Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 30.04.2024 - 00:41


nejde UPLOAD

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
michalci
Post subject: nejde UPLOAD  PostPosted: 15.06.2007 - 09:39 #53054
Basic


Joined: Feb 26, 2005
Posts: 140
Location: Pieštany,vidiek
zdravim tak sa na mojej sieti vyskytol tento problem:

ziadnemu uzivatelovi nejde UPLOAD teda v tom zmysle ak chce nahrat nejaku (priklad) foto na server napr. na www.azet.sk vyhodi mu to po chvili ze stranku nemozno zobrazit to iste robi aj na inych serveroch napr http://www.imageshack.us/ alebo www.upnito.sk dalej sa mi stazovali ze im nejde posielat posta, zahada je v tom ze nic som nekonfiguroval a tento problem zacal "sam od seba" na net ideme vsetci cez Linuxovu branu (RedHat9) za ktorou je Vigor2700

thx vsetkym za postrehy

skusal som vypat firewall na Linuxe = nepomohlo
skusal som vypat firewall na Vigorovi = nepomohlo
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: nejde UPLOAD  PostPosted: 15.06.2007 - 09:44 #53056
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
skúšal si sieť praimo pripojiť k tomu vigoru že čo to povie ?
alebo sa pozri aký mš trafic odchádzajúci zo siete , nezahlcuje celú uploadovú kapacitu jeden user ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: nejde UPLOAD  PostPosted: 15.06.2007 - 09:47 #53058
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

ak tam mas vigora, predpokladam, ze mas aDSLko, a co je na aDSL (podla mna jedinou) nevyhodou? Upload. je pravdepodobne, ako Thomas pisal, ze niekto zahlcuje upload....
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: nejde UPLOAD  PostPosted: 15.06.2007 - 10:47 #53070
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

michalci wrote: ›zdravim tak sa na mojej sieti vyskytol tento problem:

ziadnemu uzivatelovi nejde UPLOAD teda v tom zmysle ak chce nahrat nejaku (priklad) foto na server napr. na www.azet.sk vyhodi mu to po chvili ze stranku nemozno zobrazit to iste robi aj na inych serveroch napr http://www.imageshack.us/ alebo www.upnito.sk dalej sa mi stazovali ze im nejde posielat posta, zahada je v tom ze nic som nekonfiguroval a tento problem zacal "sam od seba" na net ideme vsetci cez Linuxovu branu (RedHat9) za ktorou je Vigor2700

thx vsetkym za postrehy

skusal som vypat firewall na Linuxe = nepomohlo
skusal som vypat firewall na Vigorovi = nepomohlo


to iste riesim aj ja... nie je to vinou HW. skor rusenie ako to spominal chalan. ale neviem... uvidime ako dopadnem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: nejde UPLOAD  PostPosted: 15.06.2007 - 10:47 #53071
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

pozri si traffic, dost mozne ze nejaky userko ti zasiera komplet upload. a nahodou ti nepise, ze cas pripojenia vyprsal (na FF, inde nieco podobne).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
michalci
Post subject: RE: nejde UPLOAD  PostPosted: 15.06.2007 - 11:10 #53074
Basic


Joined: Feb 26, 2005
Posts: 140
Location: Pieštany,vidiek
andreas4all wrote: ›pozri si traffic, dost mozne ze nejaky userko ti zasiera komplet upload. a nahodou ti nepise, ze cas pripojenia vyprsal (na FF, inde nieco podobne).


Mozilla pise toto:

Code: › Výpadok pripojenia

Pri načítaní stránky došlo k výpadku pripojenia k serveru.

    *   Server môže byť dočasne nedostupný alebo zaneprázdnený. Svoj pokus opakujte neskôr.

    *  Ak sa nedá načítať žiadna stránka, skontrolujte pripojenie počítača k sieti.

    *   Ak je váš počítač alebo sieť chránená firewallom alebo proxy serverom,
        uistite sa, že Firefox má povolený prístup na web.


a IE toto:

Code: › Stránka sa nedá zobraziť
Hľadaná stránka je momentálne nedostupná. Na webovej lokalite mohlo dôjsť k technickým ťažkostiam alebo potrebujete upraviť nastavenie svojho prehľadávača.

--------------------------------------------------------------------------------

Skúste nasledujúcu adresu:

Kliknite na tlačidlo  Obnoviť, alebo skúste operáciu zopakovať neskôr.

Ak ste adresu zadali v paneli s adresou, skontrolujte, či je napísaná správne.

Nastavenie pripojenia skontrolujete kliknutím na ponuku Nástroje, potom kliknutím na položku Možnosti siete Internet. Na karte Pripojenia kliknite na tlačidlo Nastavenie. Nastavenia by sa mali zhodovať s nastaveniami poskytnutými správcom lokálnej počítačovej siete (LAN) alebo poskytovateľom internetových služieb (ISP).
Skontrolujte, či je nastavené zisťovanie nastavenia pripojenia na Internet. Systém Microsoft Windows môžete nastaviť tak, aby prezrel sieť a automaticky zistil nastavenie sieťového pripojenia (ak správca siete toto nastavenie povolil).
Kliknite na ponuku Nástroje a potom na položku Možnosti siete Internet.
Na karte Pripojenia kliknite na tlačidlo Nastavenie siete LAN.
Začiarknite políčko Automaticky zistiť nastavenie a kliknite na tlačidlo OK.
Niektoré lokality vyžadujú 128-bitové zabezpečenie pripojenia. Nainštalovanú úroveň zabezpečenia zistíte kliknutím na ponuku Pomocník a kliknutím na položku Čo je Internet Explorer.
Ak sa pokúšate dostať na zabezpečenú lokalitu, skontrolujte či je podporovaná vašimi nastaveniami zabezpečenia. Kliknite na ponuku Nástroje, potom na položku Možnosti siete Internet. Na karte Spresnenie sa posuňte na časť Zabezpečenie a skontrolujte nastavenie pre SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0.
Kliknite na tlačidlo  Dozadu a vyskúšajte iné prepojenie.



Nepodarilo sa nájsť server, alebo sa vyskytla chyba servera DNS
Internet Explorer


idem skusit postupne odpajat klientov a uvidim co to spravi
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: nejde UPLOAD  PostPosted: 15.06.2007 - 12:10 #53076
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Uzivatelia su pripojeni kablom ci cez wifi?
Ak wifi, tak skus nastavit na klientoch mensie RTS a Fragmentation daj na max.. mne obcas robilo problemy s uploadom prave to... pouzivam teraz RTS 100 a fragmentation 2346 a ide to v pohode...
prave vcera som riesil ten isty problem, klientka mi hlasila ze sa nedaju posielat maily z azetu Smile po nsataveni RTS vsetko v poriadku...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fixi
Post subject: RE: nejde UPLOAD  PostPosted: 15.06.2007 - 12:19 #53077
Basic


Joined: Sep 13, 2005
Posts: 267
Location: Bratislava
ja len tak trepnem do vetra, nemoze to byt nejaka haluz s mtu?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Metiu
Post subject: RE: nejde UPLOAD  PostPosted: 15.06.2007 - 13:59 #53089
Basic


Joined: Apr 01, 2006
Posts: 46

to tam fakt nemas ziadny ipaccounting ?? Ved to je otazka hodinky (pre usera luzera) .. pekne krasne si pozries kto , kolko ,kedy tahal Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: nejde UPLOAD  PostPosted: 15.06.2007 - 14:43 #53093
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

Nieco podobne sa mi stavalo asi pred 2 rokmi ked som mal este DSL linku, robil to jeden kamarat so spustenym torrentom, aj pri nizkej rychlosti zahulil celu linku.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: nejde UPLOAD  PostPosted: 16.06.2007 - 09:03 #53161
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
nejde upload Very Happy DSL = 1024/128 ? neviem fakt ake su tam rychlosti len si to treba rozratat tu 1024 hludne das 20tim a ide to ale 128 dat 20 je riadna odvaha, predpokladam ze ti prestal stihat upload na linke od teba,
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
michalci
Post subject: RE: nejde UPLOAD  PostPosted: 16.06.2007 - 09:15 #53165
Basic


Joined: Feb 26, 2005
Posts: 140
Location: Pieštany,vidiek
je to 1536/256 ide o to ze nas je natom zavesenych 8 ludi ale s tym zahltenim uploadu sa mi to neajko nezda nakolko som vsetkych poodpajal a nechal som len seba a UPLOAD tiez nesiel
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: nejde UPLOAD  PostPosted: 16.06.2007 - 09:21 #53169
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

no pokial tam mas vsesmerku, tak hladaj chybu tam... vymen zariadenie na vysielanie a hlavne vsesmerku...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: nejde UPLOAD  PostPosted: 16.06.2007 - 09:50 #53172
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

Pripoj sa s kompom alebo ntb priamo na DSL router a odpoj Linux router. Potom odpoj ludi od Linux routra a pripoj sa nan kablom
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: nejde UPLOAD  PostPosted: 16.06.2007 - 20:25 #53189
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

cobain wrote: ›nejde upload Very Happy DSL = 1024/128 ? neviem fakt ake su tam rychlosti len si to treba rozratat tu 1024 hludne das 20tim a ide to ale 128 dat 20 je riadna odvaha, predpokladam ze ti prestal stihat upload na linke od teba,


256kbps upload uzivi v pohode 60 ludi, ale bez p2p a s obmedzenim skype atd.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)