Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 20:01


Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 4 < 1234 >
Author Message
Chalan
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 09.03.2006 - 09:36 #31733
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
este ste zabudli priratat 350+150 CZ za postovne a dobierkove to sa rovna 660,-SK bez DPH cca..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 09.03.2006 - 09:57 #31737
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

gyro wrote: ›Viem ze Compex maju setky papiere OK, ale nechapem preco ospevujete ich technicku stranku, su to totalne shity, pri zatazeni stupnu pingy, je vnom slaby procesor ktory nestiha pracovat pri manazmente, no je to jednoducho predrazeny shit. AIRCA8: jedno z najgenialnejsich AP, priepustnost 20Mbit pri tomto vytazeni pingy stale rovnake, je len na vellku skodu ze nemaju vyhlasenie o zhode a nesmu sa teda pouzivat.


Vyhlasenie o zhode najdes tu http://www.wirelessdrivers.net/request.php?155

Takze podla mna sa daju pouzivat Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bob
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 09.03.2006 - 10:12 #31740
Basic


Joined: Máj 25, 2003
Posts: 264

Co poviete na tieto anteny? http://www.wifi.aspa.cz/zbozi.php?detail=17897
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Robert
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 09.03.2006 - 10:25 #31743
Majster


Joined: Okt 19, 2003
Posts: 2339
Location: Bratislava
Quote: › Co poviete na tieto anteny? http://www.wifi.aspa.cz/zbozi.php?detail=17897

Kvalitna antena, kedysi sa bezne pouzivala k Proxim Tsunami, ale na moj vkus prilis draha. Kup radsej Waveant.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 09.03.2006 - 10:38 #31750
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
kde sa daju kuknut waveant? myslis tieto na www.5ghz.sk ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Trevor
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 27.03.2006 - 11:28 #32852
Basic


Joined: Jan 04, 2005
Posts: 193
Location: Šurany
Idem robit retranz cca 1km na 5GHz a chccel by som pouzit nato toto : http://www.wifi.aspa.cz/zbozi.php?detail=30728
Na obidvoch koncoch bude mikrotik s cm9
Staci to alebo by som tam mal supnut nieco vecsie ???
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 27.03.2006 - 23:05 #32894
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

Trevor wrote: ›Idem robit retranz cca 1km na 5GHz a chccel by som pouzit nato toto : http://www.wifi.aspa.cz/zbozi.php?detail=30728
Na obidvoch koncoch bude mikrotik s cm9
Staci to alebo by som tam mal supnut nieco vecsie ???


podla mna uplne s prehladom a bez problemov, ale skor by som ti doporucoval supnut tam nejake mensie plne parabolky a stiahnut vykon na kartach CM9
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 13.11.2007 - 19:43 #58778
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

V poslednej dobre mam dost problem s antenami CSAT 5Ghz. Ked zacne prsat alebo snezit, klesne mi signal aj o 10dB. Pouzivam anteny 18,23 a 27dBi ukocene s sma, kabel je natiahnuty cez vodotesnu priechodku az do plastovej krabice (nic nezateka..). Jedna sa o spoje na vzdialenosti 600m - 3km. Toto sa deje len pri antenach CSAT, na dalsich spojoch mam JRC24 a 29 a tam signal kolise len o cca 2-3dB.

Asi 90% vsetkych anten co pouzivam su CSATy, na 2,4G boli super ale v 5Ghz si niesom isty ich kvalitou.....

Mate podobne skusenosti??
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
hedyso
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 13.11.2007 - 20:05 #58779
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

Jo , toto sa mi presne stalo teraz pri snezeni ono poklesol signal tak ze sa uz nevedel konektnut. Ked som prisiel hore na strechu tak som nasiel iba 6 velkých gúč snehu NIC nebolo vidiet ze by to mala byt antena Very Happy je to PW28 5GHzako nahle som zmietol sneh vsetko sa vratilo spat do normal rezimu.
uz aj ten snech zacina byt magneticky:) heh ale nie bolo toho snehu fakt dost
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 13.11.2007 - 21:46 #58781
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
no ja som zatial zo snehom nejake extra velke problemi nemal až teraz čo nafukalo do jednej paraboly bez krytu a bolo ho tam až tak moc že signal klesol o cca 20 dBi
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 13.11.2007 - 22:39 #58784
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

po vikendovej snezenici konstatujem, ze davam dole sito PW20dB. vsetky klientske anteny (panelky) mali signal na moj sektor ok, ale pokles signalu na horeuvedenej bol taky, ze to v podstate bolo pocas X hodin stale odpojene...... Panelky co ficia boli 19dBi a su blizsich aj vzdialenejsich klientov v porovnani s klientom co mal PW....

v poslednej dobe uz nasadzujem len paraboly od jirousa s radomom. ale stale mam na sieti este mrte wavearena 26dBi anten co ficia tiez k spokojnosti
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 14.11.2007 - 08:19 #58792
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
kubiik wrote: ›po vikendovej snezenici konstatujem, ze davam dole sito PW20dB. vsetky klientske anteny (panelky) mali signal na moj sektor ok, ale pokles signalu na horeuvedenej bol taky, ze to v podstate bolo pocas X hodin stale odpojene...... Panelky co ficia boli 19dBi a su blizsich aj vzdialenejsich klientov v porovnani s klientom co mal PW....

v poslednej dobe uz nasadzujem len paraboly od jirousa s radomom. ale stale mam na sieti este mrte wavearena 26dBi anten co ficia tiez k spokojnosti


PW ci uz sito alebo parabola zatial nejake problemi neboli, CSAST tam som si uz uzil toho habadej, takze ak bude treba, budem musiet objednat plosinu a ist premontovat, najskor dam asi nieco od PW plne a k tomu radom, co ich mam na siete tak by som povedal ze to je daco nenormalne, i ked tazsie sa smeruju
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
matos1
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 29.11.2007 - 15:59 #59247
Ucen


Joined: Sep 06, 2004
Posts: 684
Location: hranica s ukrajinou...
potrebujem 5GHz spoj na 400m, co nato keby som si spravil plechovku s lievikom? Rolling Eyes mam programek na vypocet plechovky, skusal uz niekto nieco take?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 29.11.2007 - 16:05 #59248
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ach jaj, dalsi expert...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
jmi
Post subject: RE: Antény 5GHz, ktoré sú kvalitné a ktorým sa vyhnúť  PostPosted: 29.11.2007 - 18:36 #59250
Guru


Joined: Feb 19, 2003
Posts: 1133
Location: blizko Trencina
matos1 wrote: ›potrebujem 5GHz spoj na 400m, co nato keby som si spravil plechovku s lievikom? Rolling Eyes mam programek na vypocet plechovky, skusal uz niekto nieco take?


daj adresu, poslem ti tam kontrolu preventivne.
Inak povedane, zblaznil si sa? Ak to nemas cim premerat, tak na to kasli.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 4 < 1234 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)