Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 26.04.2024 - 18:12


sledovanietv.sk

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 4 1234 >
Author Message
rado3105
Post subject: sledovanietv.sk  PostPosted: 30.12.2014 - 14:25 #108053
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Rozposielaju emaily slovenskym ISP, doteraz fungovali len v Cesku a tam to je oblubene...mate niekto skusenosti?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jurkoo
Post subject: RE: sledovanietv.sk  PostPosted: 30.12.2014 - 14:50 #108054
Basic


Joined: Aug 30, 2011
Posts: 248

precitaj si diskusiiu na ispfore. mal som to na testovanie 2 mesiace. cez web to funguje dobre, ale po precitani skusenosti z ciech o pouzivani ich STB by som do toho nesiel.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: sledovanietv.sk  PostPosted: 13.01.2015 - 11:31 #108137
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Skusal som to zatial 1 den na Samsung SmartTV. Kvalita obrazu vzhladom na priemerny datovy tok pod 1,5Mbit/s je slusna. Asi ako digiTV. Rozhodne je to pozeratelne. Par krat to na par sekund zaseklo, ale cely vecer OK. Aplikacia v TV je prekvapivo pouzitelna, cakal som horsie. Ja tuto sluzbu beriem ako primarne pre mobilne zariadenia a nie TV.
Moj dojem z toho je velmi dobry, vzhladom na podmienky, len neviem ci je to dlhodobo udrzatelne. Predstava poskytovania "best effort" TV bez vstupnych investicii je zaujimava. Datove toky beriem ako nutne zlo, ktoremu sa nevyhneme, ved aj tak 3/4 ludi frci na youtube..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: sledovanietv.sk  PostPosted: 13.01.2015 - 11:44 #108138
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

nemas pravdu, pretoze TV Je non stop zalezitost...matematika je jednoducha. Tam kde ti teraz tieklo 50 mbps, pojde 100. Už to tu padlo viac krát...takáto forma TV nie je udržatelná čo sa týka kapacity siete.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: sledovanietv.sk  PostPosted: 13.01.2015 - 12:09 #108139
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

Ja neratam s tym, ze to bude mat 100% penetraciu. Realne by som odhadol 10-20% ale z marketingoveho hladiska je to ovela vacsie plus. Video tokom na sieti sa aj tak nevyhnes. Ak si niekto napr. kupi smartbox od antiku, tak sa nebude pytat a pojde to po tvojej sieti aj tak. A nemas z toho absolutne nic. Ak pozera youtube alebo beznu TV z nejakych pokutnych zdrojov, tiez to neovplyvnis..
Tito aspon davaju moznost, ze si to zakaznik objedna nie napriamo, ale odo mna a ja to podmienim napr. prechodom na najvyssi program.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Anton
Post subject: RE: sledovanietv.sk  PostPosted: 13.01.2015 - 14:44 #108140
Basic


Joined: Okt 31, 2005
Posts: 356

lepsia varianta bude
iptv.cardshare.cc
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: sledovanietv.sk  PostPosted: 13.01.2015 - 15:18 #108141
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

To čo si klient robí s jeho linkou je jeho vec Wink Zmluvne sú dané podmienky akú garanciu linky má a paušál má seriózna firma ponúknuť len taký..do akej miery vie zabezpečiť aspoň akú takú kvalitu. Ak si niekto zobere telku ktorá potrebuje 3 mbps na 4 mbps paušále a večer mu to popri surfovaní a stahovani bude padať...bohužial.

Ešte raz, načo budem predávať a ponúkať službu pri ktorej viem, že keď ju predám 60% zákazníkom tak mi spadne infraštruktúra na hlavu? Reálne si priznajte že väčšina sietí ktoré momentálne neposkytujú IPTV multicastom nie je ani zďaleka pripravená na to aby v nedelu večer dokázala poskytnúť domácnostiam broadcast TV. Povedať si, že aha...predám to len 20% zákazníkom je vysoko alibistická záležitosť. Telka cez 5G je uplny nezmysel...A aj keby niekto mal popy postavené na synchrách, nevadilo by mu že stream markízy pôjde 40x vedľa sebaa a urobí 80mbps zbytočného trafficu tak niet tej šance oddistribuovať to APčkom pre desiatky klientov.

Kolko na tom zarobite ze predate cudziu službu? Zarobi to na investicie? (haha) Nevraviac o tom, že držíte chrbát cudziemu produktu ( a to si píšte že ludia budu volať Vám...ked budu s tym mat problem, všetci vieme ze problemy budu)...o tom že vy sami to predávať nemôžete z legislatívnych dovodov ani nevravim... Shocked

Však nech sa vyjadria väčší hráči ktorí pár rokov fungujú s multicastovou telkou.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: sledovanietv.sk  PostPosted: 13.01.2015 - 20:04 #108142
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

skus tv2go.sk
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cancel
Post subject: RE: sledovanietv.sk  PostPosted: 22.04.2015 - 20:39 #108877
Basic


Joined: Júl 14, 2014
Posts: 8

ozivim to. klienti mi prechadzaju na magio - DSL linka + telka k tomu. ma to svoje limity ale su ochotni zaplatit 16eur a viac. argument? chcem viac stanic ako dvbt a tu mam aj net. co s tym?
mam wifi siet a chcem skusit toto (sledovanietv.sk). pozeral som tv2go, ma momentalne "len" 18 stanic. existuje este nejaka ina varianta? vraj niekto na sk vie predat stream stanic za slusnu cenu. kto? vdaka za odpoved. piste kludne aj ss.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: sledovanietv.sk  PostPosted: 22.04.2015 - 22:00 #108878
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

neviem ale asi je tam viac programov zahranicnych
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: sledovanietv.sk  PostPosted: 22.04.2015 - 23:04 #108879
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Zabudnite na telku cez 5G..... nič viac sa k tomu povedat neda.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: sledovanietv.sk  PostPosted: 23.04.2015 - 07:16 #108883
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

primarne je to urcene pre mobilne zariadenia ale da sa to pozerat aj na telke
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: sledovanietv.sk  PostPosted: 23.04.2015 - 09:34 #108886
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

midnight_man wrote: ›Zabudnite na telku cez 5G..... nič viac sa k tomu povedat neda.


S takymto pohladom na vec sa vraciame k otazke, co polozil 'cancel'...
Pridu k zakaznikovi jehovisti, naslubuju modre z neba, zlte z ucha, telka v jednom baliku bla bla a mas po zakaznikovi, aj ked mu net roky fungoval bezchybne. Tak co s tym? Jasne, ludia su blbi nechaju sa nalakat, ale som toho nazoru, ze dnes treba mat v ponuke aspon nejaku TV sluzbu.
Na sledovanietv v Cechach frci dost vela providerov, tak preco by to nemohlo fungovat u nas? Aspon ako sekundarna TV na nepravidelne pouiztie do mobilu a tabletu. S bonusom, ze to ide aj na niektorych smart tv.
Relativne najvacsi problem je u nas konektivita, ale zasa ak si netrufam zvladat 1,3 Mbit/s, co je menej ako youtube, tak co vlastne chcem poskytovat dalej? To mozem rovno zabalit. U nas mame 90% AP na optike alebo synchrach, pretoze sme mala siet, takze prevadzky na 5G sa nebojim. Cast z nich v buducnu aj tak dufam premigrujeme na optiku.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: sledovanietv.sk  PostPosted: 23.04.2015 - 11:11 #108887
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Presne tak.. dnes uz 5G zvladne v pohode 100Mbit/s na APcko v extremnom pripade aj o nieco viac.. Pochybujem, ze telekom na DSL ma vacsie kapacity na tych starych kabloch.. a funguju bez problemov.. viem, telka im tam ide multicastom, ale aj tak, ked si ludia pustia viac kanalov naraz, tie kable to musia vediet preniest..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: sledovanietv.sk  PostPosted: 23.04.2015 - 11:28 #108888
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

JOFO a vieš mi povedat ktore zazračne AP da 100mbps trafficu bez toho aby ti ludia vyvolavali ze im nenacita ani google home page?

Už netárajte chlapi.... je to tu 1000x dookola otrepané, telka potrebuje 2-3mbps streamu na SD (o HD ani nevravim).... tak si to zratajte aky HW bude zrazu treba k popom.

Konekt je najmenši problem... problem je ho dostat v pozadovanej kvalite ku zakaznikovi. Ak chcete robit telku štýlom aha mam ju v cenniku a predam ju 10 ludom OK Wink ale ked predate 50 pausalov, zrazu vam o 100mbps stupne traffic a budete sa chytat za hlavu čo s tym. ( a to nehovorim o tom....že aka je provizia)

JOFO Telecom tam kde ma magio....ma sakra dobru kapacitu Wink

k Telecomu. Magio sa poskytuje tam kde je zafukana optika v DSL ustredni. Ono sa to zdá, že tie kable su stare a zhnite, lenže stále fungujú. No a to ešte nie všetci vedia ako chytro dokáže telecom vystavať VDSL tam...kde doteraz nešla ani pevna linka Sad
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 4 1234 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)