Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 10.05.2024 - 12:23


limit na mesiac

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Poll
mesacny limit na 1 klienta
1 GB
0%
 0%  [ 0 ]
2 GB
2%
 2%  [ 1 ]
5 GB
8%
 8%  [ 3 ]
10 GB
8%
 8%  [ 3 ]
20 GB
11%
 11%  [ 4 ]
50 GB
27%
 27%  [ 10 ]
100 GB
22%
 22%  [ 8 ]
200 GB
0%
 0%  [ 0 ]
500 GB
0%
 0%  [ 0 ]
1000 GB
19%
 19%  [ 7 ]
Total Votes : 36


Author Message
kotol
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 24.09.2007 - 10:50 #57342
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

co takto si chvilku zbierat data a zistit ako to vyzera s realnym prenosom a podla toho urcit neziaduce osoby a pre tie nastavit FUP
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 24.09.2007 - 12:54 #57343
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Ako mohol niekto zahlasovat za 2 GB za mesiac ? ved tolko bezne nasurfujem, to by som net nemohol pouzivat na nic len na citanie www.sme.sk a aj to be flash reklam a obrazkov, pre boha ludia kaslite na poskytovanie netu, ludia si rychlo rozmyslia ci si daju vas alebo DSL.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
LaCosta
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 24.09.2007 - 13:40 #57345
Ucen


Joined: Jún 24, 2003
Posts: 598
Location: /dev/null
Ziadny limit neriesime, kolko stiahne tolko stiahne, tak ci tak, nema tak velky disk aby donekonecna tahal.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 24.09.2007 - 13:55 #57347
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
LaCosta wrote: ›Ziadny limit neriesime, kolko stiahne tolko stiahne, tak ci tak, nema tak velky disk aby donekonecna tahal.

Mam ludi co zbieraju setky veci co su na P2P a FTPckach, jeden ma plnu izbu DVDeciek, mne osobne to nevadi, lebo ked neico trba vzdy to u neho najdem Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 24.09.2007 - 14:23 #57349
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
gyro wrote: ›
Mam ludi co zbieraju setky veci co su na P2P a FTPckach, jeden ma plnu izbu DVDeciek, mne osobne to nevadi, lebo ked neico trba vzdy to u neho najdem Smile


a hlavne nikdy nema dost - vsak nove verzie vychadzaju kazdy den ... Very Happy Kedysi som takto stahoval "do zasoby" aj ja Razz no pri dnesnych kapacitach konektu do inetu stahujem to co potrebujem az ked to potrebujem (staci poznat zdroje).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Robert
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 24.09.2007 - 17:46 #57354
Majster


Joined: Okt 19, 2003
Posts: 2339
Location: Bratislava
gyro wrote: ›Ako mohol niekto zahlasovat za 2 GB za mesiac ? ved tolko bezne nasurfujem, to by som net nemohol pouzivat na nic len na citanie www.sme.sk a aj to be flash reklam a obrazkov, pre boha ludia kaslite na poskytovanie netu, ludia si rychlo rozmyslia ci si daju vas alebo DSL.

Sice som nezhlasoval za 2mbit/s, bolo to trochu viac, ale - co by si chcel za 300,-/mesacne?

Podotykam, ze moja byvala firma este zaciatkom tohto roku predavala 128kbit/s 1:16 za 400,-/mesacne. Pri takej rychlosti a agregacii FUP vychadza na 2,5 GByte. A pri tomto by to aj bolo zostalo a siet by perfektne chodila, keby ludia neboli taki nenazrati.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JAKLA
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 25.09.2007 - 11:13 #57390
Basic


Joined: Jún 06, 2005
Posts: 15

Quote: › ...keby ludia neboli taki nenazrati.
To my ludia mozme povedat o ISP Rolling Eyes . Treba si uvedomit ze casy sa menia a treba sa im prisposobovat (evolucia) a nie poskytovat konekt takych parametrov a ceny ako pred 3 rokmi.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 25.09.2007 - 11:45 #57391
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Robert wrote: ›
gyro wrote: ›Ako mohol niekto zahlasovat za 2 GB za mesiac ? ved tolko bezne nasurfujem, to by som net nemohol pouzivat na nic len na citanie www.sme.sk a aj to be flash reklam a obrazkov, pre boha ludia kaslite na poskytovanie netu, ludia si rychlo rozmyslia ci si daju vas alebo DSL.

Sice som nezhlasoval za 2mbit/s, bolo to trochu viac, ale - co by si chcel za 300,-/mesacne?

Podotykam, ze moja byvala firma este zaciatkom tohto roku predavala 128kbit/s 1:16 za 400,-/mesacne. Pri takej rychlosti a agregacii FUP vychadza na 2,5 GByte. A pri tomto by to aj bolo zostalo a siet by perfektne chodila, keby ludia neboli taki nenazrati.


Lutujem tych ludi, ja niesom narocny na internet, ale ani ja by som ho nechcel, ved len nasurfujes viac, bez stahovania, skus si spravit meranie svojej IP a uvidis, a spravaj sa ako beny user, pozri si par videi na yutube, zahraj dake flashovky postahuj par mailov , a mas to.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 25.09.2007 - 11:47 #57392
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
JAKLA wrote: ›
Quote: › ...keby ludia neboli taki nenazrati.
To my ludia mozme povedat o ISP Rolling Eyes . Treba si uvedomit ze casy sa menia a treba sa im prisposobovat (evolucia) a nie poskytovat konekt takych parametrov a ceny ako pred 3 rokmi.


Samozrejme INternet za 300 sk je uz dneska bezna cena, veta co chces za 300 umna fungovala pred rokom, myslel som ze Bystrica je zaostalejsia Very Happy
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 25.09.2007 - 12:07 #57393
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
ale ani totalne blokovanie P2P nie je celkom OK, naco mi je 1Gbit net ked si nemozem nic stiahnut ? akurat video z youtube a nejake tie flashovky Very Happy a ked je P2P povolene tak si zas nic nestiahnem lebo speed je kvalitnych 128kbit Very Happy Lepsia cesta je FUP a odpilit tahacov co tahaju len aby tahali ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 25.09.2007 - 12:41 #57394
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
eXplorer wrote: ›ale ani totalne blokovanie P2P nie je celkom OK, naco mi je 1Gbit net ked si nemozem nic stiahnut ? akurat video z youtube a nejake tie flashovky Very Happy a ked je P2P povolene tak si zas nic nestiahnem lebo speed je kvalitnych 128kbit Very Happy Lepsia cesta je FUP a odpilit tahacov co tahaju len aby tahali ...


P2P povolujem od 23.00 a sped natu je aj vtedy 2 mbity nauzivatela.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 25.09.2007 - 13:28 #57398
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

u mna nehrozi niake blokovanie alebo odblokovanie od urciteho casu...

iba FUP na UP Smile

a download mi aj tak nevedia ti trochari vytazit Smile)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 25.09.2007 - 13:30 #57399
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
podla mna tych 50GB by malo byt dost je pravda ze ja to neomedzujem vidim svoje data a tie sa menia mam tam 3 PC.
no ale mam aj extremistu ktory ma denny prenos cca 4GB * 30 = 120 Gb kazdy mesiac uz 3/4 roka, nejak extra ho neriesim, len mu poslem este pisomne, ze sa dopusta trestneho cinu, za co ja nenesiem zodpovednost. A v pripade navstev roznych agentur ich budem smerovat rovno k nemu, taketo spravy neskor poposielam kazdemu uzivatelovi
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
5gigac
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 25.09.2007 - 21:47 #57410
Basic


Joined: Jún 29, 2005
Posts: 173
Location: Michalovce
nebavime sa tu o FUP !!!!!! ani dennom ani mesacnom FUP. Bavime sa len vo vseobecnosti, ci Vas nadmerne data obtazuju alebo je vam to uplne ukradnute nech tahaju aj 1TB mesacne
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Trevor
Post subject: RE: limit na mesiac  PostPosted: 26.09.2007 - 20:58 #57419
Basic


Joined: Jan 04, 2005
Posts: 193
Location: Šurany
Pokial nie je problem s prenosom hlavne na wifi tak absolutne neriesim veci ako fup. Ono ziadna fupka nie je 100percentna a potom treba si najskor urobit poriadok u seba. Predsa ked nakupujem 2mbit a predavam to 50 ludom ako 1mbit zdielane tak je jasne ze mam stym kopec problemov na druhej strane pokial niekto taha o zivot a nijako to neovplivnuje prevadzku respektive ostatnych tak preco ho zbytocne brzdit ? To ze niekto spravi 100gb na mesiac je sice na zamyslenie ale preco nie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)