Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 20:57


Kosice podhradova ulica

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
matos1
Post subject: Kosice podhradova ulica  PostPosted: 04.09.2013 - 08:40 #104345
Ucen


Joined: Sep 06, 2004
Posts: 684
Location: hranica s ukrajinou...
Zdravim, neviete nieco kto tam okrem antiku ponuka nejake wifi pripojenie?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: Kosice podhradova ulica  PostPosted: 04.09.2013 - 12:46 #104349
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

matos1 wrote: ›Zdravim, neviete nieco kto tam okrem antiku ponuka nejake wifi pripojenie?


alternet.sk Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
matos1
Post subject: RE: Kosice podhradova ulica  PostPosted: 05.09.2013 - 09:51 #104354
Ucen


Joined: Sep 06, 2004
Posts: 684
Location: hranica s ukrajinou...
nevidel som v mape pokytia, no v podstate take ceny ako orange DSL rychlost/cena ale bojim sa toho zarusenia v KE Smile plus ta 90% dostupnost tak to je moc nizka Smile a mozem tak akurat 12mesacnu viazanost... a este som si nevsimol cenu za samoinstalaciu...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Kosice podhradova ulica  PostPosted: 05.09.2013 - 20:57 #104359
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

matos1 wrote: ›nevidel som v mape pokytia, no v podstate take ceny ako orange DSL rychlost/cena ale bojim sa toho zarusenia v KE Smile plus ta 90% dostupnost tak to je moc nizka Smile a mozem tak akurat 12mesacnu viazanost... a este som si nevsimol cenu za samoinstalaciu...


* pomer cena/vykon je lepsi ako u DSL (ak sme neprehliadli nejaku zmenu v cenniku DSL)
* zarusenie nie je az taky problem, v humennom bolo o dost horsie nez v KE.. v KE je dost kablovych sieti, wifi sanepouziva tak masivne.. nase uzly v KE su prepojene synchronnymi radiami alebo optikou, wifi je len lastmile.
* 90% dostupnpst je udaj v tarife, znamena ze pri dlhsom vypadku nez 10% mesiaca ma user narok na financnu kompenzaciu.. realna dostupnost je taka, ze dva sajty z ktorych je vykryva podhradova, nemali za uplynulych 12 mesiacov ziadny vypadok s vynimkou par preruseni na menej ako 1 minutu
* sluzba je aj s viazanostou aj bez viazanosti, slobodno si vybrat podla lubovole
* samostatne velmi castu vedu k nekvalite a porucham, ktore potom klient pripisuje nam (lebo samoinstalater amater, predsa nikdy nerobi chyby, zasadne to musi byt chyba providera). nakoniec to vzdy nas technik da do poriadku a je pokoj, ale su kvoli tomu zbytocne nervy a nespokojnost klienta. radsej sme ked si to klient necha namontovat odborne hned nazaciatku. aj preto je zriadenie pri samoinstalacii aj asistovanej instalacii rovnako drahe, technik to pride nainstalovat v cene zriadovaku, takze nie je dovod sa s tym babrat svojpomocne.
* s tymti pristupom si v poslednom case (~2 roky) neviem vybavit ziadneho klienta, ktory by od nas odisiel pre nekvalitu. vyskusaj Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
matos1
Post subject: RE: Kosice podhradova ulica  PostPosted: 06.09.2013 - 13:22 #104370
Ucen


Joined: Sep 06, 2004
Posts: 684
Location: hranica s ukrajinou...
no v HE je o hroza, tam by som wifi ani nechel mat (este od nas by som porozmyslal Very Happy)... sa tam nevedia spravat...
no ja pod tym 90% myslim to ze ked by mi mal pravidelne (10%) nastat problem v spicke tak to pri stazovani mozem tak akurat zavesit...

vidim tam viazanost len 24meisacov a bez viazanosti... a v podnajom mam len na rok... nechem vasho technika podcenovat ale nemyslim si ze by to spravil lepsie ako ja Very Happy a zaplatit za to 120€ tak laccnejsie ma bude stat DSLko od orange co kabel je kabel...

Este mi veduci riesi DSL od SWANu ci sa neda menej ako 18mesacna viazanost...

a neviem ako Antik ale ked on nema viazanost aj on to ma lespie Smile ked porovnavam pripojenie na 12mesiacov

asi som velmi narocny uzivatel Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
sogi
Post subject: RE: Kosice podhradova ulica  PostPosted: 06.09.2013 - 22:30 #104372
Basic


Joined: Dec 27, 2005
Posts: 163

oboze swan....
to vazne?
ruky prec od nich
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
matos1
Post subject: RE: Kosice podhradova ulica  PostPosted: 12.09.2013 - 15:56 #104409
Ucen


Joined: Sep 06, 2004
Posts: 684
Location: hranica s ukrajinou...
swam ma len 18mesiacnu viazanost... jedie asi antik wifi alebo DSL od slovanetu mi vychadza najlepsie...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Kosice podhradova ulica  PostPosted: 12.09.2013 - 16:01 #104411
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
pixal ved mu to nechaj namontovat a viazanost tak ako potrebuje... jedna lastovicka leto nerobi Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)