Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 17:35


Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 8 of 12 < 1...56789101112 >
Author Message
gyro
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 13:06 #67294
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
keby bolo namne staci skontrolovat TUSR registraciu, ale ako vravim andrej sa hra na bossa, takto daleko nedojdeme.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 13:15 #67295
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ja osobne si myslim, ze nasou pracou je sprostredkovanie pristupu klientom do siete internet, teda, ze ide o sprostredkovanie obchodu a sluzieb.
Inak co sa tyka TU SR tak ja som urobil v maji ukoncenie poskytovania sluzieb a od maja som zacal poskytovat sluzby na novy subjekt a dodnes to nie je na TUSR zverejnene, ziadna zmena ani to povodne ukoncenie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 13:34 #67296
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
no pozeram to tu ale zacinam byt z toho magor uz teraz nestiham chodit na ine fora a ak hej tak len sporadicky, ako nebol som na polane niektory vsak vedia preco, neviem ci mi ostatny schvalia pristup k novemu foru ale aj tak najlepsie by bolo aby to tu bolo na tomto fore moj skromny nazor.

ostatne necham na kompetentnych
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 14:00 #67297
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

cobain: Nehnevaj sa ale to co si napisal je maximalny nezmysel. Aky je rozdiel ci natukas do browsera urlku www.skfree.net alebo nieco ine? Aky je rozdiel v tom, ci citas prispevky v tomto alebo inom fore? Precitanie prispevku v tomto fore ti zaberie rovnaky cas ako precitanie prispevku v inom fore.

Ako som uz pisal, v novom fore je uz cez 200 prispevkov je somarina presuvat to sem.

Myslim, ze tuto diskusiu mozeme uzavriet
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 14:15 #67298
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
hej si nejaky premudrely.
ako som pisal som registrovany na viacerych forach sem chodim pravidelne ine navstivim mozno raz za mesiac. a nieje problem napisat do prehliadacu cokolvek ci vygooglovat nieco ale je problem v dnesnej dobe cas na to najst, ale to mozno casom zistis aj sam ze mnohe konicky si povesil na klinec ak nie uz vsetky lebo nemas na nic cas a nestihas.
a ako som napisal ostatne je na vas
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 14:39 #67300
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

No na Polone som nebol, tak asi tu je hned kamen urazu.
Neviem ako si celu spolupracu predstavujete ale uz to ako to tu citam zacina byt zle, niekoho prijmete, niekoho nie, preco ?? lebo ma OZ, ten druhy sa dostal lebo bol na stretnuti...Len dufam ze to cele nedopadne tak ako vsetky zdruzenia na Slovensku, zdruzene budu len velke bohate firmy, ktore rozhodnut kto moze byt clenom a kto nie a "male ryby" ostanu out. Potom si vymyslia megalomanske pravidla na prijatie noveho clena a pod.. priklad. Pravnici, Obchodnici, Makleri a podobne zdruzenia a dnes je to len banda darmozracov.
Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 17:35 #67301
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Ja mam tiez ten pocit ze kazdy si bude prihrievat len svoju polievocku a na ostatnych sa z visoka vysere . Ziadam o pristup na forum uz hadam dva tyzdne a nic . Ako som uz pisal predtym, vznika tu PRVA SLOVENKSA CHTARSKA SPOLOCNOST Laughing
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 18:13 #67302
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

Keby si mal v poriadku zivnost, uz by si tam mal pristup...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 18:36 #67303
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

Gyro ja uz neviem, tak sprav forum ty aa rob bosa ty... budes potom radsej???

to mashinepistole2:
presne tak ako pise lol
Aj ked nieje to celkom nasa starost no podla ORSR zistujeme ci firma skutocne existuje aa ci sa zaobera ISP.

aa teraz offtopic:
mashinepistole2 to mi chces povedat ze staci ked sa zaregistrujem na TUSR. A mozem poskytovat Internet. Normalne posielat faktury a podobne?? Lebo neviem ci som zle cital ale tak mi to vyznelo...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rcp
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 19:01 #67304
Basic


Joined: Feb 10, 2004
Posts: 392
Location: Krásno nad Kysucou
Mich(at)l wrote: ›
aa teraz offtopic:
mashinepistole2 to mi chces povedat ze staci ked sa zaregistrujem na TUSR. A mozem poskytovat Internet. Normalne posielat faktury a podobne?? Lebo neviem ci som zle cital ale tak mi to vyznelo...



ano na samotne poskytovanie sluzby ti staci registracia na telekom. urade. vsak je to priamo uvedene v zivnostenskom zakone (mate ho urcite vsetci precitany Very Happy ):
(2) Živnosťou ďalej nie je:
...
h) poskytovanie verejnej elektronickej komunikačnej siete a verejnej elektronickej komunikačnej služby a prevádzkovanie verejného telekomunikačného zariadenia podľa osobitného predpisu, 20)
...


pod zarazkou 20) mas:
20) Zákon č. 610/2003 Z. z. o elektronických komunikáciách v znení neskorších predpisov.




Ale tieto veci samozrejme uz ovladate, kedze sa tvarite ako profi poskytovatelia internetu a iptv Laughing

PS: Vies ze fakturu ti legalne moze vystavit aj neziskovka resp. obcianske zdruzenie? Oni maju taktiez pridelene ICO a DIC.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 20:08 #67305
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Mich(at)l wrote: ›
aa teraz offtopic:
mashinepistole2 to mi chces povedat ze staci ked sa zaregistrujem na TUSR. A mozem poskytovat Internet. Normalne posielat faktury a podobne?? Lebo neviem ci som zle cital ale tak mi to vyznelo...


Prestne toto tvrdila kontrola z TU . Aj mna to dost prekvapilo , ale hovorili to uplne vazne . Normalne sa ma spytali ze naco mi je zivnost .
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 20:18 #67307
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Takze to znamena ze ja mam vsetko v poriadku len vy nevieto co je vlastne potrebne na poskytovanie netu .
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 21:14 #67310
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

mashinepistole2 wrote: ›Takze to znamena ze ja mam vsetko v poriadku len vy nevieto co je vlastne potrebne na poskytovanie netu .


OK ved ja nic... len som sa pytal... aj ked trosku tak posmesne. No pride mi to neuveritelne cudne lebo z toho mi vychadza ze nemam ico nemozu mi dat ani DIC... nie? moc do toho nevidim tak sa len pytam...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 22:15 #67312
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

Mich(at)l nie DIC moze mat aj ty co nemaju ICO, podnikaju na zaklade osobytneho zakona, nie zivnestenskeho, ako su napr. pravnici, znalci, lekary...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 21.07.2008 - 22:35 #67313
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Mich(at)l wrote: ›Gyro ja uz neviem, tak sprav forum ty aa rob bosa ty... budes potom radsej???

to mashinepistole2:
presne tak ako pise lol
Aj ked nieje to celkom nasa starost no podla ORSR zistujeme ci firma skutocne existuje aa ci sa zaobera ISP.

aa teraz offtopic:
mashinepistole2 to mi chces povedat ze staci ked sa zaregistrujem na TUSR. A mozem poskytovat Internet. Normalne posielat faktury a podobne?? Lebo neviem ci som zle cital ale tak mi to vyznelo...


nechcem robit ziadne forum o zdruzeni ale to velmi prehanate a natahujete, su tu ludia o ktorych vieme isto ze by si zasluzili prijat a tiez nechcem dopadnut ako tu pisu ini, ze mensie siete si ani neprdnu, ma t byt zdruzenie pre ludi a sila je vo vsetkych a nie v troch ci styroch firmach a somnou takymto pristupom neratajte.

BTW: neviem kto to napisal ze ziada o pristup do fora dva tyzdne, chlapce to forum je zalozene asi od utorka minuleho tyzdna, ani tyzden neni od vtedy.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 8 of 12 < 1...56789101112 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)