Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 20.05.2024 - 14:49


IPTV

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 9 12345...9 >
Author Message
yeager
Post subject: IPTV  PostPosted: 17.02.2009 - 08:52 #73915
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

Znie to celkom zaujimavo.

http://www.zive.sk/Spravy/Magiu-ci-Fibe ... fault.aspx
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 17.02.2009 - 11:00 #73916
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
mozes sa stavit a pozret si to nazivo u mna Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 17.02.2009 - 11:01 #73917
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

Mal som to v plane Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 17.02.2009 - 19:30 #73948
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

krtko mas platformu od Dsidata?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 17.02.2009 - 22:51 #73955
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
@kotol - ano
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 17.02.2009 - 22:55 #73956
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

navrhujem predtym, ako sa rozhodnete ako krtkovci, tzn, ze do toho date big money, aby ste zavolali do itonisu a dohodli si s nimi startovaci balik

tzn. par ks stb motorola a pri podpisani NDA dostanete aj pristup k dokumentacii, zakladnemu middleware, tzn. prepinanie, hlas, teletxt a nemusite si kupovat kanon na mravca, ked nakoniec zistite ze telku nikto nechce alebo neviete to spravit, alebo cokolvek ine
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 17.02.2009 - 23:06 #73957
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

a este jeden hint

ak zavahate na chvilku, pri uvahe ci mi stoji polozit na stol 45k za 10 motorol, uz nemusite uvazovat viac a iptv, pretoze neni pre vas (stoji to uzasne prachym navratnost zasadne nizsia ako pri nete) a je mozne ze to neni pre nikoho, pretoze kalkulacia zvacsa stoja na prilis vela predpokladoch a zobrat si teraz uver moze znamenat odsudit sa na krach Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 18.02.2009 - 08:16 #73963
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

Existuje aj ovela lacnejsie riesenie ako toto. Krtovci (ako si ich nazval Smile ) zainvestovali pekne penaze za maximalne professionalne zariadenia, ale ja si myslim, ze 80% ich nakladov sa da usetrit. Napriklad namiesto DM6600 tam das PC co ti streamuje, nemusite hovorit, ze je to neprofesionalne atd. atd. atd., uz 2 mesiac ide bez vypadkov. Dalej co sa tyka middlware, tiez existuje aj lacnejsia alternativa http://www.3play.info/index.php?page=middleware, urcite to nebude take dokonale ako to druhe, ale da sa. A tretia dolezitejsia vec STB, mno to je fakt otazne ci sa vybrat smerom k lacnym cinskym "hrackam" alebo zvolit drahe motoroly, neviem, ale cas nam ukaze spravny smer.

PS: toto cele som nevymyslel ja, ale som prevzal od ****** Smile, co mu krasne dakujem. Dufam, ze coskoro povie, ktore z testovanych cinskych STB je najdokonalejsi .... Mr. Green
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bakula
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 18.02.2009 - 16:37 #73983
Ucen


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 792

yeager wrote: ›Existuje aj ovela lacnejsie riesenie ako toto. Krtovci (ako si ich nazval Smile ) zainvestovali pekne penaze za maximalne professionalne zariadenia, ale ja si myslim, ze 80% ich nakladov sa da usetrit. Napriklad namiesto DM6600 tam das PC co ti streamuje, nemusite hovorit, ze je to neprofesionalne atd. atd. atd., uz 2 mesiac ide bez vypadkov.


Vyhoda tohto riesenia je ze to je open source to znamena ked nieco nechodi tak si to tam dorobim. Ked som testoval DM 6600 tak to bol taky nedorobok, (mozno dnes uz je na tom lepsie lebo tiez presiel soft. upravou) tak som sa rozhodol pre vlastne riesenie a ako vidis rozhodol som sa spravne Smile

btw. u jedneho znameho z mojich masin bezi asi 80 az 100 zatial testovacich streamov

yeager wrote: ›
PS: toto cele som nevymyslel ja, ale som prevzal od ****** Smile, co mu krasne dakujem. Dufam, ze coskoro povie, ktore z testovanych cinskych STB je najdokonalejsi .... Mr. Green


Neexistuje najdokonalejsi STB tak ako neexistuje najdokonalejsie auto,zena alebo internet Smile Dobre STB este len caka na svoj zrod.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 18.02.2009 - 19:16 #73998
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no ja osobne vidim investiciu do IPTV zatial ako vyhodene peniaze a STB od motoroly povazujem za uplnu hlupost, ja sa na tento problem pozeram trochu inak, pravdaze neviem ako sa to dobuducna vyvrbi ale... myslim si, ze v najblizsej dobe sa zacne kolotoc okolo DVB-T vysielania a firma alebo firmy, ktore vyhraju tender budu musiet pokryt slovensko systemom vysielacov. Predpokladam, ze digitalny stream sa bude na dane vysielace dopravovat po optike, mozno niekde zo zaciatku licencovanym spojom. Predpokladam teda, ze v najblizsej dobe sa teda objavia na trhu poskytovatelia tohto streamu a aj transportery, ktori to dokazu distribuovat. Potom vidim sancu kupit digitalny stream a poriesit si IPTV vo svojej rezii a za dobru cenu a tu si myslim, ze opat sa otvara miesto na spolupracu pri programovani a aj rieseni aku technologiu a aky STB pouzit k zakaznikovi, predpokladam, ze sa bude dat aj rozumne diskutovat o zriadeni kablovky pravdaze v DVB-C
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 18.02.2009 - 21:37 #74009
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

kiwi wrote: ›ked nakoniec zistite ze telku nikto nechce alebo neviete to spravit, alebo cokolvek ine


mam v zivej pamati koniec devatdesiatych rokov, ked investori pchali prachy do vsetkeho co malo v nazve .com a riadili sa heslom "nevadi ze to stoji tolko vela, ono to totiz URCITE ZAROBI"... az zrazu 98% z nich absolutne kruto utrelo pysky. ked vidim logy z nasej IPTV tak sa mi potvrdzuje ze IPTV je potrebne mat napisanu na letaku, tym jej zmysel v dnesnej dobe konci. zaplat panboh za linux, streamovanie 28 programov malo take uzasne vstupne naklady ze ich s prstom v nose zopakujem v dalsich troch mestach. tato instalacia je nahodena asi pol roka, prve dva mesiace sa to trochu babralo, potom bolo treba trochu patchovat getstream a odvtedy mam dojem ze to nedrblo ani raz. na tuto sledovanost aka je, je to megasuper nadstandard de luxe.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 18.02.2009 - 22:11 #74013
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
uz ti bezia aj kodovane programy pixall?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 18.02.2009 - 22:35 #74016
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

Chalan wrote: ›uz ti bezia aj kodovane programy pixall?


blba otazka Smile
jasna odpoved - nie

PS: ak spravne chapeme vyznam slova kodovane
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 18.02.2009 - 23:25 #74022
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

no ked uz tu mame 15ty krat temu iptv, tak dam otazku z iptv

chodi niekomu stv3 na dm6600 obycajnej?

ci musi byt ta s2?

nechce sa mi ist do racku a skusat to Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
bakula
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 18.02.2009 - 23:39 #74027
Ucen


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 792

No pokial myslis tou s2 dvb-s2 tak to nepotrebujes lebo stv1 stv2 stv3 idu z toho isteho transponderu ktory ide dvb-s
http://www.lyngsat.com/packages/skylink.html
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 9 12345...9 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)