Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 15.05.2024 - 09:15


managementovatelný switch

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
peter.jakubek99
Post subject: managementovatelný switch  PostPosted: 27.09.2010 - 23:34 #85194
Basic


Joined: Feb 15, 2010
Posts: 62

managementovatelný switch na 12V
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: managementovatelný switch  PostPosted: 28.09.2010 - 06:45 #85195
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
pripadam si tu ako v "hadaj na co myslim" Smile)

a btw. na 48DC je napr. aj cisco Razz
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: managementovatelný switch  PostPosted: 28.09.2010 - 11:54 #85208
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
krtko wrote: ›pripadam si tu ako v "hadaj na co myslim" Smile)

a btw. na 48DC je napr. aj cisco Razz


Preco do neho rypes, ved ked sa citi ako "managovatelny switch na 12V" tak ho nechaj sa tak citit. Na 48V este nedorastol.

Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: managementovatelný switch  PostPosted: 28.09.2010 - 13:47 #85213
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

odpoviem trochu sprosto. Poj.b ho. Chces kupit alebo predat alebo to s tou bodkou.Hm?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
broli99
Post subject: RE: managementovatelný switch  PostPosted: 28.09.2010 - 19:50 #85217
Basic


Joined: Mar 01, 2009
Posts: 107
Location: PD
Cisco je sice "super" ale maximalne predrazene.

Odporucam znacku ktoru mame overenu Alliedtelesyn. Su lacnejsi a kvalitny ako Cisco.

http://www.alliedtelesyn.com/

(toto nie je reklama)
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: managementovatelný switch  PostPosted: 28.09.2010 - 20:10 #85219
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
@broli

tak dufam, ze toto bol iba pokus o vtip Smile pripadne recesia, tak ako moj predchadzajuci prispevok.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
broli99
Post subject: RE: managementovatelný switch  PostPosted: 28.09.2010 - 20:17 #85220
Basic


Joined: Mar 01, 2009
Posts: 107
Location: PD
Sry, som si precital len nazov topicu. xD
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: managementovatelný switch  PostPosted: 28.09.2010 - 20:54 #85221
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
ktrko: tiez si myslim ze to bol vtip

Quote: › Su lacnejsi a kvalitny ako Cisco.


heh ked som distributorovi svojho casu popisal vsetko co mi vadi, tak som dostal odpoved ze co by som chcel od switchu v tejto cenovej kategorii Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sogi
Post subject: RE: managementovatelný switch  PostPosted: 28.09.2010 - 21:14 #85222
Basic


Joined: Dec 27, 2005
Posts: 163

dakedy si tu pripadam ako medzi psychosmi...nazov toho topicu tomu napoveda...

ten chlapec sa tu vypytuje uz dost dlho na take veci, ze je to ocividne cucanie informacii (pre blizsi popis http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Zmrd)...

ono da sa pomoct, zo zaciatku, ale potom je to uz otravne aj drze (dokonca v inom vlakne sa gyra pyta konkurencia na ceny stoziaru...to som skoro odpadol) Smile

neviem aky pohlad na to mate vy, ale ja to uz prestavam chapat Smile

este jeden odkaz pre poriadok:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2001011201
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: managementovatelný switch  PostPosted: 29.09.2010 - 06:20 #85227
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
soqi, peter jakubek nie je ziaden zmrd.....dokonca vobec nie je iste ci peter je prispievatelom a tvorcom tychto vlakien....ja osobne si myslim, ze je to automat, ktory sa snazi ozivit komunikaciu na skfree. ked sa na to pozriete z nahladom a odstupom, tak sa to jasne javi ako zmrd ale nie je to zmrd, je to databaza otazok, ktoru niekto naprogramoval a teraz sa to generuje do nasho fora....takze aj aj prispejem kazdy switch je na 12V len musis predneho vrazit prevodnik 12V na 220V Smile
explorer a aky switch je podla teba najlepsi....ja som napriklad zastanca zyxelov za 400SK, vsade kde ich dam k zakaznikovi urcite pridem casom na servis....vytuhuju s presnostou svajciarskych hodiniek. Uplne najlepsie pouzivat ak xcete zamestnant technikov vyjazdami. Tiez velmi kvalitne je zariadenie nesuce znacku tplink. Jeho monzosti co nedokaze alebo co dokaze zblbnut su neobmedzene. Cely system je stochasticky a na managovanie takehoto switcha je potrebne mat aspon dvoch adminov, ktory ale musia byt pacifisti aby Vam nedtrhli hlavu. Vzhladom k tomu, ze takyto switch mi podaroval gyro, neviem ci sa gyro preorientoval z pacifistu, alebo sa mu ja pozdavam ako pacifista. A zabudol som, neviete niekto poradit switch na 6V, xcel by som ho nasadit v kosove, s tym ze jedna s funkcii admina by bola, ze by makal na stacionarnom bicykli, na ktorom je dynamo a to by napajalo takyto switch.....co sa tyka licencakov, vybavil som, ze nemenovany milan mi bude dodavat rr spoje na 6V, takze chrbtica sa da vystavat velmi rychlo Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: managementovatelný switch  PostPosted: 29.09.2010 - 13:06 #85232
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
421: najkvalitnejsie switche su Cisco, HP, Foundry, Extreme a pod., s tym ze funkcne su najvybavenejsie Cisco switche (to nie je o kvalite). U Cisca je strasna kopa ficuriek co inde nie je, otazna je ale ich vyuzitelnost, pretoze Cisco si ich necha zaplatit. Ak tieto ficurky potrebujes a vyuzivas tak nemas inu volbu. Ale Cisco firewall by som si nekupil urcite Smile

Inac kedysi davno v inom vlakne si sa ma pytal ze naco by ti v sieti bol Fortinet FortiGate firewall, napriklad na toto -> http://www.slovanet.sk/menu/ts20100920.html Mozes sa Slovanetakov opytat ake boxypouzivaju na tuto sluzbu Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: managementovatelný switch  PostPosted: 29.09.2010 - 19:15 #85244
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Explorer, pokial viem Slovanet (Slovak Amaters Network) to spravil na systeme zo SOMI systems. Kde je pravda ?
A paci sa mi aku srandu si si robil z nich a teraz si na nich prihrievas polievocku Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: managementovatelný switch  PostPosted: 29.09.2010 - 19:50 #85248
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
gyro wrote: ›Explorer, pokial viem Slovanet (Slovak Amaters Network) to spravil na systeme zo SOMI systems. Kde je pravda ?
A paci sa mi aku srandu si si robil z nich a teraz si na nich prihrievas polievocku Smile


kde som si robil srandu ? a kde pisem ze Slovanet to ma spravene na Fortigate ? precital som si to po sebe este 10x a nist, nevidim to tam ... netusim na com to ma spravene Slovanet, ved som to ukoncil otazkou Smile Ked ta to zaujima zavolaj si tam ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: managementovatelný switch  PostPosted: 29.09.2010 - 20:14 #85250
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
No ja viem presne ze pouzivaju Kerberos v2 od Somi Systems
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
euro
Post subject: RE: managementovatelný switch  PostPosted: 30.09.2010 - 08:02 #85259
Ucen


Joined: Júl 24, 2007
Posts: 715

Tu sluzbu naozaj poskytuju na Fortinete, sam som to okusil Sad
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)