Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 03:27


velmi zahadny problem s dvb-s

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
euro
Post subject: RE: velmi zahadny problem s dvb-s  PostPosted: 05.08.2011 - 07:57 #92704
Ucen


Joined: Júl 24, 2007
Posts: 715

predam 100ks LNB a zaplatim vam za kus 200€ Very HappyVery Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: velmi zahadny problem s dvb-s  PostPosted: 05.08.2011 - 08:25 #92705
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
pixall wrote: ›prelozit satelitnu parabolu na ine miesto, aky problem?

btw, co myslis, ake kvalitne a ostre je asi LNBcko ked plastovy obal, vystupne konektory, dva ziarice (h+v), elektronika ktora prepina polarizacie a konvertuje to na medzifrekvenciu, dovoz ciny alebo inej prdele, plastova krabica, a marza predajcu, tvojria dokopy 5-10 EUR ceny? kvalitne LNBcka stoja kludne 50nasobne viac...


a kde sa tak asi tie kvalitne lnb daju kupit? Smile ak by mi to malo vyriesit problem nemam problem ho kupit...

parabolu sme prelozili na druhu stranu strechy cca 50m a tam to robilo tiez, takze take jednoduche to nieje pixall. bratislava je dzungla, okrem toho asi maju ptp licenc spoj z nejakej ciny co prazi kade tade a rusi vsetko co sa da myslis ze by to TU nemalo zaujimat?...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: velmi zahadny problem s dvb-s  PostPosted: 05.08.2011 - 21:05 #92712
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ak mas problem, zavolaj TU. ak je spoj riadne nahlaseny a skoordinovany a neziari mimo svojho pasma, nebude mat jeho prevadzkovatel ziadny problem aj ked ta rusi. som pisal vyssie, ak si tomu celkom neporozumel, LNB za par eur nie je ostre. teda prijima nielen vo svojom pasme, ale aj kde-tade naokolo rozne harmonicke. takze kludne to moze byt tym, ze nie je chyba v tom spoji, ale v LNBcku.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Axwell
Post subject: RE: velmi zahadny problem s dvb-s  PostPosted: 08.08.2011 - 22:13 #92738
Basic


Joined: Mar 10, 2008
Posts: 26

na taketo miesto dajte stredovu parabolu, napr. kovosat 120 a je po probleme, nedavno som to riesil, aj LNB sa da este kupit dokonca som kupil twin za 7€ v TV SAT NITRA, naozaj je to uplne o inom ako tie lacne ofsetky to sa neda porovnat...

ofsetove minimalne davam 85 a viac, celkom dnes bezia aj toroidne 90 tie su tiez dobre ak chce zakaznik viacej druzic, teda viacej FTA vacsinou...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: velmi zahadny problem s dvb-s  PostPosted: 13.08.2011 - 13:17 #92829
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
axwell mam tam znackovu parabolu gibertiny 85L nedavam ziadne sracky... taktiez lnb je diamond line a skusali sme aj ine a problem bol rovnaky... kde sa daju kupit tie stredove paraboly? najlepsie hlinikove... nasiel som nieco v csat vsak mam obavy ze v zime pri silnom snezeni bude treba robit tej parable udrzu Sad a to mi teda vobec nevyhovuje
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
deelite
Post subject: RE: velmi zahadny problem s dvb-s  PostPosted: 14.08.2011 - 10:12 #92840
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

Mna tiez zaujima, kde sa da splasit priruba (ozarovac paraboly) k tym konvertorom pre stredovu parabolu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)