Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 13.05.2024 - 20:44


Energotel - problem s najmom

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
421
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 22.09.2009 - 00:11 #75409
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
chalani aky problem? opytajme sa Stajgara napriamo, treba konecne tieto veci zacat riesit jednotne, nikto si z nas nebude utahovat. Zajtra napisem energotelakom nech sa k tomu tu vo fore oficialne vyjadria. Uvidime co napisu. Na odlahcenie temy, volal mi jeden zakaznik, ze ma od nas wifi internet a ze pravidelne plati ale ma urcitu vyhradu a chce sa stretnut. Povedal som mu, ze som dost vytazeny, ze ci nemozeme potelefone, nakoniec sa dal ukecat ze OK. No skonstatoval, ze zariadenie / ovislink / je moj a nie jeho a teda by chcel aby som mu zacal prisievat na elektriku, ze to ma on zapojene v elektrike svojej a nie ja. Takze bacha, aby sme neskoncili v stadiu, ze ak chces zapojit zakaznika budes musiet unho urobi vlastne odberne miesto s elektromerom:-). Nastastie ho nenapadlo ala energotel pytat za elektriku spatne povedzme rok dozadu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 22.09.2009 - 01:34 #75412
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

421 wrote: ›skonstatoval, ze zariadenie / ovislink / je moj a nie jeho a teda by chcel aby som mu zacal prisievat na elektriku, ze to ma on zapojene v elektrike svojej a nie ja.


jezisikriste... takym by mali tetovat kokot na celo, aby to bolo jasne na prvy pohlad.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 22.09.2009 - 07:56 #75413
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Aj ja som to dostal, maju tam nejake nove taxy ale nakolko nemam v rackovych skriniach u nich skoro nic, prerobili to a skoro mam tolko co doteraz. Robo je tu so mnou, povedzte ked ho mam zajebat....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 22.09.2009 - 07:57 #75414
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

Bezne pocuvam od zakaznikov ze je kriza ,ze ci sa neda lacnejsie.Takym po telefone poviem nech mi posle svoje udaje ze mu budem ja platit mesacne 5eur za to ze ma internet.Potom ho trkne ze je to asi kktina a neha to tak.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 22.09.2009 - 08:35 #75417
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no a to je cely problem energotelu, nevedia dnes co bude zajtra, nikdy som v energotely nividel perspektivu prave kvoli tomuto. Ziadna koncepcia do buducna, ziadna garancia stability sluzby. dnes im drbne ze idu robit tripleplay a zajtra kamionovu dopravu a pozajtra zasa transportera dat. Ze prerobia? nevadi majitelia opat zainvestuju a ide sa dalej......
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 22.09.2009 - 15:04 #75423
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
421 wrote: ›no a to je cely problem energotelu, nevedia dnes co bude zajtra, nikdy som v energotely nividel perspektivu prave kvoli tomuto. Ziadna koncepcia do buducna, ziadna garancia stability sluzby. dnes im drbne ze idu robit tripleplay a zajtra kamionovu dopravu a pozajtra zasa transportera dat. Ze prerobia? nevadi majitelia opat zainvestuju a ide sa dalej......

Tak zle to zasa nie je s nimi Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 22.09.2009 - 15:36 #75425
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
421 wrote: ›no a to je cely problem energotelu, nevedia dnes co bude zajtra, nikdy som v energotely nividel perspektivu prave kvoli tomuto. Ziadna koncepcia do buducna, ziadna garancia stability sluzby. dnes im drbne ze idu robit tripleplay a zajtra kamionovu dopravu a pozajtra zasa transportera dat. Ze prerobia? nevadi majitelia opat zainvestuju a ide sa dalej......


Si prilis zaujaty, lebo si jedna ruka s Invitelom.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 22.09.2009 - 15:37 #75426
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
m-tec wrote: ›Aj ja som to dostal, maju tam nejake nove taxy ale nakolko nemam v rackovych skriniach u nich skoro nic, prerobili to a skoro mam tolko co doteraz. Robo je tu so mnou, povedzte ked ho mam zajebat....

mozes
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
menge
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 22.09.2009 - 18:17 #75433
Basic


Joined: Mar 10, 2005
Posts: 254
Location: okolie Brezna
gyro wrote: ›
m-tec wrote: ›Aj ja som to dostal, maju tam nejake nove taxy ale nakolko nemam v rackovych skriniach u nich skoro nic, prerobili to a skoro mam tolko co doteraz. Robo je tu so mnou, povedzte ked ho mam zajebat....

mozes


Nemoze, robo je so mnou v druzstve. aj tak nas bolo malo Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 23.09.2009 - 20:56 #75486
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
CO placete najomne spatne je super kokotina a rarita vo svete aj na slovensku to suhlasim...a dalsia vec je, ze v momentalne dobe maju siet skurvene fasa stable...ceny sa hybu smerom dole su si toho vedomi a na buduci rok sa budu upravovat urcite danym smerom. Samozrejme prisposobenie trhu trva to urcite dlhsie ako v 3 clovekovej firme typu invitel a taktiez to vypliva z vlastnickej struktury.Ale kto bol na jankovom vrsku vie svoje.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 23.09.2009 - 21:11 #75488
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Zelmar: Do telefonu a na Skype si pisal ine a tu pises ine, takze teraz mi povec kto je ten co prevracia? Bol si prvy co si nariekal hned si ohladne toho volal a este pred troma dnami si mi hovoril nieco uplne ine.

A keby v tom bola zakomponovana aj Panenka maria tak maju zniest na svoje nalady to ze na nieco zabudli alebo ze na nich tlaci akcionar, jednoducho toto sa nerobi a uz vobec nie formou, " vies co Rudo ? zaplat nam spatne najom" - my ta neprosime my ta staviame pred hotovu vec.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 23.09.2009 - 21:30 #75490
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
gyro wrote: ›Zelmar: Do telefonu a na Skype si pisal ine a tu pises ine, takze teraz mi povec kto je ten co prevracia? Bol si prvy co si nariekal hned si ohladne toho volal a este pred troma dnami si mi hovoril nieco uplne ine.

A keby v tom bola zakomponovana aj Panenka maria tak maju zniest na svoje nalady to ze na nieco zabudli alebo ze na nich tlaci akcionar, jednoducho toto sa nerobi a uz vobec nie formou, " vies co Rudo ? zaplat nam spatne najom" - my ta neprosime my ta staviame pred hotovu vec.


A vari nepisem ze je to pičovina to najomne? GYro zaci lepsie pocuvat a spajat si suvisloti potom ma obvinuj...Samozrejme ze som bol prvy co picoval a picujem doteraz.Vcera som to povedal aj pani Megovej ze je to jemne povedane trošku choré...mal si prist.V case ked som ja picoval ty si sa zasa tvaril ze teba sa to netyka a hla zarazu sa to tyka aj teba.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 23.09.2009 - 21:46 #75491
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Ked si mi volal nic take mi este nepovedali, bolo to asi den na to, takze som o tom nevedel a bol som v tom ze cenu najmu mi zahrnuli do ceny konektu.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 24.09.2009 - 19:41 #75518
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
gyro wrote: ›A keby v tom bola zakomponovana aj Panenka maria tak maju zniest na svoje nalady to ze na nieco zabudli alebo ze na nich tlaci akcionar, jednoducho toto sa nerobi a uz vobec nie formou, " vies co Rudo ? zaplat nam spatne najom" - my ta neprosime my ta staviame pred hotovu vec.


No ak to mas v zmluve alebo v objednavke, ktoru si im kedysi poslal tak na to maju pravo, to ci je to eticke a pod je uz ina vec. Podla obchodneho zakonnika mas pravo na dofakturovanie "dodaneho tovaru a sluzieb" tusim do 6 mesiacov od dodania zvysok je premlcany. Tym obdodobim ale nie som si isty (mozno je to 3 mes mozno 12 )

Zisti si cez pravnika kolko je to obdobie, vramci tohto obdobia to asi nevyriesis (bud sa dohodnes alebo zaplatis) no "nad" toto obdobie ich proste posles doprec a hotovo - mozu sa aj sudit Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Energotel - problem s najmom  PostPosted: 25.09.2009 - 19:36 #75561
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
eXplorer wrote: ›
gyro wrote: ›A keby v tom bola zakomponovana aj Panenka maria tak maju zniest na svoje nalady to ze na nieco zabudli alebo ze na nich tlaci akcionar, jednoducho toto sa nerobi a uz vobec nie formou, " vies co Rudo ? zaplat nam spatne najom" - my ta neprosime my ta staviame pred hotovu vec.


No ak to mas v zmluve alebo v objednavke, ktoru si im kedysi poslal tak na to maju pravo, to ci je to eticke a pod je uz ina vec. Podla obchodneho zakonnika mas pravo na dofakturovanie "dodaneho tovaru a sluzieb" tusim do 6 mesiacov od dodania zvysok je premlcany. Tym obdodobim ale nie som si isty (mozno je to 3 mes mozno 12 )

Zisti si cez pravnika kolko je to obdobie, vramci tohto obdobia to asi nevyriesis (bud sa dohodnes alebo zaplatis) no "nad" toto obdobie ich proste posles doprec a hotovo - mozu sa aj sudit Smile


Nikde sa nic o najme nehovori ...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)