Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 26.04.2024 - 15:08


Usergate 4.x

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
m-tec
Post subject: Usergate 4.x  PostPosted: 22.03.2008 - 19:20 #63271
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Čaute, skúšal niekto tento ruský software USERGATE ? Kedysi som mal 3.0 keď som zdielal pripojenie wifi s PC kartami. Dá sa použiť na administráciu wifi siete? Mal by to byť proxy server. Nie je ani drahý a vypadá výborne. Bude to niečo ako Kerio.
www.usergate.ru
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: Usergate 4.x  PostPosted: 22.03.2008 - 23:51 #63274
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
m-tec wrote: ›Čaute, skúšal niekto tento ruský software USERGATE ? Kedysi som mal 3.0 keď som zdielal pripojenie wifi s PC kartami. Dá sa použiť na administráciu wifi siete? Mal by to byť proxy server. Nie je ani drahý a vypadá výborne. Bude to niečo ako Kerio.
www.usergate.ru

A preco neskusis nieco free a s neobmedzenymi moznostami? Skus Squid, ten je fajn a na svoj vykon ani nie narocny na HW, nakolko Poroxy je pomerne slusny papac Ramky a procesoroveho vykonu.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Usergate 4.x  PostPosted: 23.03.2008 - 01:05 #63275
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Pouzivat proxy podla mna nema zmysel (okrem nasadenia antiviru a podrobneho logovania userkov), ale da sa to pouzit na nasieranie zakaznikov Laughing http://www.mobilmania.sk/Operatori/AR.asp?ARI=9410

Ked uz chces proxy, tak skus squid ako odporuca Gyro, existuje aj verzia pre windows.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Usergate 4.x  PostPosted: 23.03.2008 - 14:15 #63279
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Neviem čo použiť na automatizáciu administrácie, napr. aby usera odstavilo po prekročení limitu prenesených dát, platby a potom tlačové zostavy o prenesených bytoch, oznamy, rozosielanie mailov a prehľad čo sa deje v sieti. Obmedzovanie rýchlosti nechcem na tom robiť, to je lepšie v routroch.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: Usergate 4.x  PostPosted: 23.03.2008 - 20:36 #63286
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

m-tec wrote: ›Neviem čo použiť na automatizáciu administrácie, napr. aby usera odstavilo po prekročení limitu prenesených dát, platby a potom tlačové zostavy o prenesených bytoch, oznamy, rozosielanie mailov a prehľad čo sa deje v sieti. Obmedzovanie rýchlosti nechcem na tom robiť, to je lepšie v routroch.


http://lms.rulez.pl/ jo ale chce to trosku makacky kym to rozchodis ale potom je to bomba ja som si dal dorobit export faktur do uctovnictva + faktury automaticky rozposle zakaznikom je tam mailing so spravami useri si mozu pozriet prenesene data ma to neobmedzene moznosti...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Usergate 4.x  PostPosted: 23.03.2008 - 22:07 #63294
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
m-tec wrote: ›Neviem čo použiť na automatizáciu administrácie, napr. aby usera odstavilo po prekročení limitu prenesených dát, platby a potom tlačové zostavy o prenesených bytoch, oznamy, rozosielanie mailov a prehľad čo sa deje v sieti. Obmedzovanie rýchlosti nechcem na tom robiť, to je lepšie v routroch.

mame spraveny vlastny system mozno ho raz uvolnime, mozno by bolo zaujimave keby si bol betatesterom Smile. Ma zopar nedostatkov a specifik ktore sa odvijaju od historickeho vvyoja nasej siete takze na implementaciu do ineho prostredia by to chcelo jemne doladit, ale po dohode s nasim vyvojarom by mozno bol ochotny ti to rozbehat. Robi to aj zmlvyu a fakturacie a tak podbne, bezi to na linuxe, potrebuje to MySQL a PHP CSH a Bash a IPtables a vsetko okolo HTB (jednoducha bezna vybava). Prvu nefunkcnu verziu sme aj ukazovali na stretku SKfree na polane, uz to mame v ostrej prevadzke a robi s tym aj nasa uctovnicka takze nic lozite, vsetko cez WEB.
Platby to vie importovat z Tatrabanky.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Usergate 4.x  PostPosted: 24.03.2008 - 12:28 #63321
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
gyro wrote: ›
m-tec wrote: ›Neviem čo použiť na automatizáciu administrácie, napr. aby usera odstavilo po prekročení limitu prenesených dát, platby a potom tlačové zostavy o prenesených bytoch, oznamy, rozosielanie mailov a prehľad čo sa deje v sieti. Obmedzovanie rýchlosti nechcem na tom robiť, to je lepšie v routroch.

mame spraveny vlastny system mozno ho raz uvolnime, mozno by bolo zaujimave keby si bol betatesterom Smile. Ma zopar nedostatkov a specifik ktore sa odvijaju od historickeho vvyoja nasej siete takze na implementaciu do ineho prostredia by to chcelo jemne doladit, ale po dohode s nasim vyvojarom by mozno bol ochotny ti to rozbehat. Robi to aj zmlvyu a fakturacie a tak podbne, bezi to na linuxe, potrebuje to MySQL a PHP CSH a Bash a IPtables a vsetko okolo HTB (jednoducha bezna vybava). Prvu nefunkcnu verziu sme aj ukazovali na stretku SKfree na polane, uz to mame v ostrej prevadzke a robi s tym aj nasa uctovnicka takze nic lozite, vsetko cez WEB.
Platby to vie importovat z Tatrabanky.

No super,beriem ťa za slovo. Hlásim sa ako betatester ak si to myslel vážne. Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)