Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 23:28


tahanie kablov - know how

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 4 < 1234
Author Message
Robert
Post subject: RE: tahanie kablov - know how  PostPosted: 26.02.2006 - 16:11 #31084
Majster


Joined: Okt 19, 2003
Posts: 2339
Location: Bratislava
Quote: › Ja uz kable pre istotu po strechach netaham, skrz bytove druzstvo a radsej to robim cez pivnice.

V kazdom pripade takato kabelaz je kvalitnejsia, no niekedy to moze byt velky problem. Stretol som sa ja s takymi blokmi, ktore vlastne boli poskladane z niekolkych mensich samostatnych barakov, obvykle po jednom-dvoch vchodoch. Nielne pivnica nebola priechodna, ale prejst z jedneho baraku do druheho by znamenalo prerazit dva panely, spolu odhadom 60-70cm. Dakujem neprosim, to som sa radsej rozhodol pre strechu. Jediny rozumny sposob ako zakablovat taketo bloky je kopat a vstupovat do kazdeho baraku v bloku samostatne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
netspace
Post subject: Chlapci pouzivajte outdoor kable co su na to urcene.  PostPosted: 26.02.2006 - 18:48 #31094
Basic


Joined: Feb 26, 2004
Posts: 25
Location: Detva
Normalny kabel sa Vam rozpadne za dva roky je nepouzitelny. Sice na zaciatku usetris a potom sa ides z toho zblaznit.... Mys me teraz prerabali polovicu mesta len koli tomu ze mse boli pred dvomi rokmi lakomi....
SAtalo to sice nenirmalne prachy ale ta spolahlivost, to je paradicka....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: tahanie kablov - know how  PostPosted: 26.02.2006 - 19:06 #31098
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
netspace: minuly tyzden som stahoval zo strechy dole kabel (z dovodu nepotrebnosti) ktory tam bol 6 rokov, okrem toho ze je statne zasraty mu nic nie je...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: tahanie kablov - know how  PostPosted: 26.02.2006 - 20:38 #31101
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
aky UTP ci STP kabel je teda vhodny na tahanie outdoorom (nehovorim teraz o hadzani kabla zo strechy na strechu) a nerozpadne sa po par rokoch? pripadne pomoze kablu ak ho mam v husom krku? viem ze aj tento sa casom rozpadne...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
bob
Post subject: RE: tahanie kablov - know how  PostPosted: 26.02.2006 - 21:57 #31108
Basic


Joined: Máj 25, 2003
Posts: 264

stale sa tu objavuje samonostny outdoor ftp kabel, prosim vas ak viete niekto podat konkretnejsie info budem vdacny, hlavne kde sa da kupit a za kolko
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: tahanie kablov - know how  PostPosted: 26.02.2006 - 22:33 #31113
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
Chalan: to co som stahoval z tej strechy bol obycajny droteny (tvrdy) TP...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: tahanie kablov - know how  PostPosted: 27.02.2006 - 08:23 #31122
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
si: a nemal si ho ani v el. instalacnej trubke? podla mna ak na to s prepacenim naseru holuby musi to tomu kablu nieco urobit ked take hovienko vyzerie lak na aute ak ho tam nechas par dni ci tyzdnov Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: tahanie kablov - know how  PostPosted: 27.02.2006 - 08:26 #31124
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
Chalan: nie, ten kabel bol volne pohodeny v exterieri na streche...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: tahanie kablov - know how  PostPosted: 27.02.2006 - 10:27 #31136
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
to bob:
FTP kábel samonos 40Skk-meter bez DPH v budúcnosti.

kábel na streche:

v našom príade sa pravda úkáže až teraz v lete. Avšak ak mám tahat optiku po 50- 100 metroch ju zakaždým rozcvikávat a potom zvárat je otázne či sa oplatí inverstovat tolko prachov do nej.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 4 < 1234
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)