Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 13.05.2024 - 21:41


TÚ pomôže lokálnemu internetu. Zatraktívni frekvencie

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
testuser
Post subject: TÚ pomôže lokálnemu internetu. Zatraktívni frekvencie  PostPosted: 22.10.2009 - 10:47 #76209
Basic


Joined: Sep 21, 2009
Posts: 86

http://www.zive.sk/bleskovky/tu-pomoze- ... fault.aspx

to idu znova otvarat predaj frekvencii, alebo ty co uz maju im akurat tak zlacneju? Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: TÚ pomôže lokálnemu internetu. Zatraktívni frekvencie  PostPosted: 22.10.2009 - 11:12 #76210
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

hadam sa raz dozijeme toho ze sa uvolni 10ghz ako u nasich susedov. bolo by to fajn budovat hlavne trasy na tomto. aj safy by podla mna rapidne klesli Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
testuser
Post subject: RE: TÚ pomôže lokálnemu internetu. Zatraktívni frekvencie  PostPosted: 22.10.2009 - 11:25 #76211
Basic


Joined: Sep 21, 2009
Posts: 86

to by bolo fajn keby sa to pasmo uvolnilo. len ja uz uvazujem, dako moc slovensky Very Happy a to ze chce na tom niekto skor zarobit. a vsetci sa tvaria, ze je to v prospech vsetkych.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: TÚ pomôže lokálnemu internetu. Zatraktívni frekvencie  PostPosted: 22.10.2009 - 11:33 #76212
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

Na slovensku nik z uradnikov nerobi nic pre ludi .Snazi sa iba co najviac nahrabat pre seba a dopriat si co najvacsi luxus.Ja uz rozmyslam ja tym smerom ze je to dalsi ojeb a co si vymyslia tak to bude nepouzitelne.Bohuzial som dalsi adept ktory na stare kolena odide niekde za ocean uzivat lahko zarobene peniaze Very Happy
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: TÚ pomôže lokálnemu internetu. Zatraktívni frekvencie  PostPosted: 22.10.2009 - 12:50 #76213
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

lubosk wrote: ›Na slovensku nik z uradnikov nerobi nic pre ludi .Snazi sa iba co najviac nahrabat pre seba a dopriat si co najvacsi luxus.Ja uz rozmyslam ja tym smerom ze je to dalsi ojeb a co si vymyslia tak to bude nepouzitelne.Bohuzial som dalsi adept ktory na stare kolena odide niekde za ocean uzivat lahko zarobene peniaze Very Happy


netes sa ze inde je to lepsie, aby si nebol potom velmi sklamany..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: TÚ pomôže lokálnemu internetu. Zatraktívni frekvencie  PostPosted: 22.10.2009 - 19:08 #76219
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

pixall wrote: ›
lubosk wrote: ›Na slovensku nik z uradnikov nerobi nic pre ludi .Snazi sa iba co najviac nahrabat pre seba a dopriat si co najvacsi luxus.Ja uz rozmyslam ja tym smerom ze je to dalsi ojeb a co si vymyslia tak to bude nepouzitelne.Bohuzial som dalsi adept ktory na stare kolena odide niekde za ocean uzivat lahko zarobene peniaze Very Happy


netes sa ze inde je to lepsie, aby si nebol potom velmi sklamany..

Lenze na slovensku je "len" cca 4 mil ludi na okradanie ( 1mil ciganov neratam tam nieje co) a to je velmy malo na to ako sa tych par vyvolenych sprava a kolko kradnu.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: TÚ pomôže lokálnemu internetu. Zatraktívni frekvencie  PostPosted: 23.10.2009 - 10:25 #76230
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

HURA, vzdy som tvrdil, ze nie je spravodlive platit rovnaky poplatok za 155megovu linku ponad BA, KE a napriklad z maleho mesta na este mensiu dedinku

ale

Skusme sa zamysliet komu je statna pomoc urcena:

1. Ktory operator ma hrdzavy stoziar nad kazdou dedinou?
2. Ktory operator ziskal DVB T a ku kazdemu vysielacu (prevazne v dedinach) potrebuje dotiahnut odhadujem aspon 100megovu linku

a teraz to horsie

co si myslite, kto ziska licenciu na uvolnene frekvencie analogovej TV a zacne z tych hrdzavych stoziarov sirit aj prostrednictvom tej 100megovej linky internet?

Ak viete odpoved na vsetky otazky, musi vam byt jasne, ze potreba znizenia ceny poplatkov za frekvencie na prevadzkovanie synchronnych spojov je velka, je to doslova statny zaujem.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: TÚ pomôže lokálnemu internetu. Zatraktívni frekvencie  PostPosted: 23.10.2009 - 18:29 #76254
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

jak proste, mily watsone Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: TÚ pomôže lokálnemu internetu. Zatraktívni frekvencie  PostPosted: 23.10.2009 - 21:22 #76269
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
10tka si nikdy u nas neuvolni, povedal mi to Vavro.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: TÚ pomôže lokálnemu internetu. Zatraktívni frekvencie  PostPosted: 23.10.2009 - 21:47 #76273
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
to ani nemusia , stačilo by ak by zväčšili kanál
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: TÚ pomôže lokálnemu internetu. Zatraktívni frekvencie  PostPosted: 24.10.2009 - 13:37 #76280
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
to je odrb ako sa patri, v 7 MHz kanaly budes moct nieco robit az pri 256QAM dovtedy si ju mozeme strcit za klobuk
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)