Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 17:46


asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
broli99
Post subject: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 13:07 #81843
Basic


Joined: Mar 01, 2009
Posts: 107
Location: PD
Ahoj mam problem. Uz dlhsi cas nemozem odosielat maily prostrednictvom SMTP Azetu. Server sa tvari ako keby "neexistoval". Skusal som viacero uctov aj menit ip adresu kedze mam T-com DSL.

Ked sa cez telnet snazim pripojit k smtp.azet.sk 25 proste ma nepripoji (nelze nadvazat spojenie s hostitelem) , ale k POP serveru ma pripoji.

Kamosi, ktory maju ineho ISP (napr. Prievidzanet/ISSO) alebo aj T-com sa VACSINOU pripoja cez telnet k SMTP Azetu. Ale JA SA NEPRIPOJIM ANI RAZ!
Proste nic.

Skusal som sa pripojit aj s notebooka cez moj net aj tak nic. Samozrejme firewall je na routri vypnuti.

Takze nechapem ci ma SMTP Azetu nejake vypadky alebo blokuje server pripojenia od T-comu alebo ci mna blokuje T-com.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 13:15 #81844
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

broli99 wrote: ›Ahoj mam problem. Uz dlhsi cas nemozem odosielat maily prostrednictvom SMTP Azetu. Server sa tvari ako keby "neexistoval". Skusal som viacero uctov aj menit ip adresu kedze mam T-com DSL.

Ked sa cez telnet snazim pripojit k smtp.azet.sk 25 proste ma nepripoji (nelze nadvazat spojenie s hostitelem) , ale k POP serveru ma pripoji.

Kamosi, ktory maju ineho ISP (napr. Prievidzanet/ISSO) alebo aj T-com sa VACSINOU pripoja cez telnet k SMTP Azetu. Ale JA SA NEPRIPOJIM ANI RAZ!
Proste nic.

Skusal som sa pripojit aj s notebooka cez moj net aj tak nic. Samozrejme firewall je na routri vypnuti.

Takze nechapem ci ma SMTP Azetu nejake vypadky alebo blokuje server pripojenia od T-comu alebo ci mna blokuje T-com.

Pozri manual na stranke azetu.
Mozno sa pripajas nespravnou metodou.

Ewew
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
broli99
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 13:22 #81845
Basic


Joined: Mar 01, 2009
Posts: 107
Location: PD
Ja som posielal maily pohode so SMTP azetu, vsetko mam nastavene v Tunderbirde ale od isteho obdobia to nefunguje. Samozrejme som skusal secko prestavovat aj OE ale aj tak proste nic.

Musim sa priznat ze som odosielal strasne vela mailov a s urciteho hladiska sa ich obsah dal brat ako spam...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 13:40 #81847
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

broli99 wrote: ›Ja som posielal maily pohode so SMTP azetu, vsetko mam nastavene v Tunderbirde ale od isteho obdobia to nefunguje. Samozrejme som skusal secko prestavovat aj OE ale aj tak proste nic.

Musim sa priznat ze som odosielal strasne vela mailov a s urciteho hladiska sa ich obsah dal brat ako spam...

Prejdi na nejaky lepsi e-mailovy server. S azetom su problemy aj ked posielas e-maily cez webove. Cez svoje pripojenia mam aj ja problem nahrat vacsiu prilohu. Ale cez google to ide perfektne asi tolko.


Ewew
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 13:47 #81848
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

Zeby bolo na case zmenit providera?Stavim sa ze keby si mam lokalneho poskytovatela tak prve co robis je ,ze mu zavolas.Ale na tcom nezavola nikdy nik .Musim si to tak zariadit aj ja.Asi musim zamestnat 2 tupe blondinky ,naucit ich par fraz a budem mat pokoj.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
backslash_
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 14:48 #81850
Basic


Joined: Júl 17, 2008
Posts: 102
Location: SNV
Bezna vec poslednych mesiacov. T-Com na svojich ADSL pripojkach blokuje outgoing port 25, uz sa mi to stalo u niekolkych znamych, povolene su len SMTP servery T-Comu. Bud si das ineho providera, alebo zacnes pouzivat SMTP cez SSL (ten bezi na inom porte) alebo zmenis poskytovatela mailovych sluzieb (trikrat hadaj za koho Smile)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
broli99
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 15:00 #81851
Basic


Joined: Mar 01, 2009
Posts: 107
Location: PD
No na infolinke mi povedali, ze mi to zablokovali pretoze s mojho pripojenia bolo odosielanich stovky mailov.

Par mesiacov som nemal antivirak takze som asi chytil nejakych kamaratov a ti potom spamovali. Teda chytil som virusi a tie odosielali spamy.

Vraj mi to odblokuju ked si odvirujem pocitac. xD


Last edited by broli99 on 06.04.2010 - 15:14; edited 2 times in total
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
rcp
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 15:07 #81852
Basic


Joined: Feb 10, 2004
Posts: 392
Location: Krásno nad Kysucou
backslash_ wrote: ›Bezna vec poslednych mesiacov. T-Com na svojich ADSL pripojkach blokuje outgoing port 25, uz sa mi to stalo u niekolkych znamych, povolene su len SMTP servery T-Comu. Bud si das ineho providera, alebo zacnes pouzivat SMTP cez SSL (ten bezi na inom porte) alebo zmenis poskytovatela mailovych sluzieb (trikrat hadaj za koho Smile)



toto mas odkial? mne smtp cez dsl bezi - teda spon tie co pouzivam, prave som to skusal (TURBO3, PEVNA IP)

telnet smtp.seznam.cz 25

telnet smtp.google.com 25
220 mx.google.com ESMTP 15sm8668423fxm.3

telnet asmtp.t-zones.sk 25
220 mobilmail-1.eurotel.sk ESMTP


nebude to skor pre tie jeho spamy?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
broli99
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 15:13 #81853
Basic


Joined: Mar 01, 2009
Posts: 107
Location: PD
pozri vyssie xD
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
rcp
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 15:22 #81854
Basic


Joined: Feb 10, 2004
Posts: 392
Location: Krásno nad Kysucou
len tak zbezne z toho zoznamu som skusil

idu:
telnet smtp.szm.com 25
telnet smtp.zoznam.sk 25
telnet smtp.zoznam.sk 25
telnet smtp.mail.yahoo.com 587
telnet smtpauth.earthlink.net 25
telnet smtp.inmail.sk 25
telnet smtp.naex.sk 25
telnet smtp.slovanet.sk 465

nejdu:
smtp.atlas.cz
ismtp.centrum.cz
smtp.azet.sk (ten nejde ani len pingnut - ide iba asmtp.azet.sk)


takze chyba bude asi niekde inde. viem ze nemate t-com moc v laske, ale ked uz si chcete do niekoho kopnut, tak si to aspon overte. Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
broli99
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 15:34 #81855
Basic


Joined: Mar 01, 2009
Posts: 107
Location: PD
uz som povedal ze mi to blokli lebo som mal virusi a tie rozosielali spam...musim odvirit a zavolat im
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 15:53 #81857
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
broli99: nastav si firewall na DSL routri tak aby blokovak pristup na port 25 na vsetky servery okrem toho cez ktory posielas postu, potom sa virusom nepodari odoslat nic ... Inac antivirtaky existuju aj free a niektore su celkom dobre, napr -> Avira, ComodoInternetSecurity a ine.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
dusky1
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 19:01 #81859
Basic


Joined: Máj 17, 2005
Posts: 231
Location: BA
eXplorer wrote: › ... Inac antivirtaky existuju aj free a niektore su celkom dobre, napr -> Avira, ComodoInternetSecurity a ine.


doporucujem toto: http://www.microsoft.com/security_essentials/ ak mas legalny Windows tak je zadarmo
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 19:41 #81861
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

ten pouzivam aj ja maximalna spokojnost aj nove avg je celkom dobre
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
dino_bs
Post subject: RE: asi mi T-com blokuje pristup na SMTP Azetu  PostPosted: 06.04.2010 - 20:06 #81863
Basic


Joined: Dec 28, 2009
Posts: 59

Nic v zlom, ale co tak porozmyslat o vlastnom SMTP.
Jednak ze Ta "nikto nebude blokovat" a jednak budes mat "vlastny problem"
By si sa prekvapil co vsetko sa deje (alebo chce diat) na porte 25.
Ani sa nedivim ze to niekto (mozno) obmedzuje.
To mozu byt az tisicky mailov...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)