Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 17.05.2024 - 22:21


Kde kupit drziaky na tyc, podobne ako idu na anteny(srobovac

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
rado3105
Post subject: Kde kupit drziaky na tyc, podobne ako idu na anteny(srobovac  PostPosted: 18.11.2010 - 14:29 #86403
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Potreboval by som kupit drziaky na tyc v tvare U alebo nieco ako V, ktore sa pouzivaju aj na upevnenie anten na tyc. Potrebujem len trocha hrubsie, lebo chcem tym uchytit tyc o konstrukciu na komine. Viete poradit, kde v Bratislave by sa to dalo kupit? Alebo v inom meste? vdaka
taketo nieco: http://www.luxus.cz/obchod_pic/p1010011.jpg
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Kde kupit drziaky na tyc, podobne ako idu na anteny(srobovac  PostPosted: 19.11.2010 - 09:59 #86414
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
myslis len tie ucka? kup si zavitovu tyc a ohni ju drzi super nakolko sa zavity krazne zarezu do stoziara... a ked chces upevnit tyc o komin pouzi omega konzolu, dva kusy aby poriadne drzala a nekyvala sa... ako tyc mozes dat vodovodnu trubku z enta ktoru ti tam narezu na dlzku aku potrebujes, ale pouzi tu hrubsiu neviem uz to cislovanie lebo sa to cisluje na zoll, ale v priemere ma 40mm....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Kde kupit drziaky na tyc, podobne ako idu na anteny(srobovac  PostPosted: 19.11.2010 - 10:20 #86415
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Ta vodovodna trubka, aka dlzka sa moze pouzit a kolko anten udrzi?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Kde kupit drziaky na tyc, podobne ako idu na anteny(srobovac  PostPosted: 19.11.2010 - 10:41 #86416
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
najdlhsiu mam 3-4metre tusim ale uchytena je specialnymi vyloznikmi ktore sme si dali pozvarat... na omegu by som viac ako 3m nedaval s tym ze uchytena by bola o ten meter a trcala by 2m nad kominom... ono je to inak dost hrubostenna trubka takze udrzi to aj cloveka...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Kde kupit drziaky na tyc, podobne ako idu na anteny(srobovac  PostPosted: 19.11.2010 - 18:17 #86418
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

zaujimave, kedysi som nad tym rozmyslal ale akosi som sa nechal odhovorit. Nekyve sa moc ked fuka vietor? Nevedel by si tu hodit nejake foto ako to vyzera. Vdaka.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)