Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 11.05.2024 - 12:38


certifikaty

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 3 123 >
Author Message
tulo
Post subject: certifikaty  PostPosted: 16.06.2005 - 23:58 #20750
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

Viete mi niekto povedat ked cisto teoreticky pridu ujovia z TU co im ukazem nejak ma to zacalo trapit. Potrebujem certifikaty k antenam? Kde ich mam zobrat? K AP a klientom? Preliezol som forum ale nic som tu nenasiel aj google mi vyhodil same omacky okolo nic konkretne najlepsie keby sa ozval niekto koho uz ujovia navstivili co od neho chceli. Vreli dik
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sunnyday
Post subject: certifikaty  PostPosted: 17.06.2005 - 08:27 #20760
Basic


Joined: Jún 18, 2004
Posts: 115
Location: Trencin
Certifikaty si mal dostat pri kupe... ak si nedostal nemal by problem ich od predajcu dostat. Ja som dokonca im len mailoval, ze ci mi mozu poslat digitalnu verziu - poslali no problem, ale nebolo tam ani razitko, tak som im pisal nech mi to poslu so vsetkym ako ma byt, tak mi to nakoniec poslali postou na vlastne naklady Very Happy (s original podpisom dokonca)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: certifikaty  PostPosted: 17.06.2005 - 08:50 #20761
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Takze nase skusenosti su take:
Ak je na zariadeniach CE, tak im to uplne stacilo.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: certifikaty  PostPosted: 17.06.2005 - 10:23 #20763
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

CE na zariadeniach som objavil ale ako je to s anténami hlavne Equinox a PW na CSAT som videl papiere na ostatne nie a na antene nie je ziadne CE ani E
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
stab_
Post subject: RE: certifikaty  PostPosted: 17.06.2005 - 13:07 #20774
Guru


Joined: Dec 22, 2003
Posts: 1101
Location: Košice
vyhlasenie o zhode si mozes napisat aj sam .


Last edited by stab_ on 17.06.2005 - 13:12; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: certifikaty  PostPosted: 17.06.2005 - 13:09 #20775
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

to myslis ako?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
stab_
Post subject: RE: certifikaty  PostPosted: 17.06.2005 - 13:27 #20776
Guru


Joined: Dec 22, 2003
Posts: 1101
Location: Košice
uvedies
1. identifikacne udaje vyrobcu
2. identifikacne udaje zariadenia
3. opis zariadenia
4. Zoznam technickych predpisov, s ktorymi sa vyhlasuje zhoda(
nariadenie vlady slovenskej republiky c. 443/2001 Z. z., ktorym sa ustanovuju podrobnosti o technickych
poziadavkach a postupoch posudzovania zhody na radiove zariadenia a koncove telekomunikacne zariadenia)
5. zoznam noriem pouzitych pri skuskach a protokol o skuskach
6. udaje o pouzitom postupe posudzovania zhody
7. identifikacne udaje o autorizovanej osobe, kt. sa podielala na posudzovani
8. potvrdenie vyrobcu (peciatka podpis)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: certifikaty  PostPosted: 17.06.2005 - 13:45 #20777
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
8. Alebo dovozcu
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: certifikaty  PostPosted: 17.06.2005 - 13:52 #20778
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

5,6,7, 8(mozno) ani netusim co tam mam dat to z Vas niekto aj realne ma spravene?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: certifikaty  PostPosted: 17.06.2005 - 13:58 #20779
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Mame. Jednoducho sme obvolali predajcov a kazdy nam poslal. Popr sme nejake vyjadrenia dopasovali.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
stab_
Post subject: RE: certifikaty  PostPosted: 17.06.2005 - 14:25 #20781
Guru


Joined: Dec 22, 2003
Posts: 1101
Location: Košice
dikobraz Wink
tulo: uvedom si jednu vec, ze akonahle tam das svoju peciatku a podpis tak rucis za parametre.
5. normy: pre anteny staci tusim STN 301751
6. nariadenie vlady sr 443/2001 Z.z. priloha 2&3
7. autorizova osoba: je to osoba kt. nema nic s projektovanim, vyrobou, predajom testovaneho zariadenia. napr. VUS. ale videl som uz par vyhlaseni kde bolo napisane: Autorizovana osoba nebola oslovena
8. ked chces vyhlasenie vydat tak musis byt firma (vyrobca/dovozca), takze tam prasknes svoju peciatku a podpis. (bolo by dobre keby sa firma vydavajuca vyhlasenie o zhode nezaoberala vylucne predajom zeleniny)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: certifikaty  PostPosted: 17.06.2005 - 14:50 #20784
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

to co mate tak je jeden zdrap papiera alebo "kniha" neda sa ti poslat mi ako to ma vyzerat, kludne si zaskrtaj co uznas za vhodne lebo si ani neviem predstavim ako to tam vsetko popisat. Teoreticky ked taketo prehlasenie zbucham je pouzitelne aj pre inych? A este jedno, ja nie som ani dovozca ani vyrobca, bol problem ziskat tie veci konkretne od wificentrum, *REKLAMA*, a ecce kosice od tychto mam anteny zariadenia som pozeral na nych je znacka ako byva na csat antenach. To akoze ujo so mnou pojde stoziar a pozrie si ci tam je nalepka?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bakula
Post subject: RE: certifikaty  PostPosted: 17.06.2005 - 17:46 #20794
Ucen


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 792

Zaujimave je ze boli aj u nas a ked som sa ich pytal ako je to tak povedali ze ich zaujimaju vsetky zariadenia do 5Ghz. Ako je to potom nad 5Ghz to vlastne kto kontroluje?
Napodiv boli celkom priatelsky a celkom sa dalo nesnazili sa nas dodrbat. Keby boli vsetky kontroly take...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: certifikaty  PostPosted: 17.06.2005 - 17:58 #20795
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
to Tulo: Neverim ze ti to tie firmy neposlali. Ja som ziadal ECCE, LIBRU, *REKLAMA*, DATA a ihned mi to poslali. Ak by som bol doma tak by som ti to poslal. Budem doma az v noci. Mozem ti to poslat. Napr Libra to poslala normalne pozemskou postou a ostatne firmy mailom. Na Papieroch nie su rozmery a ani obrazky, takze sa da nieco dopasovat.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: certifikaty  PostPosted: 17.06.2005 - 18:07 #20797
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

ja som pravdupovediac v ramci nadsenia ani nejak nejake papiere nesledoval ale uz som do toho narval radovo cez sto litrov takze by som nerad zarval daku pokutu. Tak sa snazim dat si papiere do poriadku len poznam aj chlapa u ktoreho boli realne na kontrole ale kruti sa ako had ako keby prezdradzal nejake tajomstvo. Rad vyviniem vlastnu aktivitu len ked neviem kde zacat a co vsetko vlastne potrebujem tazko daco skusat a nerad by som sa dozvedel vsetko az v ramci kontroly. Jedine co mi chlap povedal /ten co unho boli/ ze vysielaci vykon ich az tak netrapil doslova povedal ze ich trapia watty a nie mW. Dnes som oslovil netcons tak uvidim. CO ESTE TREBA. Mam zverejneny cennik, vydane vseobecne podmienky a dalej viac menej netusim.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 3 123 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)