Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 11.05.2024 - 17:12


Sektorka H120

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Chalan
Post subject: Sektorka H120  PostPosted: 15.09.2005 - 15:32 #23041
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
Potrebujem vykryt sektor cca. 180stupnov, ak by som pouzil dve anteny H120stupnov (a dve radia napr. kanal 1 a 11) tak ze by vykryvali tych 180stupnov ale v strede by sa ich luce prekryvali, robilo by to nejaku paseku na klientoch ktory by sa nachadzali zrovna v strede kde by boli oba luce? Tito klienti by si mohli vybrat ktore radio pouzit a tym padom by bola aj siet priepustnejsia a mohol by som klientov lepsie podelit?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Sektorka H120  PostPosted: 15.09.2005 - 15:51 #23042
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Ano pojde to dobre. Ja mam jednu vsesmerovku a jednu V sektorku na dvoch kartach s rovnakym ESSIDOM a s jednou IP. Nedavno som o tom pisal. Je to na jednom stoziari.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Sektorka H120  PostPosted: 15.09.2005 - 17:47 #23043
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
cize to prekrvanie by im nevadilo? napr. klient so smerovkou nachadzajuci sa v strede lucov kde sa prekryvaju tieto anteny si moze vybrat na ktoru sa napichne, nebude vsak rusit tu druhu a opacne?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: Sektorka H120  PostPosted: 15.09.2005 - 18:48 #23044
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

kludne to tak mozes urobit, kanal 1 a 11 sa neprekryva takze no problem, lacnejsie ta mozno vide kupit jednu 180, boli sice dost mastne ale podla mojich skusenosti maju realne pol kruhu - ak mas zaujem obrat sa na pixalla on je tusim z ecce KE tam som ich kupil aj ja /aj ked mam podozrenie ze su to tie iste co ma teraz *REKLAMA*.sk aj ked tí ich deklaruju ako 120 stupnove a 19db, vyzeraju uplne rovnako
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Sektorka H120  PostPosted: 16.09.2005 - 09:34 #23057
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ano rozmyslal som presne o tejto antene z *REKLAMA*, maju neuveritelny zisk, H polarity a 120vyzarovaci uhol, otazka je ze ci pri takomto zisku v BA nenachytam na ne tolko sumu ze nebudu v podstate pouzitelne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)