Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 18:12


Ako znova Orange zavadza

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
rado3105
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 03.05.2015 - 16:13 #108949
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

spôsoby ako nalákať ľudí sú rôzne, všetka psychológia sa točí okolo toho ich získať....každý vie, že ľudia sú leniví prechádzať...no len toto prevažne vychádza z analýz západných národov, kam sme my nedospeli a nikdy nedospejeme Slováci sú iní a vedia sa veľmi rýchlo prispôsobovať dobe....

- a navyše sme malá krajina, takže férovosť, serióznosť a ľudský prístup vždy nakoniec zvíťazia....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 03.05.2015 - 19:58 #108952
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

zevraj VDSL davaju....ale moc sa mi to nezdá....sak uvidime.

Bola to ponuka od podomovych obchodakov....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: Ako znova Orange zavadza  PostPosted: 04.05.2015 - 08:54 #108954
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

midnight_man wrote: ›zevraj VDSL davaju....ale moc sa mi to nezdá....sak uvidime.

Bola to ponuka od podomovych obchodakov....


Ale fakturu si nevidel, ze? Ako som pisal skor, ti hajzlici brigadnici slubia VSETKO.

Potom ti pride prva faktura, a na nej plna suma tak ako v cenniku. Ale to uz bude brigadnicek davno prec a zakaznik sa moze stazovat na lamparen. A 90% sa stazovat nebude, len sklopi nos a plati. Hlavne, ze ho nalakali na prechod. Ja by som im ruky lamal!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)