Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 15.05.2024 - 20:58


10. SKFREE-ALPI stretko

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 6 of 13 < 1...3456789...13 >
Poll
Ktory vikend stretko?
17.-19.6 2011
68%
 68%  [ 11 ]
24.-26.6.2011
31%
 31%  [ 5 ]
Total Votes : 16


Author Message
ste-ve
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 12.05.2011 - 18:44 #91001
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
m-tec wrote: ›

kokos dobodam ta penisom ked mi hned nezavolas!... Smile
(viem ze aman a par dalsich by rado nezavolalo ale toto sa teba nema tykat teraz.. Smile )
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 12.05.2011 - 19:04 #91002
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
ste-ve wrote: ›
m-tec wrote: ›

kokos dobodam ta penisom ked mi hned nezavolas!... Smile
(viem ze aman a par dalsich by rado nezavolalo ale toto sa teba nema tykat teraz.. Smile )

Posli mi mailom svoje logo alebo cez skype
chybas tam akurat ty Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 12.05.2011 - 22:16 #91018
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
nejde o tooo.. Smile Ide o to ze s tebou potrebuje hovorit.. Very Happy
Zajtra ta ozvonim.> Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ibrahim_maiga
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 13.05.2011 - 06:55 #91021
Basic


Joined: Mar 21, 2011
Posts: 18

Moze tam aj hockto prist len tak zosrotovat sa? ze aj clovek povedzme mimo ALPI, ale pracujuci v tel. radio. sfere?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 13.05.2011 - 14:50 #91029
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
ibrahim_maiga wrote: ›Moze tam aj hockto prist len tak zosrotovat sa? ze aj clovek povedzme mimo ALPI, ale pracujuci v tel. radio. sfere?

samozrejme, je to akcia pre ISP. ALPI je len zastierka Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 13.05.2011 - 20:12 #91030
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Dokedy treba nahlasit pocet osob? Vyzera to na silne zastupenie MOBILATAKu;-)
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 14.05.2011 - 07:37 #91033
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
a co sa deje ze sa neozval energotel, co ste chlapci malo navysovali tento rok, alebo ste poslali malo korun do energotelu a nemaju sa z coho rozhadzovat?? myslim ze to trapne sponzorske mohli najst, vzhladom k tomu, ze dobrych 60 az 70 perc ludi je v energoteli, je to od nich pekna prasacina. Alebo sa dohodli v ramci kartelu, ze teraz treba pomoct GTSke tak treba aby sme vsetci presli pod GTSku a ked sa zasa vratia "obchodnici z GTSky po pripravovanom predaji spat do energotelu, tak tam zasa vsetci naskaceme spat....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 14.05.2011 - 09:56 #91034
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
airbilly wrote: ›Dokedy treba nahlasit pocet osob? Vyzera to na silne zastupenie MOBILATAKu;-)

uz sa mi mozete nahlasovat, staci poslat mail s menami zucastnenych osob.
(uviest nazov firmy, pocet a mena zucastnenych)

info@m-tecplus.sk
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 15.05.2011 - 05:54 #91054
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
421 wrote: ›a co sa deje ze sa neozval energotel, co ste chlapci malo navysovali tento rok, alebo ste poslali malo korun do energotelu a nemaju sa z coho rozhadzovat?? myslim ze to trapne sponzorske mohli najst, vzhladom k tomu, ze dobrych 60 az 70 perc ludi je v energoteli, je to od nich pekna prasacina. Alebo sa dohodli v ramci kartelu, ze teraz treba pomoct GTSke tak treba aby sme vsetci presli pod GTSku a ked sa zasa vratia "obchodnici z GTSky po pripravovanom predaji spat do energotelu, tak tam zasa vsetci naskaceme spat....

Aj ked ma zabijes, neviem ti povedat co sa deje u nich. Zrejme je v tom nejake politicke huncutstvo Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 15.05.2011 - 05:58 #91055
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Takze davam na znamost stranku www.alpi.sk , odtial sa najjednoduchsie dostanete na stranku stretka.


www.alpi.sk !!!!!!!!!!!!!!

Este raz na vas apelujem, priatelia. Potrebujem surne po 4 foto z kazdej akcie, najlepsie aj s nejakym strucnym popisom. Robim prierez historiou stretnuti. Ja som sa prvych 4 nezucastnil tak nemam prehlad. Gyro pls. nepomohol by si mi? ( petrasek@m-tecplus.sk)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 17.05.2011 - 22:21 #91134
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Mne sa nepaci, ze na skfree je pozvany VNET, rovnako by som protestoval aj proti GTSke. Dnes som mal niekolko telefonatov s roznymi providermi, ktori sa stazovali na kroky VNETu na slovensku. Prave na skfree - alpi sme sa doteraz snazili zastresovat ludi, ktory nerobia psie kusy, cize urcite nexcem aby sme spadli na uroven Artosu kde jeden z clenov konkuruje ostatnym po slovensku a vsetci sa tvaria, ze je to v poriadku ale za chrbtom nadavaju. takze VNEt sa nam posunul na uroven maloobchodneho predaja a prebera koncovych zakaznikov regionalnym ISP. Davam teda nazvazenie na stretnuti ALPI, aby sme prehodnotili akych partnerov budeme dobuducna pozyvat na stretnutia. VNET nema zatial uhradeny sponzorsky poplatok a mtec mi povedal do telefonu, ze nexce vypadat ako hajzlik ale toto nie je hajzlovstvo, toto je naozaj o dobrych vztahoch a o partnerstve. Ak sa ozyvaju provideri, ze to niekde skripe povazujem to za alarmujuce. Ak treba radsej takehoto "partnera" vyhodme hned v zaciatku ako by sme mali medzi seba pustit skodnu. Takze tesim sa na stretnutie ALPI........
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 17.05.2011 - 22:59 #91135
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

ked sme pri tom, kto su toto?:
http://oz.artos.sk/index.php?menu=partneri
???
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 18.05.2011 - 00:11 #91136
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

421 wrote: ›Mne sa nepaci, ze na skfree je pozvany VNET, rovnako by som protestoval aj proti GTSke. Dnes som mal niekolko telefonatov s roznymi providermi, ktori sa stazovali na kroky VNETu na slovensku. Prave na skfree - alpi sme sa doteraz snazili zastresovat ludi, ktory nerobia psie kusy, cize urcite nexcem aby sme spadli na uroven Artosu kde jeden z clenov konkuruje ostatnym po slovensku a vsetci sa tvaria, ze je to v poriadku ale za chrbtom nadavaju. takze VNEt sa nam posunul na uroven maloobchodneho predaja a prebera koncovych zakaznikov regionalnym ISP. Davam teda nazvazenie na stretnuti ALPI, aby sme prehodnotili akych partnerov budeme dobuducna pozyvat na stretnutia. VNET nema zatial uhradeny sponzorsky poplatok a mtec mi povedal do telefonu, ze nexce vypadat ako hajzlik ale toto nie je hajzlovstvo, toto je naozaj o dobrych vztahoch a o partnerstve. Ak sa ozyvaju provideri, ze to niekde skripe povazujem to za alarmujuce. Ak treba radsej takehoto "partnera" vyhodme hned v zaciatku ako by sme mali medzi seba pustit skodnu. Takze tesim sa na stretnutie ALPI........


ja vnet tiez nemusim... hadam oslovili vsetkych mojich firemnych klientov, slubovali hory doli a mal som dvoch, ktory sa nechali ukecat a ked malo dost k realizacii, tak to bolo niekde uplne inde. len mi narobili problemy a poskodili dobre vztahy s dvoma firemnymi klientmi (ale paradoxne ostali obaja mojimi klientmi nadalej).
ja som tiez za, aby nedosli.

o gts mozem povedat to iste... sluby, sluby a sluby. pri realizacii hovno. ale aspon neoslovuju kazdeho, koho najdu na www.zrsr.sk alebo www.orsr.sk
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 18.05.2011 - 08:04 #91139
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
padla otazka kto su to artos.....no to je presne nepodarene dieta, kde je vela snahy dohodnut sa ale vzdy iba v prospech niekoho.....podrobnejsie si mozeme povedat na stretku. Takze m-tec ja som to tu zverejnil, lebo sam vies, ze ti po telefone uz dohovaralo par ludi. Pouvazuj naozaj ci vnet aj ked je uvedeny ako sponzor a stale nezaplatil, ci ho este nezrusis. Je len otazka casu kedy aj tebe v regione zacnu podliezat ceny a oslovovat vsetky firmy podla zlatych stranok a potom ti zavolaju ci by si tu a tu firmu nepripojil cez svoj transport......len na chytanie sa zahlavu bude neskoro....aman to popisal presne, bohuzial su ludia, ktori to tu nechcu zatial verejne napisat lebo maju este s vnetom nejake obchodne vztahy....ja mam tiez ale mne to nejako nevadi Smile Aj v obchodnom vztahu treba mat cisty stol.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ibrahim_maiga
Post subject: RE: 10. SKFREE-ALPI stretko  PostPosted: 18.05.2011 - 19:22 #91144
Basic


Joined: Mar 21, 2011
Posts: 18

Juuuj artos Very HappyVery HappyVery Happy same vtipy tu dnes. No a vnet, predstavte si, mne dali ponuku na net (cena priemerna) a zriadenie pripojky fibernetovej, s vykopmy atd... na kluc az do serverovne iba za 400€
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 6 of 13 < 1...3456789...13 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)