Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.04.2024 - 01:58


Mikrotik RB411 a R52H a RouterOS L3

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
maxxxeee
19 Post subject: Mikrotik RB411 a R52H a RouterOS L3  PostPosted: 18.08.2008 - 23:54 #67890
Basic


Joined: Aug 18, 2008
Posts: 1

Zdravim Vas mam dost blbu otazku hladal som nieco co by bolo spolahlive , vybral som tieto dva komponenty Mikrotik RouterBoard RB411 a Mikrotik R52H MiniPCI karta (Atheros AR5414) , chcel by som doma zatial len na PPPoE internete /wimax/ mat toto ako router WIFI nic lepsie som nenasiel viem ze uz su aj hotove wifi routre ale mna zaujala takato moznost chcel by som mat nato napojeny notebook a pripadne navsteva ktora by prisla by sa mohla tiez napojit na net ... pripadne aby som mohol aj surfovat na internete cez mobil wifi .. .. konkretna otazka teda zniee dokazem sa na toto mnou zariadenie pripojit aj ked moj domai internet vyuziva protokol pppoe , ake je zabezpecenie tychto strojov proti HACKU zvonku ... a ine som LAMA tak Vam dakujem za odpovede ... a pripadne riesenie
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Mikrotik RB411 a R52H a RouterOS L3  PostPosted: 19.08.2008 - 07:54 #67892
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
xces teraz podrobny navod co sa da a neda urobit??? alebo xces kontant na chlapa co skoli mikrotik aby si uz nabuduce nebol lama:-) alebo nejaku firmu co ti to urobi....to by si mal potom upresnit mesto.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: Mikrotik RB411 a R52H a RouterOS L3  PostPosted: 19.08.2008 - 10:11 #67895
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
maxxxeee wrote: ›Zdravim Vas mam dost blbu otazku hladal som nieco co by bolo spolahlive , vybral som tieto dva komponenty Mikrotik RouterBoard RB411 a Mikrotik R52H MiniPCI karta (Atheros AR5414) , chcel by som doma zatial len na PPPoE internete /wimax/ mat toto ako router WIFI nic lepsie som nenasiel viem ze uz su aj hotove wifi routre ale mna zaujala takato moznost chcel by som mat nato napojeny notebook a pripadne navsteva ktora by prisla by sa mohla tiez napojit na net ... pripadne aby som mohol aj surfovat na internete cez mobil wifi .. .. konkretna otazka teda zniee dokazem sa na toto mnou zariadenie pripojit aj ked moj domai internet vyuziva protokol pppoe , ake je zabezpecenie tychto strojov proti HACKU zvonku ... a ine som LAMA tak Vam dakujem za odpovede ... a pripadne riesenie

Preboha naco ti je na to MK? Vsak to je polotovar, musis si dokupit krabice, napajac a vsetko. To co potrebujes ti zvladne hociktory home-router za par stovak . A nehovoriac o nastaveni, s MK treba mat nejake skusenosti nie je to len klikacka ako si poniektori myslia. NEODPORUCAM.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: Mikrotik RB411 a R52H a RouterOS L3  PostPosted: 19.08.2008 - 10:32 #67896
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
maxxxeee wrote: › ake je zabezpecenie tychto strojov proti HACKU zvonku ...


Ked ho dostanes do ruk tak tam zabezpecenie nieje ziadne , bude tam len to co si sam nastavis Wink Keby som bol na tvojom mieste tak volim nejake home zariadenie .
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)