Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 15.05.2024 - 00:43


Telekom optika na dedinach

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Author Message
pixall
Post subject: RE: Telekom optika na dedinach  PostPosted: 07.03.2014 - 21:08 #106112
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

bakula wrote: ›Ano vysvetlil si nam situaciu ze v pripade ak si niekto zavesi kabel tak nanho poslel pravnika ALPI ale na telekom nie lebo ten nakoniec aj tak zvitazi. Takze si kladiem otazku ci ALPI vlastne sluzi lokalnim poskytovatelom alebo pomaha telekomu aby mal optiku na dedinach skor ako lokalny poskytovatel?


ak niekto zavesi kabel tam kde sa vesat kable nesmu, tak na neho niekto moze poslat pravnika, to je co to hovorim. ja som velmi davno (roky) na nic taketo pravnika neposielal, to je vzdy vec toho, kto sa citi nepravostou dotknuty. bud sa to nesmie, a nech netaha vzduchom nikto, alebo sa to smie, a moze tahat kazdy.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Telekom optika na dedinach  PostPosted: 10.03.2014 - 12:38 #106140
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Som v meste kde ma lokalny ISP natahane kable nacierno a je clenom ALPI, co mam urobit? Zatial som neurobil nic a ani sa teda nechystam...ja osobne si myslim, ze vsade je dost miesta pre vsetkych, znie to mozno divne ale som toho nazoru. Ja osobne by som videl skor priestor na spolupracu medzi providermi a nie na tahanie sa po pravnikoch...ale to uz je vec toho ktoreho providera.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)