Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 14.05.2024 - 21:59


TV SAT od Wi-Fi ISP

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Axwell
Post subject: TV SAT od Wi-Fi ISP  PostPosted: 30.08.2009 - 23:09 #74830
Basic


Joined: Mar 10, 2008
Posts: 26

Zdravim, akurat som objavil, ze u nas znamy poskytovatel Wi-Fi povedal by som ze ma najviac zakaznikov ma v ponuke novu TV cez SAT za 6,60€ so stovkami kanalov SK-CZ trosku HU a este z celeho sveta rozne kanali

http://www.konfer.tv/

a ich hlavny web http://www.konfer.sk

neviem ci ich poznate, su na SkFREE ? ale je to dost velka wi-fi siet na juznom slovensku.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: TV SAT od Wi-Fi ISP  PostPosted: 30.08.2009 - 23:25 #74831
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Vyzera to byt "zaobalena" ponuka Skylinku, len nechapem preco za to mam platit ked Skylink mi to da zadarmo (za jednorazovy poplatok - cena karty). Tu je zoznam kodovanych programov, ktore su pristupne (za jednorazovy poplatok): http://www.skylink.sk/web/structure/26.html a tu je zoznam volne dostupnych kanalov TV a Radio http://www.onastra.sk/channel-guide/sea ... ;digital=1

Inac Skylinkovu kartu sa viac oplati kupit v Cechach, su tam dostupne samozrejme vsetky ceske, no zaroven aj (zatial) slovenske programy. Na Slovenskej karte su z ceskych dosupne len niektore ... Treba na to ale znamych v CZ ktori tu kartu kupia na seba.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Axwell
Post subject: RE: TV SAT od Wi-Fi ISP  PostPosted: 31.08.2009 - 18:49 #74835
Basic


Joined: Mar 10, 2008
Posts: 26

ano skylink je dobry, keby len bolo nieco take kde su vsetky CZ-SK-HU kanali to by bolo fajn dalsia to by bolo na jedno LNB a na drohom LNB by bolo mix sveta, nejaka druzica kde je najviac toho z celeho sveta, a na dalsej este chcem turksat niektoru z druzic ktoru maju, takze take nieco hladam kde netreba mesacne platit kupi sa karta kde su vsetky mozne CZ-SK-HU kanali a neobmedzena platnost karty a tie dalsie 2 LNB to sa spravi, len toto najst nieco take kde su tie vsetky kanali na jednej druzici.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
bob
Post subject: RE: TV SAT od Wi-Fi ISP  PostPosted: 03.09.2009 - 21:39 #74894
Basic


Joined: Máj 25, 2003
Posts: 264

Maju to zaujimavo spravene a ja dumam ako sa dopracovali ku tomu mesacnemu pausalu, viete o tom niekdo viac?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Axwell
Post subject: RE: TV SAT od Wi-Fi ISP  PostPosted: 05.09.2009 - 21:09 #74949
Basic


Joined: Mar 10, 2008
Posts: 26

no oni si tu davaju ceny ake chcu, lebo clovek ktory sa nezaujima o net alebo uz aj tv, nema pevnu linku a chce net ci tv tak iba konfer pozna, lebo tu furt posiela letaky, ake bombovy net maju, super speed, samozrejme na 5Ghz FUP a na 2.4Ghz bez FUP no zaujimave, ale uz pripaja asi iba na 5Ghz, lebo ich 2.4Ghz bolo vybudovane asi pred 10 rokmi, to take stare vysielace Wi-Fi nema nikto asi v SR. Maju aj mail server nejaky free mail server, nejaky chat portal, a kadeco ineho, vraj mesacne maju stovky novych zakaznikov, maju velke pokrytie skoro cele juzne slovensko, v kazdej dedine... a k tomu TV, to sa teraz rozbieha a tu ma kazdy digi tv, a ten kto nema rad kvalitu digi tv, tak ho asi konfer prehovori na ich super sat TV v super kvalite a za super cenu, uz posielal letaky, takze podla mna im do toho pojde vela ludi...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
bakula
Post subject: RE: TV SAT od Wi-Fi ISP  PostPosted: 05.09.2009 - 21:48 #74951
Ucen


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 792

bob wrote: ›Maju to zaujimavo spravene a ja dumam ako sa dopracovali ku tomu mesacnemu pausalu, viete o tom niekdo viac?


A co ti na tom nejde do hlavy, ved to je skylink (23,5E) + astra (19E). Ked ti tam nesedia cisla tak si zrataj kolko stoji sat komplet + skylink karta, odrataj od toho aktivacny poplatok a zober si k tomu 24 mes. viazanost a budu s toho pekne cisla Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: TV SAT od Wi-Fi ISP  PostPosted: 06.09.2009 - 09:34 #74967
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ako riesi net+tv kablami? kazdemu zavedie do bytu ethernet+koax alebo mu ide aj net cez koax?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: TV SAT od Wi-Fi ISP  PostPosted: 06.09.2009 - 13:14 #74975
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

Chalan wrote: ›ako riesi net+tv kablami? kazdemu zavedie do bytu ethernet+koax alebo mu ide aj net cez koax?


u nas to robi jeden tiez ze ma net + tv.Tam to riesi cez koax a potom na konci prevodnikmi na UTP,ale do bytu ide len jeden kabel.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: TV SAT od Wi-Fi ISP  PostPosted: 07.09.2009 - 09:22 #75012
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
lenze tie prevodniky su asi drahe... ja by som to tak tiez v niektorych pripadoch riesil lebo sa mi stava ze ludia nechcu nas net len kvoli tahaniu noveho kabla v byte...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: TV SAT od Wi-Fi ISP  PostPosted: 07.09.2009 - 14:34 #75023
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

Chalan wrote: ›lenze tie prevodniky su asi drahe... ja by som to tak tiez v niektorych pripadoch riesil lebo sa mi stava ze ludia nechcu nas net len kvoli tahaniu noveho kabla v byte...


Tak daj jedno AP pred dvere do skryne kde je elektromer a do pc im daj wifi kartu a nech sa poseru,ja to mam tak spravene u jedneho co ma notak a aj normalny pc a chcel to bez kablov a kedze si za taku instalaciu priplatil tak ma to mat.Nieje tam ziadny problem a je tam klasicka 2dbi antenka,signal vynikajuci po celom byte,lebo zo zadnej strany to nejde cez plech ale len cez stenu,nieje tam oplechovanie
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)