Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 26.04.2024 - 23:30


Ako na free Hotspot pod Windows

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
alef22
Post subject: Ako na free Hotspot pod Windows  PostPosted: 27.05.2008 - 23:16 #65453
Basic


Joined: Máj 27, 2008
Posts: 1

Ahoj Gurus,

preberal som si akosi starsi HW co sa mi povaluje po krabiciach, a vnukla sa mi myslienka ze by som vytvoril pre ludi okolo mojho panelaku free hotspot kedze som pod kopcom (lukou s lavickami) mohlo by to byt pre ludi celkom zaujimave. Kedze vacsinu casu niesom doma, tak by mi to ze pouzivaju net ani tak nevadilo. Len nehcem nadtym travit privelmi vela casu. Doma mam porobenu siet a bezia mi tu len Windows masiny, ano aj fajl server bezi na Win. Smile. Chalani prosim vas poznate daky free hotspot SW pod Win? Nieco co by povoloval userom tahat max co ja viem 20 MB fajly, byt prihlaseny max 1 hodinu. a pod.

Viete nieco poradit?

Dakujem velmi pekne.

Alef Embarassed
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: Ako na free Hotspot pod Windows  PostPosted: 27.05.2008 - 23:23 #65454
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
alef22 wrote: ›Ahoj Gurus,

preberal som si akosi starsi HW co sa mi povaluje po krabiciach, a vnukla sa mi myslienka ze by som vytvoril pre ludi okolo mojho panelaku free hotspot kedze som pod kopcom (lukou s lavickami) mohlo by to byt pre ludi celkom zaujimave. Kedze vacsinu casu niesom doma, tak by mi to ze pouzivaju net ani tak nevadilo. Len nehcem nadtym travit privelmi vela casu. Doma mam porobenu siet a bezia mi tu len Windows masiny, ano aj fajl server bezi na Win. Smile. Chalani prosim vas poznate daky free hotspot SW pod Win? Nieco co by povoloval userom tahat max co ja viem 20 MB fajly, byt prihlaseny max 1 hodinu. a pod.

Viete nieco poradit?

Dakujem velmi pekne.

Alef Embarassed

RB433
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Ako na free Hotspot pod Windows  PostPosted: 27.05.2008 - 23:33 #65457
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
nie windows ale nahraj tam mikrotik , nemam to rad ked to vidim naskenovane ale ten windows by asi nebol ovela legalnejši ako mikrotik 2.9.27
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Ako na free Hotspot pod Windows  PostPosted: 28.05.2008 - 15:50 #65485
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
ja by som pouzil nejaky Proxy server na windows a pouzil by som UTFG Smile

EDIT: aj som pouil a nasiel som dokonca pod Windows Squida: http://www.grape-info.com/doc/win2000sr ... index.html
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)