Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 01.05.2024 - 11:23


aky softik na wifi router/ap

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
xcry
Post subject: aky softik na wifi router/ap  PostPosted: 03.05.2003 - 10:46 #1622
Basic


Joined: Máj 03, 2003
Posts: 1

ja osobne pouzivam linux (debian woody) s hostap-0.0.1 (prvy oficialny stable release) a funguje to celkom poho. teda iba v managed mode. na ap je hostap posledny unoficial release teda nejaky *12-2003 a ten tam fachci pohode.
nemate niekto skusenosti s wlangom? pocul som e to je tiez celkom fajn (stabilne). ale vraj to ide iba v managed mode.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
uriah
Post subject: RE: aky softik na wifi router/ap  PostPosted: 12.05.2003 - 01:17 #1756
Basic


Joined: Feb 01, 2003
Posts: 123

ahoj ja mam skusenosti s wlan-ng ajs tym povodnym aj s tym novym, novy lepsi, a stary onicom, karty sa len tak rozpoji a treb down/up a uz to ide.
ale je pravda ze som to skusal iba s viacerimi ako 1 kartou, s jednou to moze byt ok,
s novymi mi to nerobilo tusim, alebo aspon nie tak casto.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)