Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 13.05.2024 - 09:40


IP TELEFONIA

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
si
Post subject: RE: IP TELEFONIA  PostPosted: 11.05.2006 - 15:51 #34916
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
kiwi: spoplatnovat vnutorne hovory neplanujem ani ja, ale predpokladam ze ten s kym budem prepojeny mi bude naklady na prevadzku a spojenie hovorov fakturovat ako celok a ja to budem musiet dalej fakturovat svojim klientom a nie ze moji klienti na nete budu mat este dalsiu zmluvu s niekym inym...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: IP TELEFONIA  PostPosted: 11.05.2006 - 16:06 #34917
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

to by bola podla mna velka chyba, aby sme sa nechali na taku sprostost nahovorit

nech si pekne "alternativci" prostrednictvom nas uzatvoria s klientmi zmluvy, ti nech im platia co prevolaju, pripadne sudne spory a naklady na ucto a co ja viem co este, nech pekne ostane na ich pleciach, preco by sme sa mi mali takymto veciam venovat

a nikto nepovedal ze nase trasy nemozeme prenajat 5-tim roznym spolocnostiam a "v dobrom doporucit" cez koho je najlepsie volat (samozrejme najlepsie pre nas Smile) )
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: IP TELEFONIA  PostPosted: 11.05.2006 - 17:08 #34922
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
kiwi: hmm to je uz vecou pohladu (a taktiez to zavisi od toho s cim na teba vybehnu ti co poskytuju hlas dalej), ale ja si zas myslim ze je lepsie ked to ma zakaznik vsetko cez jedneho operatora (teda mna) ako aby sa to rozbijalo...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: IP TELEFONIA  PostPosted: 11.05.2006 - 17:17 #34924
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

toto je detail podla mna, akurat ked ti klient prevola 10K a odmietne zaplatit, tak budes mat troubles Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Robert
Post subject: RE: IP TELEFONIA  PostPosted: 11.05.2006 - 18:16 #34926
Majster


Joined: Okt 19, 2003
Posts: 2339
Location: Bratislava
Tiez riesime podobny problem. Zatial sa priklaname k postoju kiwiho. Kiwiho pristup navyse nevyzaduje vlastny billing, ale iba tranzit.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)