Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 30.04.2024 - 08:25


AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
peter.jakubek99
Post subject: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 03.09.2010 - 03:25 #84562
Basic


Joined: Feb 15, 2010
Posts: 62

http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=1541 ma to nietko nasadene, aka je spokojnost,, rozhodujem sa medzi nou a touto http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=1596
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 03.09.2010 - 10:10 #84570
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

mne bezi rocketdish na jednom spoji... ide to uplne v pohode, cca 9km
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 03.09.2010 - 11:52 #84574
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

medzi tymi dvoma je rozdiel 17 euro. ked zvolis lacnejsiu, nesadnu ti kable, nezavesis rocket na antenu, atd. co ja viem, oplati sa to? ved rockety pri tom co dokazu, aj keby stali dvojnasobok, stale by to bolo ako zadarmo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
peter.jakubek99
Post subject: RE: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 03.09.2010 - 13:16 #84575
Basic


Joined: Feb 15, 2010
Posts: 62

pixall wrote: ›medzi tymi dvoma je rozdiel 17 euro. ked zvolis lacnejsiu, nesadnu ti kable, nezavesis rocket na antenu, atd. co ja viem, oplati sa to? ved rockety pri tom co dokazu, aj keby stali dvojnasobok, stale by to bolo ako zadarmo.


Mienim tam nasadit RB433 a UB5 karty, jedna sa mi cisto o nazor o antenu,, a co sa tyka konektorov, aj ich zavulkanizuvavate, alebo tam len natiahnete tie plastove ,,trubicky,, ?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 14.02.2011 - 23:08 #88428
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

tie plastové trubičky sú pre deti. Je to výshmech od UBNT Smile videl som zopár takýchto poskucov na konkurenčných spojoch....zatečené, mokré a 1100% nefunkčné. plastové krytky odrezať a oblepiť na 3 vrstvy vulkanizačkou.! čo sa týka RB vs UBNT, s RB433 je to o rýchlosti....záleži aky trafic chceš Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 14.02.2011 - 23:53 #88432
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ja som sa nad tymi smiesnymi silikonovymi krytkami na este smiesnejsich pigtailoch od ubiquiti tiez zacudoval, rozmyslal som co s tym, skrabal sa po hlave, pozeram jak to lepsie zaizolovat aby sa to dalo aj vymenit v pripade potreby, atd... a potom som si povedal, ze ech, s*rem na to, vyskusam to tak jak to vyrobca vyrobil, snad neni uplne blby. a nezatiekla namojdusu dodnes ani jedna. a to tych konektorov mame vonku, no, prepytujem, 2 stovky. (4 konektory na jednom zariadeni). nema problema.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 14.02.2011 - 23:58 #88433
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

UBNT deklaruje krytie IP67, tak kde je problem?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 15.02.2011 - 00:38 #88436
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

asi som to mal odfotiť, skúste to ich IP67 dať hore na novú holu na donovaly kde je v zime 5cm námraza na antéchach a 1cm ladu na pigtailoch Smile a na jar sa to topí, ehm. u nas som to videl...tie gumene veci s principu nemôžu prilahnúť 100% k tvaru toho pigtailu...ved sa to len nasuva, a ked to vezmete páskou tak je prilnavosť a tesnosť uplne niekde inde. Ja som to riešil tak Smile pokial vam to funguje nie je problem. Ja som sa na také niečo nemohol dívať
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 15.02.2011 - 08:19 #88441
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

len tak pre zaujimavost napisem ak by o tom este niekto nevedel... vsetky stare UBNTcka (a/b/g) budu podporovat airmax t.j. TDMA. Teda netreba to silou mocou vymienat masovo kvoli airmaxu za M-ka Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 15.02.2011 - 09:10 #88448
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
JOFO wrote: ›len tak pre zaujimavost napisem ak by o tom este niekto nevedel... vsetky stare UBNTcka (a/b/g) budu podporovat airmax t.j. TDMA. Teda netreba to silou mocou vymienat masovo kvoli airmaxu za M-ka Smile


daj viacej info ohladom toho

treba dat nejaku novu verziu fw alebo ako ? dik
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 15.02.2011 - 09:33 #88453
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

budu podporovat airmax alebo aj n?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 15.02.2011 - 09:40 #88454
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

cobain: hej, AirOS v4 bude podporovat AirMAX t.j. napr Nano5 bude schopne pripojit sa k AirMAXovemu APcku... AirOS v4 bude podporovat IBA client mod AirMAXu... firmware je momentalne v internom alfateste a vraj je zatial stabilny takze ratam ze niekedy buduci tyzden by som mal mat k dispozicii prvu betaverziu na odskusanie...

rado: N-ko podporovat urcite nebude, kedze radia vnutri su len A/B/G. A aj keby to slo v HALe dorobit, tak to robit asi nebudu , lebo by isli sami proti sebe Smile
bude to klasicke a/b/g s moznostou AirMAXu t.j. budeme moct zrusit klasicke A-cka a migrovat aj starych klientov na AirMAX bez potreby vymeny HW... Takze nebude nutne hufne menit radia kvoli airmaxu, postaci len novy fw a radia sa budu moct menit postupne - podla aktualnej financnej situacie Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 15.02.2011 - 09:55 #88455
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
no toto je to co ma moc potesilo aspon vyskusam airmax a budem moc zalej nakladat na sektor teraz nedavam na ten sektor uz nikoho lebo je tam 10NSL M5 a 7 NS5/NSL5
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 15.02.2011 - 16:40 #88495
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

JOFO wrote: ›len tak pre zaujimavost napisem ak by o tom este niekto nevedel... vsetky stare UBNTcka (a/b/g) budu podporovat airmax t.j. TDMA. Teda netreba to silou mocou vymienat masovo kvoli airmaxu za M-ka Smile


kokoooos, ubnt rulez.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Palino
Post subject: RE: AirMAX Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO  PostPosted: 15.02.2011 - 19:52 #88508
Basic


Joined: Júl 12, 2003
Posts: 476
Location: nedaleko Turčianskych Teplíc
Idealne by este bolo keby Mikrotik vedel Airmax Smile Nechce sa mi menit APcka za rockety.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)