Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 17.05.2024 - 21:28


Priehradovy stoziar

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 6 < 123456 >
Author Message
yeager
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 19.05.2010 - 16:00 #82723
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

viem ti preposlat ich nakres, ked mi to spravi za tu cenu urcite sa dohodneme Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 14.02.2011 - 23:15 #88430
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

na tých veciach z wifi aspa, má predošlá firma postavený asi 18m stožiar? no proste masaker. stojí to už 4 roky, na najvyššom kopci v obci vedľa TV vysielača. Spadol len raz Very Happy keď niekto odšróboval spodné matice. Ináč no problem Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jablko
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 15.02.2011 - 08:52 #88444
Basic


Joined: Feb 17, 2006
Posts: 121

mam na predaj 30m hlinikovy stoziar.
trojstranny jedna strana okolo 60cm
priemer trubky 60mm.
rozdeleny na 5ks po 6m
kotveny lanami na 4miestach po 3krat.
Extra lahky. dokaze to nalozit aj jeden chlap ked chce.
Stavali sme ho styria za pouzitia navijaka na aute.


Kupil som ho z PL. Ma aj papiere.

Chceli sme ho pouzit na jeden kopec, kde som si bol 100percent isty ze bude nad stromami, no ale bohuzial po postaveni sme zistili opak.
Cize raz pouzity. Teraz odlozeny v sklade.

Viem ho predat za 1900Eur bez DPH.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 15.02.2011 - 12:47 #88460
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

maš foto?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
euro
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 15.02.2011 - 13:22 #88465
Ucen


Joined: Júl 24, 2007
Posts: 715

velmi zaujimava cena jablko, ako to vyzera, vedel by si dodat nejaky link alebo blizsie info?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 15.02.2011 - 16:29 #88491
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

presne take nieco potrebujem, noze bud kamarat a rezervuj mi ho a daj mi chvilu nech si overim vlastnika pozemku kde to ma stat.. ked mi ho predas tak mi s tym velmi velmi velmi pomozes. odvdacim sa ti okrem penazi aj logom tvojej firmy na kazdom narozniku, a troma ovislinkami k tomu, kazdy z nich je drzitel vyznamenania za vynikajucu pracu Laughing

je na ten stoziar spravena aj statika? miesto kde sa nachadza? mas tip na niekoho kto to moze prepravit do okolia kosic? (asi si to nejak musel dotiahnut aj k sebe)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 15.02.2011 - 17:58 #88496
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
pixall bud v klude , ak budes potrebovat pre teba ho mam za polovicu z ponukanej ceny Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jablko
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 15.02.2011 - 20:34 #88514
Basic


Joined: Feb 17, 2006
Posts: 121

pixall wrote: ›presne take nieco potrebujem, noze bud kamarat a rezervuj mi ho a daj mi chvilu nech si overim vlastnika pozemku kde to ma stat.. ked mi ho predas tak mi s tym velmi velmi velmi pomozes. odvdacim sa ti okrem penazi aj logom tvojej firmy na kazdom narozniku, a troma ovislinkami k tomu, kazdy z nich je drzitel vyznamenania za vynikajucu pracu Laughing

je na ten stoziar spravena aj statika? miesto kde sa nachadza? mas tip na niekoho kto to moze prepravit do okolia kosic? (asi si to nejak musel dotiahnut aj k sebe)


Kto ma zaujem tak napiste do PM mailovu adresu a poslem Vam foto.
Odvezies si to vpohode na dlhsom voziku. Ja som to tiez takto prepravil.
Lokacia stoziara Bardejov. Moznost obhliadky kedykolvek.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 16.02.2011 - 02:54 #88530
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
pixall: jablok v prvom prispevku nenapisal ze je bardejovcan....no a ked ti zaratam cca 800km hore dolu s autom a este to co u teba prepijem tak to pories s nim ale kto ma zaujem o mensie kusy napriklad nejaky 20m a pod mozete pisat ale prosim Vas nie zasa ze vystrel cenu a nikto nic...seriozny zaujem. Ako napriklad aman s airnetom, ty ma tu tak pritlacili k muru, ze xcu stoziar, tak som uz podohadoval co sa dalo....len musim priznat farbu, bojim sa ich prichodu do hlavneho mesta SS-Love-nska / citaj severne slovensko / lebo si myslim, ze ten obnos penazi co dovezie armani na stoziar skonci v nemenovanej vinarni Smile
PS: viete, ze armani ma problemy s platenim dani a preto sa ukryva v madarsku? Hlada ho interpol a ja som zistil, ze byva v NZ / historicky sa to radi k madarsku ale uz je to Love-nsko / a kedze potreboval zmenit meno vystupuje tu na fore pod nickom: AMAN povodne ARMANI....zistil som to, ked som videl v znackovom stanku na trhovisku jeho nove hodinky a nebolo tam vyryte ARMANI ale iba AMANI a to icko potom splynulo s ramikom dookola. Takze umelec armani teraz aman sa nam dal na providing...kua kua internet sabnuti umenim..no to ma bavi
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 16.02.2011 - 09:25 #88536
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

421 wrote: ›pixall: jablok v prvom prispevku nenapisal ze je bardejovcan....no a ked ti zaratam cca 800km hore dolu s autom a este to co u teba prepijem tak to pories s nim ale kto ma zaujem o mensie kusy napriklad nejaky 20m a pod mozete pisat ale prosim Vas nie zasa ze vystrel cenu a nikto nic...seriozny zaujem. Ako napriklad aman s airnetom, ty ma tu tak pritlacili k muru, ze xcu stoziar, tak som uz podohadoval co sa dalo....len musim priznat farbu, bojim sa ich prichodu do hlavneho mesta SS-Love-nska / citaj severne slovensko / lebo si myslim, ze ten obnos penazi co dovezie armani na stoziar skonci v nemenovanej vinarni Smile
PS: viete, ze armani ma problemy s platenim dani a preto sa ukryva v madarsku? Hlada ho interpol a ja som zistil, ze byva v NZ / historicky sa to radi k madarsku ale uz je to Love-nsko / a kedze potreboval zmenit meno vystupuje tu na fore pod nickom: AMAN povodne ARMANI....zistil som to, ked som videl v znackovom stanku na trhovisku jeho nove hodinky a nebolo tam vyryte ARMANI ale iba AMANI a to icko potom splynulo s ramikom dookola. Takze umelec armani teraz aman sa nam dal na providing...kua kua internet sabnuti umenim..no to ma bavi


Chlape neviem na com bezis, ale chcem to aj ja Smile

Mal by si zmenit povolanie a stat sa napr. Blogerom
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 16.02.2011 - 19:52 #88564
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Armani Armani co pripravujes na leto....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 17.02.2011 - 19:21 #88601
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

aké dávate základne? na stožiare do 20m, aka siroka kocka? a hlboka?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 17.02.2011 - 19:47 #88602
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

midnighman wrote: ›aké dávate základne? na stožiare do 20m, aka siroka kocka? a hlboka?

Podla toho v akom podklade ale povacsine jeden domiesavac 6m3 staci ... tak 3 - 4 metre do hlky a meter na sirku
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 18.02.2011 - 00:06 #88625
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

na aku vyšku stoziara? Very Happy obavam sa ze tam kde chcem budovat ja domiesavac nehrozi, len furikovat Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Priehradovy stoziar  PostPosted: 18.02.2011 - 05:41 #88626
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
lubosk preboha to ma byt TV vysielac s vyhliadkovou vezou....no nech robis midnighman akykolvek stoziar daj si urobit statiku, myslim, ze v pripade, ked stoziar spadne a zavolaju policiu ide o verejne ohrozenie a za to sa ide vzdy do chladku. Teraz ale k veci, ak potrebujes urobit stoziar povedzme do 20m odporucam postavit to na kontajneri napriklad na 10tke:
http://www.containex.sk/sk/2226.aspx
ten vazi cca 850kg ak k tomu pouzijes 3 ks betonovych panelov o standartnej velkosti 3m x 2m x 15cm tak mas pod sebou 2,7m3 betonu co je pri panely ak je dobre uvibrovany cca 2,5t=m3 cize mas pod sebou 6,7t + 0,85t = 7,55t. Panely sa daju 2 naspodku a treti navrch, treba ich spojit s kontajnerom a navrch kontajnera das stoziar.
Ak treba 20m stoziar: tak ta cela sranda vyjde:
tatra strku na podklad: 100Eur aj s dopravou
kontajner 10tka: 1420Eur
stoziar cca 18m / kontajner ma vysku 2,5m / : 1700Eur
stoziar je preratavany ako priehradovy odolnejsi na anteny 1,2m

....tolko narano Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 6 < 123456 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)