Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 00:04


stoziar

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Author Message
cobain
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 05.08.2007 - 23:16 #55752
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
25000 za mesiac ? to ako chces mat anteny na kamziku ? ci ako ? ved to nema ani orange taky najom
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 05.08.2007 - 23:25 #55753
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
cobain wrote: ›25000 za mesiac ? to ako chces mat anteny na kamziku ? ci ako ? ved to nema ani orange taky najom

ale ma, viem o jednom mieste kde pomarancovnici platia 300k rocne.
Je to strecha 7 poschodovej bytovky.
Bezne platia za miesto kde vybuduju na vidieku stoziar 25-30k rocne, za prenajom vodojemu 40-50k rocne.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 06.08.2007 - 08:05 #55759
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
airbilly wrote: ›
cobain wrote: ›25000 za mesiac ? to ako chces mat anteny na kamziku ? ci ako ? ved to nema ani orange taky najom

ale ma, viem o jednom mieste kde pomarancovnici platia 300k rocne.
Je to strecha 7 poschodovej bytovky.
Bezne platia za miesto kde vybuduju na vidieku stoziar 25-30k rocne, za prenajom vodojemu 40-50k rocne.


pri takom najomnom sa oplati si postavit uz nieco vlastne
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 06.08.2007 - 08:20 #55762
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

No asi nikto nemate anteny na stoziaroch radiokomunikacii - tam sa pod 100-200 tis rocne nedostanete
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 06.08.2007 - 08:34 #55767
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
lol: tak to urcite nie a ak by som mal mat najom za tu cenu tak to si tam radsej postavim nieco vlastne niekde v okoli.
teraz zacinam zhanat akurat nejaku konstrukciu a to bud stlp el vedenia alebo nieco podobne
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 06.08.2007 - 12:52 #55774
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

cobain wrote: ›lol: tak to urcite nie a ak by som mal mat najom za tu cenu tak to si tam radsej postavim nieco vlastne niekde v okoli.
teraz zacinam zhanat akurat nejaku konstrukciu a to bud stlp el vedenia alebo nieco podobne


viem o mieste kde budu rusit stare stlpy elektrickeho osvetlenia, ktore bolo pri zeleznicnych kolajach, mam sa ti na to spytat? alebo mas na mysli nieco ine??
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Robert
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 06.08.2007 - 13:06 #55776
Majster


Joined: Okt 19, 2003
Posts: 2339
Location: Bratislava
airbilly wrote: ›
cobain wrote: ›25000 za mesiac ? to ako chces mat anteny na kamziku ? ci ako ? ved to nema ani orange taky najom

ale ma, viem o jednom mieste kde pomarancovnici platia 300k rocne.
Je to strecha 7 poschodovej bytovky.
Bezne platia za miesto kde vybuduju na vidieku stoziar 25-30k rocne, za prenajom vodojemu 40-50k rocne.


V jednom nemonovanom, ale tu uz spomenutom mestecku, mal jeden operator platit cca 100tis za najom pozemku. Majitel pozemku sa uz tesil ako si prilepsi, ale nakoniec to zahaltovalo mestske zastupitelstvo, ktore (nastastie) ziaden takyto stoziar v intravilane nepovoli.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 06.08.2007 - 13:58 #55777
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
Express wrote: ›
cobain wrote: ›lol: tak to urcite nie a ak by som mal mat najom za tu cenu tak to si tam radsej postavim nieco vlastne niekde v okoli.
teraz zacinam zhanat akurat nejaku konstrukciu a to bud stlp el vedenia alebo nieco podobne


viem o mieste kde budu rusit stare stlpy elektrickeho osvetlenia, ktore bolo pri zeleznicnych kolajach, mam sa ti na to spytat? alebo mas na mysli nieco ine??


skus ale skor hladam nieco take ako su el stoziare tie prepazkove co vidiet po poliach uz som uvazoval ze pojdem zmontovat zo jeden dva Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 06.08.2007 - 20:04 #55785
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
cobain ak máš niekoho na železniciach tak skús vybaviť odnich teraz unás dosť takých povytŕhali jeden tam dost dlho ležal taký zabudnutý sám až ma lákal že zober si ma ale potom som si to rozmyslel ....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 07.08.2007 - 08:14 #55802
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
Thomas wrote: ›cobain ak máš niekoho na železniciach tak skús vybaviť odnich teraz unás dosť takých povytŕhali jeden tam dost dlho ležal taký zabudnutý sám až ma lákal že zober si ma ale potom som si to rozmyslel ....


no len mne sa nejedna o stlp ale o ten priehradkovy stoziar.
U zeleznic sa da pomerne dobre nakupit ale ked mi bol opisany postup co treba zybavit tak som myslel ze porod je malina proti tomu. Len na okraj co potrebujes na nakup vyradeneho materialu od zeleznic: Zaslat ziadost na dane depo (sklad) zaslat ziadost na odsuhlasenie do BA, dolozit dokumentaciu ako je projekt ci co to, stavebne povolenia, odvovodnit preco chces danu vec, dalej nejaky papier ze to pouzijes len na to na co ti to predaju.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 07.08.2007 - 09:39 #55804
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

Zeleznica to je republika v republike, ja tam mam ziadost o prenajom ich majetku uz mesiac a stale sa neozvali, potom musi ist ziadost do BA a potom spat, takze asi tak rok mozno dva a daju mi odpoved Laughing
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 08.08.2007 - 00:09 #55832
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
cobain práve že zrušili teraz dost aj tých priehradových ...menia všetko za nové ... ten čo sa tu povaľoval mal nejakých 5 m a hore plošinu .. ideálne na nejaky ten retrans ...

len ma nestrašte moc z železnicu budem teraz potrebovať podtlačiť pod kolaje nejaku tu optiku ... krtko už je len povolenia vybehať ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 08.08.2007 - 09:04 #55836
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
Thomas wrote: ›cobain práve že zrušili teraz dost aj tých priehradových ...menia všetko za nové ... ten čo sa tu povaľoval mal nejakých 5 m a hore plošinu .. ideálne na nejaky ten retrans ...

len ma nestrašte moc z železnicu budem teraz potrebovať podtlačiť pod kolaje nejaku tu optiku ... krtko už je len povolenia vybehať ...


nestrasime je to tak....
a 5 m stoziar je dost malo
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
airnet
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 08.08.2007 - 10:06 #55838
Ucen


Joined: Máj 05, 2005
Posts: 508
Location: Banov
Thomas wrote: ›cobain práve že zrušili teraz dost aj tých priehradových ...menia všetko za nové ... ten čo sa tu povaľoval mal nejakých 5 m a hore plošinu .. ideálne na nejaky ten retrans ...

len ma nestrašte moc z železnicu budem teraz potrebovať podtlačiť pod kolaje nejaku tu optiku ... krtko už je len povolenia vybehať ...


Zazil som to asi 2mi rokmi... Budes musiet vybavit iba tak 10 suhlasou a potom ti daju zaplatit vecne bremeno a mozno Ti to aj na koniec povolia... Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: stoziar  PostPosted: 09.08.2007 - 17:14 #55944
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Express wrote: ›Zeleznica to je republika v republike, ja tam mam ziadost o prenajom ich majetku uz mesiac a stale sa neozvali, potom musi ist ziadost do BA a potom spat, takze asi tak rok mozno dva a daju mi odpoved Laughing


jojo... my ked sme isli cez zeleznicny telekom (garant) tak sme najprv podali ziadost na umiestnenie anteny, ale kedze sa dlho nic niedialo tak sme to tam namontovali na dobre slovo... po mesiaci nas k tomu uz nexceli ani pustit, lebo nejaky riaditel zakazal, no groteska... boli sme u ZT asi 5 mesiacov, potom sme zdemontovali vsetko co tam bolo nase a utiekli sme k dodavatelovi s ktorym sa da normalne jednat... no a prve vyjadrenie k ziadosti o umiestnenie anteny sme dostali 4 mesiace po demontazi... Laughing
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)