Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 21:12


Riesenie pre shitne spoje

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Poll
Zahodit tento thread do zumpy?
Ano
100%
 100%  [ 13 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Total Votes : 13


Author Message
majklxxx
18 Post subject: Riesenie pre shitne spoje  PostPosted: 12.04.2006 - 19:14 #33901
Basic


Joined: Mar 30, 2006
Posts: 417
Location: C:\WINNT>
Skusal som sa hrat s antenou a prisiel som na to, ze na obycajny skruteny drôt s 4m RG58 + Fko a Fko spojka som mal signal -65dBm (s "17dB" antenou mam -60) ....

Ping na moje AP vzdialene do max. 500m s dlzkou 1450
Štatistika testovania dostupnosti pre XXXXXXXXXXXXXXX
Pakety: odoslané = 118, prijaté = 118, stratené = 0 (strata 0 ),
Približné časy výmeny údajov v milisekundách:
minimum = 10ms, maximum = 319ms, priemer = 30ms.

do Fka spojky je pichnuty cerveny drôt ktory je skruteny spolu so zelenym (zeleny sa mi nechcelo odmotavat, tak som odblankoval len cerveny, pichol do spojky a fical)

[img] http://kupakx.wz.cz/heh.jpg [/img]

[img] http://kupakx.wz.cz/kusdruta.JPG [/img]

Ako je mozne ze to tak dobre ide porovnatelne s nejakou antenou a plechovkou ??????????
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
stab_
Post subject: RE: Riesenie pre shitne spoje  PostPosted: 12.04.2006 - 19:50 #33902
Guru


Joined: Dec 22, 2003
Posts: 1101
Location: Košice
ked toto vidim tak mi zacina vriet krv. Navrhujem zriadit titul "WiFi prasa", budu ho dostavat experti kt. pekne svinia eter podobnymi pokusmi ako je hore uvedene riesenie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Riesenie pre shitne spoje  PostPosted: 12.04.2006 - 19:51 #33903
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
cece majklxxx ty si ale expert... alebo si provokater? Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
majklxxx
Post subject: RE: Riesenie pre shitne spoje  PostPosted: 12.04.2006 - 20:01 #33904
Basic


Joined: Mar 30, 2006
Posts: 417
Location: C:\WINNT>
chlapci, asi ste ma nepochopili, ale ja to len skusam ze s cim sa da vysielat (co ked niekde na horach ma zoberie lavina a ja budem mat pri sebe notebook s wifi, napojim nejaky kus drôtu a privolam pomoc Smile)) ) ..
ide o to, ze tak absolutne neprofi riesenie je "zrovnatelne" s origos antenou a to mi nejde do hlavy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: Riesenie pre shitne spoje  PostPosted: 12.04.2006 - 20:28 #33905
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
No super, ktovie kolko takych co skusa podobne somariny este je ?
Potom sa clovek cuduje, ked zrazu na hodinku - dve je packet loss cudne vysoky...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Riesenie pre shitne spoje  PostPosted: 12.04.2006 - 23:41 #33912
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

teraz si mi pripomenul kamarat. ten si tiez neda nic vysvetlit a mozes argumentovat aj bibliou... teba by som teda nechcel mat na sieti.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: reklama shitom  PostPosted: 13.04.2006 - 07:34 #33915
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

kedze nechceme robit reklamu takymto rieseniam a povazujeme za ich skodiace rozvoju wifi, davam hlasovat o zahodeni tohto threadu do zumpy.

ono, technicky nie je mozne ziarit aj cez hrnce, ale podobne "vynalezy" zbytocne zarusuju pasmo a nesplnaju normy, ktore SPLNAT MAS pri prevadzke WIFI siete (Ake? nejake normy su?? => nar. vlady 443, + VP)

Technicky vzato, vobec by som sa necudoval, keby ta nejaky dobry clovek udal TUSR a nechal ti zaplatit mastnu pokutu. Podla tvojho IP to zial nie je az taky problem...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
majklxxx
Post subject: RE: Riesenie pre shitne spoje  PostPosted: 13.04.2006 - 10:10 #33925
Basic


Joined: Mar 30, 2006
Posts: 417
Location: C:\WINNT>
tak ho zahodte, mozno ze nejaky T-pack by to pouzil ako normalnu antenu a potom by to bolo pre Wifi zle ...
ja som len chcel vediet ze preco taky shitny drôt ide lepsie ako plechovka...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
DK
Post subject: RE: Riesenie pre shitne spoje  PostPosted: 13.04.2006 - 23:55 #33955
Basic


Joined: Apr 30, 2005
Posts: 240
Location: Dolny Kubin
Uprimne o tom pochybujem. Nechce sa mi zdat, ze nesmerovany ziaric ma vyssi vykon nez smerovany, ale zato celkom urcite viac zasere okolie Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: Riesenie pre shitne spoje  PostPosted: 14.04.2006 - 00:16 #33957
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
DK wrote: ›Uprimne o tom pochybujem. Nechce sa mi zdat, ze nesmerovany ziaric ma vyssi vykon nez smerovany, ale zato celkom urcite viac zasere okolie Smile

Size si uz z fyziky prd pamatam, ale ak je dost blizko AP, ktore meral tak mohol mat o dost lepsi signal, lebo chytal aj vsetky odrazy. Mal nejaku "kruhovu" polarizaciu, ktora ak sa nemylim nieje povolena.
Ale mozno som uplne mimo.....to bude tou slivovicou Smile Evil or Very Mad
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)