Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.04.2024 - 07:00


10. SKFREE-ALPI stretko

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 8 of 13 < 1...567891011...13 >
Poll
Ktory vikend stretko?
17.-19.6 2011
68%
 68%  [ 11 ]
24.-26.6.2011
31%
 31%  [ 5 ]
Total Votes : 16


Author Message
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 26.05.2011 - 11:49 #91311
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Aman wrote: ›
Express wrote: ›Chcem sa spytat bude na stretku niekto od telekomunikácii?


preco sa pytas? mas na nich nejake otazky?


Ak myslis TU tak nie, budu pozvani na zimne stretko ako avizoval gyro.
Amanovci-neposlali ste mi mail na registraciu s menami. Aj ostatnych poprosim nech sa registruju cim skor. Zatial sa ohlasili 4 ISP.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kiko
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 26.05.2011 - 16:01 #91313
Basic


Joined: Okt 19, 2010
Posts: 5

421 wrote: ›kiko, firma VNET mi bola odporucena pred cca 6 rokmi a a dodnes s nimi spolupracujem. Su moji dodavatelia konektivity ale za posledny rok je tych problemov viac nez dost. Od problemov so zahranicnou konektivitou, ktore boli a boli realne aj ked sa to snazili zamaskovat a obvinovat kadekoho, len zabudli, ze su " v bratislave starec " kde sa vie vsetko. Cize ich hazardovanie s nenazmluvnenim konektu a potom rozne financne navrhy ako to kupit za 2 koruny az sa dohodli nakoniec s "cudzmi" lebo tu uz s nimi nemal nikto chut obchodovat, takze tym cudzim som myslel chalanov z Ha-vel, ktory prisli na slovensky trh a chceli nieco zobchodovat. Inak ked sme pri nich odporucam dat si nacenit konektivitu maju tiez dobre ceny a musim pochvalit ich perfektne UPSky. Takze od firmy, ktora robi taky podiel na trhu ako robi, ocakavam viac ako nakupy starych ciciek z USA a vypalovanie providerov v regione.....takze dobre skusenosti boli aj auto ked kupis je nove ale po 6 rokoch to kludne moze byt zrut oleja a neschopna stara kara, ktora nastastie este ide so zotrvacnosti.......nastastie pre tych co v nej sedia Smile



teraz som sa dostal k tymto riadkom a pozeram ze mas velmi dobry prehlad (alebo su to len tvoje domnienky). V principe je mi to absolutne jedno, ale prva a zakladna vec co som si vsimol, ze si ako nasi politici. Vobec si nezareagoval na to, ze sa mylis o ucinkovani a prednaske VNET min. rok na Metroonline a krasne si zacal pisat o svojich problemoch (mozno vykonstruovanych), hmmmm?
Co mna ako odoberatela konektivity trosku zarazilo je to, ze uz 6 rokov mas od VNETu konekt (pekne na nich spisnis) a napriek tomu si u nich, hoci sa urcite vsetci ostatni velki o teba zaujimaju...(vlatne o tvoju velku kapacitu). - V tom mi pripominas jedneho mojho zakaznika...

A takyto stazovatelia sa budu vzdy len a len stazovat a odporovat si vo vyrokoch.
Zbohom zdravy rozum...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 26.05.2011 - 16:15 #91314
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

kiko wrote: ›mas od VNETu konekt (pekne na nich spisnis) a napriek tomu si u nich, hoci sa urcite vsetci ostatni velki o teba zaujimaju...(vlatne o tvoju velku kapacitu).


velki sa zaujimaju o nejakych loklanych providerov? :-O to mi je novinka... velki sa prestali zaujimat o loklanych providerov pomerne davno, odkedy nastali fuzie a potom fuzie fuzii, tak zdaleka po svete nebeha tolko obchodnikov predavajucich konekt ako volakedy, a ked sa dozvedia ze uz nam nemozu predavat 1 megabit po 50 eur, a k tomu douctovat 100 eur mesacne za verejne IPcky, tak ohrnaju nos a loklany ISP nestoji za rec. je to pochopitelne, lepsie ziskat endusera a mat na tom 500% marzou, nez podporit konkurenta a mat na tom 50% marzu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 26.05.2011 - 16:23 #91316
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
kiko ty nie si ISP provider, alebo ak si tak nevies o com tocime....po prve s VNETom som mal dobru spolupracu 5 rokov, nemohol som na nich povedat ani makke f ale posledny rok zacali problemy so zahranicnou konektivitou. Kedze mam od nich IPcky tak keby si bol provider, tak by si vedel, ze je zbytocne a pracne preipeckovavat siet niekolko krat. Takze som cez ISP-servis v cechach vybavil ostre IPv4 s vlastnym ASkom, mam ho uz mesiac a prave riesim nejaky juniper co vrazim do SIXu. Nie som provider, ktory robi veci na mikrotikoch alebo starych dovezenych ciscach z polska ci USA. Takze cakam na junipera a spolupracu ukoncim. Je to jednoduchy princip podnikania. Ked kupis auto a funguje vozis sa, ked sa pokazi bud opravis a ked sa neda kupis druhe.....co sa tyka tvojej otazky o metre a ich prednaske no zda sa mi to uplne jedno.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 26.05.2011 - 20:48 #91319
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

Aman wrote: ›
Express wrote: ›Chcem sa spytat bude na stretku niekto od telekomunikácii?


preco sa pytas? mas na nich nejake otazky?

ano mal by som, EU ziada od kazdej clenskej krajiny nejaky zakon o telekominikaciach a retransmisii, nikde som sa nedocital co ma byt obsahom zakona, tak len tolko...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 28.05.2011 - 09:48 #91371
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Chalani, cas sa krati, prosim registrujte sa na info@m-tecplus.sk !!!!! Staci pocet a uviest mena aby som mohol vyrobit visacky.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
miXcel
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 28.05.2011 - 17:54 #91379
Basic


Joined: Apr 06, 2008
Posts: 11

zole wrote: ›Na drahej akcii, kde bol otrasný chlast a oproti minulosti si musel cvakať aj navyše, kde ma žiadna prednáška nezaujala. A o primitivizme s pindulkami na večernom programe škoda hovoriť.


ak mozem reagovat, draha bola naozaj rozpoctom co nas to cele vyslo, no ucastnikom-lokalnym ISP sme sa snazili poplatok znizit co najviac ako sa dalo. Platilo iba zlomok ludi (ti co sa nedostali k voucherom) a ak je 40 eur vela, pozri na poplatky inych konferencii konajucich sa v podobnom prostredi. Beriem, 0,5 eura za rusku vodku (tie flase boli iba rekvizity) je naozaj prilis vela Smile Avsak neslo o 50 centov, ale kvoli vecernemu programu hlavne o bezpecnost ludi.

tento rok prislo znova viac ludi (takmer 160) a viac partnerov. dokonca feedback na prednasky bol taktiez doteraz najlepsi.. samozrejme beriem fakt ze tisic jazykov = tisic chuti.

vsetkym co sa akcie zucastnili chcem podakovat, verim ze sa opat o rok stretneme. Pri skladbe partnerov z kazdeho odboru je naozaj problem udrzat ich kvalitu (za nu vsak zodpoveda vzdy prednasajuci partner a nie organizator) ale verim ze aspon sprievodny poobednajsi a vecerny program doda kazdemu nove sily do kazdodenneho boja s konkurenciou. Avsak najvacsi dovod stretnutia je aby sa lokalni ISP zoznamili a predali si skusenosti. V minulosti bolo viac snah urobit panelovu diskusiu ci zapojit ARTOS, avsak pre prilisnu zaneprazdnenost a nezaujem zatial bez uspechu.

skoda ze ten vikend kedy bude SK FREE mam uz program, prisiel by som sa pozriet aby som sa mohol inspirovat do buducna a stretnut fajn ludi..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 29.05.2011 - 12:21 #91394
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Ked sa teda podľa tonu písania ozval niekto, kto ma asi docinenia s usporiadaní metra, pýtam sa , prečo nikto nekomunikoval uz v minulosti tu na skfree. Ak sa pamatam termín predchádzajúceho metra sa minimálne 3 krát prekladal a nakoniec nám kolaboval s skfree. Aj teraz je to akcia pred skfree cca mesiac. Nie je lepšie mat radšej medzi akciami prestávku 2ci3mesiace? Ved ide stále o tých istých ludi. Len na Slovensku je to tak, že každý hrabe na svojom piesocku. Ja osobne s metrom nemám problem, aj ked tento rok som nebol lebo som uprednostnil dovolenku s rodinou ale urcite považujem metro za drahú akciu. Prednášky a pod... sa podľa mojej skúsenosti z minulosti urcite kvalitou ani zďaleka neblizia vynaložené financiam. Myslím, že treba uvažovať aj o zmene hotela pretože tento neponúka nic nové a nemám pocit, že by sa vôbec snažili. Dávam do pozornosti či uz permon alebo Hubert a pod....pravdaze rozhodnutie je na usporiadavatelovi.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 01.06.2011 - 06:48 #91475
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Foxo ja pamatam socializmus a preto ta plne chápem. Za sociku ked zamestnanci hrali hokej a spadol generálny riaditeľ na ľad, hodili sa na zem všetci. Ked nešiel šéf na plavaren popoludní lebo na porade povedal, že ma vela prace... Všetci mali vela prace a bazén zostal prázdny. Ked vás šéf nejde na skfree plne chápem vážnosť tvojej situácie Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 01.06.2011 - 07:54 #91482
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
FoXo wrote: ›Rasto je mi jedno ci si myslis ze je to kôli Gyrovi alebo nie. Ist som chcel napisal som na zaciatku ze pojdem inak by som to vobec nepisal ak by to malo byt preto ze Gyro nejde. Nevynechal som od zalozenia ani jedno SKFREE a myslis si ze kôli Gyrovi ze neje by som to vynechal? Jednoducho mlada vcera spravila statnice a oznamila mi termin promocii a tu pre mna je to na 1 mieste!

Takze si mozes kludne rypat dalej. Ja si stojim za tym co som povedal.


gratulujem Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 03.06.2011 - 12:52 #91569
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
FoXo wrote: ›Rasto je mi jedno ci si myslis ze je to kôli Gyrovi alebo nie. Ist som chcel napisal som na zaciatku ze pojdem inak by som to vobec nepisal ak by to malo byt preto ze Gyro nejde. Nevynechal som od zalozenia ani jedno SKFREE a myslis si ze kôli Gyrovi ze neje by som to vynechal? Jednoducho mlada vcera spravila statnice a oznamila mi termin promocii a tu pre mna je to na 1 mieste!

Takze si mozes kludne rypat dalej. Ja si stojim za tym co som povedal.

Foxo, tentokrat ti to prepacime... a co zvysok BBX-u???
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
miXcel
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 03.06.2011 - 16:11 #91573
Basic


Joined: Apr 06, 2008
Posts: 11

No nechcem urazit nikoho z adminov resp. moderatorov, ale o termine Metro ON Line som asi pred 2,5 mesiacmi (tak ako kazdy rok) pisal presne v tomto bloku a niekto to vymazal (po pridani prispevku som odkontroloval ci tam je a viac krat kontroloval reakcie). Ale mozno vznikol nejaky technicky problem, nechcem nikomu krivdit. Nebudem vsak narusat zauzivane kruhy, ale to co pises o vlastnom piesocku plati skor obratene, nemam dovod zamlcovat nieco co je celoslovenske a tesime sa navsteve kazdeho noveho lokalneho ISP.

Druha vec, skoda ze si nebol tento rok, zmenilo sa myslim konecne takmer vsetko co si vytkol ako negativum v minulych rokoch. sam som to vnimal velmi negativne a aj ked sa to urcite nepodarilo odstranit na 100%, urobil sa urcite velky progres. K ostatnym hotelom, uz o tom uvazujeme dlhsie, no bagrovanie a ine vyhody na ich pozemku Ti neponukne hocikto Smile

verim ze buduci rok sa aj v tejto veci vzajomnej komunikacii pohneme o nieco dopredu.. drzte sa.

421 wrote: ›Ked sa teda podľa tonu písania ozval niekto, kto ma asi docinenia s usporiadaní metra, pýtam sa , prečo nikto nekomunikoval uz v minulosti tu na skfree. Ak sa pamatam termín predchádzajúceho metra sa minimálne 3 krát prekladal a nakoniec nám kolaboval s skfree. Aj teraz je to akcia pred skfree cca mesiac. Nie je lepšie mat radšej medzi akciami prestávku 2ci3mesiace? Ved ide stále o tých istých ludi. Len na Slovensku je to tak, že každý hrabe na svojom piesocku. Ja osobne s metrom nemám problem, aj ked tento rok som nebol lebo som uprednostnil dovolenku s rodinou ale urcite považujem metro za drahú akciu. Prednášky a pod... sa podľa mojej skúsenosti z minulosti urcite kvalitou ani zďaleka neblizia vynaložené financiam. Myslím, že treba uvažovať aj o zmene hotela pretože tento neponúka nic nové a nemám pocit, že by sa vôbec snažili. Dávam do pozornosti či uz permon alebo Hubert a pod....pravdaze rozhodnutie je na usporiadavatelovi.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 05.06.2011 - 21:32 #91607
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Mixcel možno som to čo píšeš dost dobre nepochopil. Myslím to s tým piesockom. Metro on line považujem za jednu z akcii akých je množstvo ako napríklad netday teraz v Žiline. Kazdy sa snaží byt celoslovensky. Gyrovi sa však podarilo povysit stretnutie ktoré sa dnes vola skfree na kultovu záležitosť. Keby metro bolo cez víkend ako skfree nepríde tam trištvrte ludi, je to akcia kde sa snažia firmy a zamestnanci firiem odrbat pracovny cas. To je hlavný rozdiel. Na skfree príde naozaj ten kto ma záujem prist a zabaviť sa. Na začiatku mi metro bolo prezentované ako akcia ktorú sponzoruje nejaký cisco predajca. To je dalsia zvrhlost. Tento rok som nebol, lebo som uprednostnil dovolenku s rodinou ale urcite ak nebude na budúci rok nic narobote a zozeniem voucher tak prídem. Tie prachy čo ušetrím dám radšej do malého sponzorskeho na darček na skfree. Čo sa týka mazanie príspevkov tu na tomto fóre, to je vec ktorú nekomentujem....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 10.06.2011 - 11:49 #91753
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Chalani, registrujte sa prosim na info@m-tecplus.sk !!!!!!!!!!!!!!!!!!
uviest prosim pocet osob, nazov firmy a mena. Dakujem. Platit netreba nic vopred. O tyzden je to tu!!!!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 11.06.2011 - 10:44 #91768
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Inak mam este jednu dobru spravu, vdaka rakelovi sa podarilo sprostredkovat ucast VUS na stretku, myslim si ze pre ludi co jazdia na radiach to bude zaujimava debata Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 8 of 13 < 1...567891011...13 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)