Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 11.05.2024 - 15:09


wifi siet

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
michalzostrova
Post subject: wifi siet  PostPosted: 30.07.2010 - 20:18 #83954
Basic


Joined: Júl 30, 2010
Posts: 4

ahojte
som tu novy a zrejme mi ani nikto neodpovie a teda ani nepom??e nakolko ?o sa t?ka tejto technologie som z toho jelen resp. nema? o tom ani ?ajnu
a teraz k tomu mojmu problemu:
mam dva domy, jeden od druheho vzialeny cca 200 m s priamou viditelnostou len?e net mam len v jednom a potreboval by som v oboch
doma mam wifi router ktori mi bezdratovo zabezpe?uje net po celom dome a jeden ?lovek mi poradil ?e ked kupim lep?iu antenu budem mat signal aj v tom druhom dome tak som kupil externu antenu, namontoval na strechu a nasmeroval
tak je pravda ?e mam v tom druhom dome signal ale je taki slabi ?e je len v jednej izbe a potreboval by som v?ade, udajne sa to da tak ?e by som kupil dal?i router ktori by chytil signal a potom ho zosilnil v tom druhom dome alebo ako to vlastne spravit? poradite mi? d?fam ?e ?no
dakujem
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: wifi siet  PostPosted: 30.07.2010 - 20:43 #83955
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

michalzostrova wrote: ›ahojte
som tu novy a zrejme mi ani nikto neodpovie a teda ani nepom??e nakolko ?o sa t?ka tejto technologie som z toho jelen resp. nema? o tom ani ?ajnu
a teraz k tomu mojmu problemu:
mam dva domy, jeden od druheho vzialeny cca 200 m s priamou viditelnostou len?e net mam len v jednom a potreboval by som v oboch
doma mam wifi router ktori mi bezdratovo zabezpe?uje net po celom dome a jeden ?lovek mi poradil ?e ked kupim lep?iu antenu budem mat signal aj v tom druhom dome tak som kupil externu antenu, namontoval na strechu a nasmeroval
tak je pravda ?e mam v tom druhom dome signal ale je taki slabi ?e je len v jednej izbe a potreboval by som v?ade, udajne sa to da tak ?e by som kupil dal?i router ktori by chytil signal a potom ho zosilnil v tom druhom dome alebo ako to vlastne spravit? poradite mi? d?fam ?e ?no
dakujem


Aky mas typ internetu ?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: wifi siet  PostPosted: 30.07.2010 - 20:54 #83956
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
verejne sa priznajte kto z vas sa skryva za nickom "michalzostrova". Priznanie je polahcujuca okolnost.......
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: wifi siet  PostPosted: 30.07.2010 - 21:38 #83957
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

Mas externu antenu uz na svojom dome .Pokial je to iba 200m tak je to uplne jedno ci trafis aj polarizaciu Smile Ale na druhy dom kup trebars NANO2 loco , menu je v cestine nieje to zlozite vystrc von oknom .Dnu do domu kup trebars Tplink ,kabel strc do wan portu a pripoj NB .Nemusis ho ani nastavovat .,je od vyroby nastaveny na AP plus wan dhcp klient .Jedine to nieje zabezpecene.Z tvora ktory ma nick 421 si netreba nic robit je to paranoidny schizofrenik ktory sa na toto forum posledny rok chodi len vyburit ,kedze v dobe ked mal prezivat pubertu zacal tvrdo pracovat v uranovej bani na urale a teraz si to vynahradza Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
michalzostrova
Post subject: RE: wifi siet  PostPosted: 30.07.2010 - 22:45 #83958
Basic


Joined: Júl 30, 2010
Posts: 4

Quote: › lubosk
dik za radu, nevyznam sa v t?ch veciach ale sk?sim sa potr?pi? Very Happy

Quote: › 421
je mi l?to ?e sa nachadzaju aj tak? ludia ako ty

Quote: › ewew
mam ?irokopasmove pripojenie, poskytovatel WIMAX
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
mfasko
Post subject: RE: wifi siet  PostPosted: 30.07.2010 - 23:33 #83959
Basic


Joined: Mar 05, 2008
Posts: 240

ano priznanie je polahcujuca okolnost ale ista basa Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: wifi siet  PostPosted: 31.07.2010 - 09:31 #83960
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ano, pracoval som na urale a som schizofrenik, ved po tych prispevkoch co su tu sa ani necudujem....ak ma u mna zakaznik problem typu "michalzostrova" tak k nam zavola a prideme mu to urobit. Myslis, ze michalzostrova pise aj podobne prispevky do fora o muraroch aby doma mohol urobit v kupeni obklad a potom pise podobny prispevok do fora pre opravarov el.zariadeni aby mame opravil mixer? takze pani, kazdy si robme svoju pracu ako najlepsie vieme a to ostatne nechajme na odbornikov. Okrem toho je to forum o wifi, takze ak sem napise jeden z nasich zakanikov, som za to aby sme mu poradili. ked sem pise clovek, ktory nas nema rad a dal si radsej wimax nech pise na forum wimaxu....ono nieco za nieco v zivote....tak, ked viem, ze je to zakanik nejakeho mojho kolegu na wifine, potom je tu ta rada namieste...ked je to vsak zakanik t-comu alebo wimaxu, preco klope na nase dvere?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
michalzostrova
Post subject: RE: wifi siet  PostPosted: 31.07.2010 - 09:52 #83961
Basic


Joined: Júl 30, 2010
Posts: 4

421 len?e tu kde sa nachadzam nemam inu mo?nost pripojenia, len ten wimax
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
parc
Post subject: RE: wifi siet  PostPosted: 31.07.2010 - 17:30 #83963
Basic


Joined: Júl 31, 2010
Posts: 2

michal: skus napisat skadial si, mozno ti tu niekto net ponukne Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
michalzostrova
Post subject: RE: wifi siet  PostPosted: 31.07.2010 - 23:48 #83965
Basic


Joined: Júl 30, 2010
Posts: 4

PARC z mojho nicku to je jasne odkial som
som z Ostrova (pri Sobranciach)
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
parc
Post subject: RE: wifi siet  PostPosted: 01.08.2010 - 14:05 #83969
Basic


Joined: Júl 31, 2010
Posts: 2

nuz a to prave jasne nebolo, pretoze dedin menom ostrov je na sk viacej Smile... nuz mozno sa ti ktosi ozve kto bude vediet pomoct Smile... caf
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
alwarez
Post subject: RE: wifi siet  PostPosted: 02.08.2010 - 15:50 #83978
Basic


Joined: Máj 22, 2005
Posts: 477
Location: Michalovce
v ostrove ti viem zrobit pripojenie. 13.28 eur mesacne za 3 Mbit/s bez obmedzeni a viazanosti. ak mas zaujem kontaktuj ma 0908 381 235

dano@dalnet
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: wifi siet  PostPosted: 03.08.2010 - 18:54 #83996
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
a pevne verim, ze si tie zariadenia co potrebujes kupit mozes zobrat od alwareza a poradi ti ako a co zapojit.....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)