Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 23:30


Ma vyznam proxy server?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
eXplorer
Post subject: RE: Ma vyznam proxy server?  PostPosted: 23.11.2010 - 22:58 #86536
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Aman: referencie ti dat nemozem bez suhlasu klientov, ale je ich uz dost Smile Nie su to ziadne low-end riesenia ala zyxel, tplink a pod. A pokial si to nekupis z eBayu tak je normalne nakupovat formou Try&Buy.

askeboy: na pocte PC absolutne nezalezi - z pohladu vykonu ani z pohladu licencii, dolezita je kapacita linky do internetu ktoru to ma kontrolovat. Ak potrebujes chranit konekt do 20Mbit tak mozes skusit FGT60C -> http://www.fortinet.com/products/fortigate/60C.html Priepustnost firewallu 1Gbit, priepustnost antiviru 20Mbit, pocet paralelnych spojeni ktore dokaze obsluzit 80 000. Ak chces nejaku rezervu mozes skusit FGT80C. Vyhodou 60C je ze ma integrovany "storage" (SD card reader) pre logy, statistiky a reporty. Pre skolu je celkom zaujimava moznost vyuzit FortiGate (od 60C vyssie) ako wireless controler, tj do siete po celej skole osadis "hlupe" APcka a celu wireless siet spravujes cez interface FortiGateu, pritom FortiGate samotny moze byt vo variante "bez" wifi. Len pre info skus sa popytat kolko stoji centralne manazovana wireless siet od Cisca, Motoroly alebo Aruby ...

broli99: das IPcku ? poviem ti ci no problem Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)