Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.05.2024 - 19:11


Vhodeny letak do schranky oznacenej nevhadzovat letaky

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
pedro4444
Post subject: Vhodeny letak do schranky oznacenej nevhadzovat letaky  PostPosted: 03.07.2014 - 14:17 #106854
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

Zdravim vo spolok
Sem tam si dame rozniest letaky a dnes som mal uzasny telefonat kde mi pani doslova vynadala, ze nech sa jej neopovazujeme vhadzovat letaky do jej schranky ze tam ma nalepku "nevhadzovat letaky" lebo ak sa to bude este opakovat tak ze je na to paragraf a da nas na obchodnu inspekciu a ani som nestihol jej co to vysvetlit co som samozrejme aj cakal a zlozila.... Z mojej stranky aj tym co nam to roznasali si myslim, ze nemozem nic povedat pretoze mi to pride trocha postavene na hlavu. Hocikto v ten den si moze vybrat ten letak ktory dostane do schranky od nas a moze ak chce tej susede robit napriek ( kedze je taka.... ) a hodit jej tam naschval ten letak... Takze moj nazor ze pokial nema kamerovy zaznam stary ako 7 dni (externy zaznam) nemoze nic dokazat a stazovat sa moze akurat tak sama sebej ze jej vadi nejaky letacik ktory jej tam ti studenti ktory si aspon takto vedia privyrobit hodili....
Stretli ste sa uz s niecom podobnym aky mate na to nazor???

Teraz na SOI som nasiel aj krasne vyjadrenie ktore potvrdzuje moje tvrdenie:
Vhadzovanie letákov do schránok, napriek tomu, že majiteľ schránky oznámi, napr. oznamom na schránke, že si nepraje dostávať reklamné materiály, sa nepovažuje za porušenie zákona o reklame, nakoľko sa nejedná o adresné šírenie reklamných materiálov. Naviac je problematické a v mnohých prípadoch aj nemožné dokázať, kto predmetné reklamné letáky do schránky vhodil.

http://www.soi.sk/sk/Najcastejsie-otazky.soi
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Vhodeny letak do schranky oznacenej nevhadzovat letaky  PostPosted: 03.07.2014 - 15:33 #106857
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
presne tak, ako by dokazala ze sa jedna o reklamny letak? ty mozes tvrdit ze je to ponuka a nie letak...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Vhodeny letak do schranky oznacenej nevhadzovat letaky  PostPosted: 03.07.2014 - 20:41 #106859
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Dobrý deň,

roznos letákov nám zabezpečuje príslušná pobočka Slovenskej pošty, v prípade výhrad sa prosím obráťte na vedenie pošty.

dovi - dopo!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: Vhodeny letak do schranky oznacenej nevhadzovat letaky  PostPosted: 04.07.2014 - 11:40 #106861
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

Podľa mňa je vhadzovanie letákov zbytočne, pretože ak niekto už má Internet nebude meniť pretože je tam menší poplatok alebo hocičo iné. Riešenie by bolo nalepiť leták na vchod alebo nejaký nosič. Bude to menej stáť a menej papiera sa spotrebuje.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: Vhodeny letak do schranky oznacenej nevhadzovat letaky  PostPosted: 04.07.2014 - 15:44 #106863
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 753

Podla mna su letaky uplne nanic a vyhodene peniaze. Musel by si ich davat opakovane, aby to malo aspon aky-taky zasah, podobne ako kaufland, LIDL, a pod.

Moja skusenost aj nazor z pohladu mna ako spotrebitela je, ze letak hned vyhodim do kosa, ale vonkajsiu reklamu si vsimam. Neda sa nevsimnut si, ak je dobre navrhnuta. Takze bilboardy, plagaty, hocico vylepene na verejnosti na dobrom mieste. Najlepsie na plote vlastnej firmy v centre mesta Wink

Dalsia zaujimava alternativa je Facebook. Treba vytvorit Page a spropagovat ju co najviac znamym a samozrejme svojim zakaznikom, nech daju Like. Ked nazbieras dost fans, mozes tam postnut nejake ponuky a vacsina fanusikov to uvidi. Ked si priplatis, tvoj post uvidi daleko viac ludi z radov fans + ich priatelia, aj ked niesu fanusikovia. => ovela lepsi zasah ako letaky. Tie su IMHO dead.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Vhodeny letak do schranky oznacenej nevhadzovat letaky  PostPosted: 04.07.2014 - 16:15 #106864
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ako ale oslovis ludi v tom konkretnom dome inak ako nalepenim plagatu alebo vhodenim letaku? ak by si dal do domu stojan s plagatom na druhy den ho tam nemas... ide o to ze ked posobis lokalne a teda len v urcitych domoch mas problem...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: RE: Vhodeny letak do schranky oznacenej nevhadzovat letaky  PostPosted: 07.07.2014 - 12:29 #106876
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
ja uz som skusal aj samolepky s reklamou a aj tie su ludia schopni strhnut... nieco v style "vo vasom vchode je dostupne" bla bla bla... a o dva dni to tam nebolo takze jedine asi bilboard ale samolepky su kazdopadne vzdy lepsie nez vhadzovanie letakov ktore kazdy vyhodi ako otravnu reklamu spolu s ostatnymi papiermi na lacny nabytok alebo na predaj vyhodnej sady kuchynskeho riadu v dome kultury
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)