Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 06.05.2024 - 13:05


IPcop

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
mashinepistole
Post subject: IPcop  PostPosted: 18.02.2006 - 18:55 #30627
Basic


Joined: Jan 17, 2006
Posts: 237

Rozbehal som Ipcop a QOS2,5. Potreboval by som nieco co by mi v nom meralo prenesene data na IP , MAC adresu . Da sa nieco take doinstalovat ? Poradte nieco . Rolling Eyes

dik
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
jurito
Post subject: RE: IPcop  PostPosted: 19.02.2006 - 17:12 #30684
Basic


Joined: Dec 22, 2005
Posts: 48
Location: Nitra
skus pozriet sem (budes potrebovat dostatok pamate) ak chces graf -> http://allan.kissack.co.uk/index.php?op ... ;Itemid=26
a mozes pouzit aj toto (bez grafu)-> http://allan.kissack.co.uk/index.php?op ... ;Itemid=26

a ked sa pozries sem (moze byt ze pouzijes TrafficControlAndReport )-> http://firewalladdons.sourceforge.net/
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mashinepistole
22 Post subject: RE: IPcop  PostPosted: 20.02.2006 - 11:07 #30707
Basic


Joined: Jan 17, 2006
Posts: 237

TrafficControlAndReport , nemeria to len prijate data ??? Skusam to a javi sa mi to tak ze to meria len data priate. Nevies na co sluzi BLUE interface , ked ho dam povolit tak ma to odstavy od netu Sad

dik
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
deelite
Post subject: IPcop  PostPosted: 20.02.2006 - 15:35 #30720
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

mashinepistole wrote: ›Rozbehal som Ipcop a QOS2,5. Potreboval by som nieco co by mi v nom meralo prenesene data na IP , MAC adresu . Da sa nieco take doinstalovat ? Poradte nieco . Rolling Eyes

dik


No, ja som stravil peknych par chvil pri hladani traffic shapera na IPcopa a nakoniec som skoncil pri Debiane.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jurito
Post subject: RE: IPcop  PostPosted: 20.02.2006 - 20:05 #30737
Basic


Joined: Dec 22, 2005
Posts: 48
Location: Nitra
to mashinepistole:
asi si necital ziadny manual ze? nemas chut? cas? BLUE interface je na wifi, mozes to pouzit ako s wifi kartou tak inym radiom a defaultne ma vypnute niektore cesty takze ak chces komunikovat cez blue tak si to musis najskor povolit, a na TCAR sa pozriem niekedy v stredu ja ho nepotrebujem tak ho nemam nainstalovany ale mozno mas pravdu...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jurito
Post subject: RE: IPcop  PostPosted: 20.02.2006 - 20:07 #30738
Basic


Joined: Dec 22, 2005
Posts: 48
Location: Nitra
to deelite:
ako vidis jemu traffic shaper funguje, len potrebuje statistiky.... a kedyze si to hladal? toto QoS ma dobry rok, predtym nebolo nic pripustam.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mashinepistole
Post subject: RE: IPcop  PostPosted: 20.02.2006 - 22:18 #30747
Basic


Joined: Jan 17, 2006
Posts: 237

No ja neviem ale mne sa toto QOS celkom pozdava , vie si to poradit aspon to zatial tak vyzera z p2p, zatial to nemrzne dufam ze ani nebude . Este keby sa to meranie dat dalo nejako doriesit .
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
deelite
Post subject: RE: IPcop  PostPosted: 21.02.2006 - 09:07 #30753
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

jurito wrote: ›to deelite:
ako vidis jemu traffic shaper funguje, len potrebuje statistiky.... a kedyze si to hladal? toto QoS ma dobry rok, predtym nebolo nic pripustam.


Ja som hladal user friendly traffic shaper naviazany na IP adresu. Nieco ako prometheus.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)