Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.04.2024 - 00:30


kit pre rocket m5 + sektorky

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Aman
Post subject: kit pre rocket m5 + sektorky  PostPosted: 24.10.2010 - 14:53 #85754
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

zdravim

cital niekto toto?

http://www.ubnt.com/forum/showthread.php?t=19299

objednal by som si zopar kusov, ale samemu sa mi to neoplati... ak by sa naslo viac pacientov, ktory by to chceli, tak by som sa rad zviezol.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: kit pre rocket m5 + sektorky  PostPosted: 24.10.2010 - 19:46 #85755
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

hej cital som to... pred casom som na prave na tieto deflektory odkazoval tu na fore hlavne kvoli EM ruseniu M5 krabiciek. Uvazoval som o tom aj ja, ale nakoniec som to poriesil jednoduchsou cestou ako montovat na anteny deflektory...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: kit pre rocket m5 + sektorky  PostPosted: 24.10.2010 - 20:03 #85756
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

JOFO wrote: ›hej cital som to... pred casom som na prave na tieto deflektory odkazoval tu na fore hlavne kvoli EM ruseniu M5 krabiciek. Uvazoval som o tom aj ja, ale nakoniec som to poriesil jednoduchsou cestou ako montovat na anteny deflektory...


do prdele chlape... tak ma nenapinaj a prezrad.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: kit pre rocket m5 + sektorky  PostPosted: 25.10.2010 - 12:11 #85776
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

nenapinam, uviedol som to aj v danom vlakne... Smile
trik spociva v tom ze treba rockety/bullety/Nana na jednom bodo oddelit, aby na seba nevideli... bud ich namontujes tak aby boli odtienene betonom/tehlami a pod alebo ak je to namontovane na jednej tyci/stoziare tak ich treba uzatvorit do kovovej krabice (kazdy zvlast). Je to sice trosku narocnejsie na miesto (pokial si nenajdes/nevyrobis krabicky na mieru), ale problem to poriesi... odkedy som zatvoril bullet do plechovej krabice, tak uz mi nerusi rocket ktory je cca 1m od neho. Predtym prispustnost medzi tymi 2 linkami bola tak okolo 30M, po zatvoreni bulletu do krabice je uz 90M takze pohoda
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: kit pre rocket m5 + sektorky  PostPosted: 25.10.2010 - 13:53 #85779
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

JOFO wrote: ›nenapinam, uviedol som to aj v danom vlakne... Smile
trik spociva v tom ze treba rockety/bullety/Nana na jednom bodo oddelit, aby na seba nevideli... bud ich namontujes tak aby boli odtienene betonom/tehlami a pod alebo ak je to namontovane na jednej tyci/stoziare tak ich treba uzatvorit do kovovej krabice (kazdy zvlast). Je to sice trosku narocnejsie na miesto (pokial si nenajdes/nevyrobis krabicky na mieru), ale problem to poriesi... odkedy som zatvoril bullet do plechovej krabice, tak uz mi nerusi rocket ktory je cca 1m od neho. Predtym prispustnost medzi tymi 2 linkami bola tak okolo 30M, po zatvoreni bulletu do krabice je uz 90M takze pohoda


takze uz viem na co pouzijem stare sporkasky co sme demontovali v ktorych sme mali niekedy 8port switche Smile))
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: kit pre rocket m5 + sektorky  PostPosted: 25.10.2010 - 15:23 #85780
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

jj, idealne vsetko co je kovove... ja ich zatvaram konkretne do tychto krabic
http://www.pentask.sk/outdoor-alubox-vo ... html[/url]
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: kit pre rocket m5 + sektorky  PostPosted: 25.10.2010 - 16:40 #85781
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

JOFO wrote: ›jj, idealne vsetko co je kovove... ja ich zatvaram konkretne do tychto krabic
http://www.pentask.sk/outdoor-alubox-vo ... html[/url]


hej... rockety aj ja zatvaram uz druhy tyzden do kovovych krabic - rapidne zlepsenie.
ale co s bulletmi. ked ich dam to tejto krabice, tak je nutnost pouzit este do plusu kratky kabel - proste dalsia strata a moznost ze sa nieco skazi.

rozmyslal som, ze by som na bullety "navliekol" nejaky kusok upravenej kovovej trubky. neskusal niekto?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: kit pre rocket m5 + sektorky  PostPosted: 25.10.2010 - 17:54 #85784
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

ja pouzivam 60cm pigtaily a zatial v pohode...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: kit pre rocket m5 + sektorky  PostPosted: 25.10.2010 - 20:37 #85797
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Aman wrote: ›zdravim

cital niekto toto?

http://www.ubnt.com/forum/showthread.php?t=19299

objednal by som si zopar kusov, ale samemu sa mi to neoplati... ak by sa naslo viac pacientov, ktory by to chceli, tak by som sa rad zviezol.


sa tiez hlasim medzi zaujemcov na vyskusanie, a pripadne to mozeme aj zorganizovat.. este niekto ma zaujem o tienenie na UBNT ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: kit pre rocket m5 + sektorky  PostPosted: 25.10.2010 - 21:59 #85804
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
jaj neblbnite ... som ten topic len tak preletel , ale toto vám vyrobí hociktorý klampiar , stačí ak mu dáte uhly pod akými to má poohýbať , rozmery ako to má nastrihať ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: kit pre rocket m5 + sektorky  PostPosted: 25.10.2010 - 22:15 #85808
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

Thomas wrote: ›jaj neblbnite ... som ten topic len tak preletel , ale toto vám vyrobí hociktorý klampiar , stačí ak mu dáte uhly pod akými to má poohýbať , rozmery ako to má nastrihať ...


ak som spravne pochopil celu tu diskusiu co sa tam popisovala (tiez len letmo precitana), tak uhly su to najdolezitejsie a tiez material, ktorym je potiahnuty / nastriekany ten "plech".
dokonca tam vyrobca neodporuca pouzivat kit z 90 stupnoveho sektora na 120 stupnovom sektore.
to si potom mozme urobit antenu rovno z plechovky Smile

ja by som na skusku zobral minimalne limec na dish antenu a skusil by som aj 2-3 tienacie kity na 120 stupnove sektorky.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: kit pre rocket m5 + sektorky  PostPosted: 26.10.2010 - 11:06 #85818
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
no ak to vôbec je niečim takým potiahnuté ... či sú to neni len silné marketingové drísty ... tá látka je dosť dosť drahá a slúži na to aby sa signál neodrážal späť do antény , ale aby boli kadejaké bočné laloky čo najviac pohltené , pri jirousach a podobných anténach ktoré sa hrajú na turbo super profi anténu lebo majú límec nič také nenájdeš
uhly no .. kua logika čo potrebuješ prímať a čo potrebuješ odfiltorvať a zároveň aby si si neodrážal signál späť do antény ??
ale aj tak je toto riešenie ako tuning starej škodovky .. ferari z toho nikdy nebude
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)