPosted: 06.11.2003 - 23:08 #4501
Basic


Joined: Máj 25, 2003
Posts: 264

Takze mam konecne dobru spravu pre vsetkych, ktori cakaju na lacny net!!!!!! To ako ze vo Zvolene nikto neponuka pripojenie za ludovu cenu ?? Chlapci otvorte oci Ameriku uz objavili !!! A este ma zaujalo ze s podporou statnych organou to ma bit akoze co ? ked ste neziskova organizacia.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
popo
Post subject: RE: Zvolen a okolie  PostPosted: 07.11.2003 - 07:20 #4502
Ucen


Joined: Aug 20, 2003
Posts: 598
Location: Zvolen
Zas sa to tu strhne k dakej stiplavej debate. Aj v inych mestach je to take preplnene ludmi co nezarabaju na nete? Zalozim si aj ja organizaciu a spravim to totalne free. Ten prispevok je tak na pi*u napisany.xp1, cital si toto forum? Vsak tu ta aj ja pripojim do netu za este lepsiu cenu ako kces KONECNE ty nas. A drzim ti palce. Super predstava, skvele plany.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
xp1
Post subject: RE: Zvolen a okolie  PostPosted: 07.11.2003 - 14:37 #4504
Basic


Joined: Nov 06, 2003
Posts: 3
Location: Zvolen
Co je neziskova organizacia si mozte nastudovat v zbierke zakonov a s podporou stat. organov znamena, ze sme ziskali financnu podporu na nakup HW z eurofondov, ktore rozdelovalo MS (skolstva) za ucelom spristupnenia Internetu mladezi. Tento projekt zacina sucastne vo viacerych mestach a je neziskovy....tzn. poplatky budu pouzite na prevadzku siete. Taktiez nie je mozne predavat nasu linku dalej!!! (dostal som totiz mnoho mailov, ktori maju zaujem o 512 a vyssie a chcu to predavat).
To je vysvetlenie k vyssie uvedenym prispevkom!!!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
popo
Post subject: RE: Zvolen a okolie  PostPosted: 07.11.2003 - 15:34 #4506
Ucen


Joined: Aug 20, 2003
Posts: 598
Location: Zvolen
Tak spravme z toho kseft. Ja mam na to bunky. Mas prachy, nevies ako ich minut a ja to mam uz teraz premyslene. Neboj sa na nic nam nepridu. Bude to ciste, legalne a aj siet postavime. Zastresime to pod tvoj projekt a stiahneme vsetkych ludi zo Zvolena co sa podielaju na SKFREE. teraz vazne. Asi som zaujaty, ale nepacia sa mi prispevky tohto druhu. Pride sem niekto a ponuka connect za lacny peniaz. Toto je SKFREE a nie AVIZO(ten reklamny coromoro). Siete sa tu stavaju. Najprv sa ale treba kontaktovat s ludmi co to robia, aby sa nestali nedorozumenia. A dohodnut sa na spolupraci. Nie pisat ceny za connect. Nechcem za nikoho hovorit. Hovorim za seba.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
popo
Post subject: RE: Zvolen a okolie  PostPosted: 07.11.2003 - 15:57 #4507
Ucen


Joined: Aug 20, 2003
Posts: 598
Location: Zvolen
dalej: mikrovlnne siete nie su stavane pre siroku verejnost, alebo pre dakych zakaznikov aj ked je to akoze zadarmo. Z pohladu odbornika sa tento druh pripojenia da vyuzit iba pre sukromne osoby a sukromnu siet, pretoze je tu velke riziko napadnutia hackermi. A ked to ponukas treba upozornit. asi tolko z mojej strany.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bob
16 Post subject: RE: Zvolen a okolie  PostPosted: 07.11.2003 - 17:50 #4510
Basic


Joined: Máj 25, 2003
Posts: 264

No zebi ministerstvo skolstva chcelo spristupnit Internet mladezi je pekna vec ale mislim si ze nie takouto formou, (to je moj subjektivny nazor) ked uz tak Internet do skol a to tu uz je alebo nie? A tie eurofondy to znie dobre este ze je nasa mladez taka zazobana.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
admin
Post subject: RE: Zvolen a okolie  PostPosted: 07.11.2003 - 23:57 #4511
Site Admin


Joined: Mar 30, 2003
Posts: 272

Chalani, Mr.Weisman je len alias na debilka, ktory si chce robit lacnu reklamu na nieco co neexistuje a existovat nebude (vid profinet), takze o tom nema zmysel ani diskutovat.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: Zvolen a okolie  PostPosted: 08.11.2003 - 04:59 #4512
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
admin:
ja už na to ani nereagujem, nemá to zmysel. Takýchto pacientov tu bude ešte viac.

Len ma udivuje , prečo zakaždým Zvolen musí byť v tom smere výkvet (viď napr kuko), ale už je to asi tak súdené )))

Proste stále tu budú ludia , za ktorými sú vidieť výsledky a za ktorými nie.


BTW: Už by sme radi konečne zvolen zaradili oficiálne do projektu SKFREE, čo ti to mám vlasne všetko poslať ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
admin
Post subject: podmienky  PostPosted: 08.11.2003 - 11:39 #4513
Site Admin


Joined: Mar 30, 2003
Posts: 272

caf,

podmienky a co mas poslat je stale uvedene na

http://www.skfree.net/index.php?module= ... ;func=view

mgx
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: Zvolen a okolie  PostPosted: 18.11.2003 - 11:44 #4653
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
Otázka pre popa:

no čo rozchodil si ten biquad ? Nejak sa neozívaš )))
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
popo
Post subject: RE: Zvolen a okolie  PostPosted: 18.11.2003 - 12:09 #4656
Ucen


Joined: Aug 20, 2003
Posts: 598
Location: Zvolen
Dovolat sa ti nemozem tak to napisem. Antena je spravena, este dnes sa dokoncii konzola na nu. Jedine co mi chyba je kabel a konektor. Nigde vo zvolene ich nemaju. Alebo som zle hladal. APcko mame? Mohli by sme to spojazdnit tento tyzde. A antenu ste preloziliako som si vsimol co je velmi dobre, pretoze na nu vidim z okna a nemusim to davat na strechu.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: Zvolen a okolie  PostPosted: 18.11.2003 - 12:13 #4657
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
no vidíš )))
mobil mám až dovečera off. bohužial.((
AP objednáme nie je problé len povedz kedy.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 10 of 18 < 1...78910111213...18 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)